Jump to content

Maras

Użytkownik
 • Content Count

  775
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Maras last won the day on August 21 2018

Maras had the most liked content!

Community Reputation

214 Wspaniały

About Maras

 • Rank
  ..:: ASO Subaru ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Dzierżoniów
 • Auto
  STi11,Imp555,For06, Forxt04,LegD
 • Zainteresowania
  Subaru,rajdy, mechanika.

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.mts.subaru.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lawnowerman, to jest orginalny czyt. pierwszy motor, bez żadnych remontów.Prawidłowo eksploatowany i serwisowany.
 2. Szanowni Koledzy, mały update do mojego klienta w impezce, 528,429kkm. Pytam Klienta, Panie Piotrze, a co jak się skończy, a On na to to zakładamy nowy i jadymy dalej ;-) Serdeczne pozdrowienia dla Was.
 3. No to za nie długo zapraszam Cie @chojny Pawełku do mnie,abyś polatał 22b. Jesteśmy po wszystkich ustaleniach z Markiem Gieruszczakiem i będziemy odrestaurowywać Jego orginał. Więc jak go przywieziemy i skończymy to dzwonię do Ciebie ;-)
 4. Witam Pana. W odpowiedzi na Pańskie pytane, uprzejmie informujemy,że w miesiącu pażdzierniku nie mamy już wolnych terminów na wykonanie kolejnej usługi. Nikt z naszego serwisu nie odmawia Panu przysługującej naprawy gwarancyjnej, natomiast my też nie jesteśmy w stanie przerobić więcej zleceń. Pozostajemy do Pana dyspozycji w kolejnym miesiącu tj. listopad. Jeżeli będzie to Panu pasowało, prosimy o kontakt w powyższej sprawie. Z wyrazami szacunku Marek Kluszczyński MTS Dzierzoniów.
 5. Rok produkcji tej XV 2008-9 nie pamiętam, jest to impreza z dokładkami plastikowymi, pierwsza nazywana XV. Motor pierwszej generacji z 6 mt. Fakt, mała rodzinna firma i nie ma komu za telefon złapać, my normalnie po prostu cały czas tam pracujemy i nie zawsze mogę odebrać telefon. Jeżeli z kimś z Was się nie skomunikowałem to po prostu przepraszam,ale musicie mnie czasami zrozumieć. W tej chwili czeka na placu około 30ty aut, nie liczyć sportu. Pozdrawiam Was serdecznie ;-)
 6. Proszę dopisac do listy mojego klienta, pierwszy motor, pierwsza XV, przebieg 512 000tys, ma się bardzo dobrze, nadal świetnie jezdzi, klient ani myśli sprzedać, wymieniony ostatnio dpf na nowy. Dla niedowiarków zdjęcia licznika, zrzut sterownika lub filmik. Pozdrawiam serdecznie całe towarzystwo ;-)
 7. Małe podsumowanie rajdu Niemiec, przejechane 300km oesowych,800km dojazdówek,nie licząc zapoznania.Jestesmy mega szczęśliwi i dumni,ze się to wszystko udało. Obydwa auta osiągnęły metę,co jest bardzo budujące. Gratulacje dla Tannaka za wyjęcie rajdu. Pogoda zmienna jak ruletka a miejsca na błąd nie wiele.Harvi na prawdę zaczyna ogarniać sprzęt wiec na dolnośląskim powinno być dobrze.Super było się spotkać z kibicami z Polski No i z forum. Pozdrawiamy serdecznie u do następnego razu.
 8. Witajcie,jesteśmy po pierwszym miejskim oesie. Oes był bardzo ciasny,nawet został poprawiony chwile przed startem,ponieważ nie było możliwe wejść w zakręt bez cofania. Natomiast oes był trudny i mega podchwytliwy,a w miejscu gdzie skończył Meeke mieliśmy mocno podkreślone żeby właśnie nie popełnić takiego błędu.W tym miejscu nie można było wejść w zakręt wcześnie , trzeba było wjechać szerzej bo mogło się to tak skończyć. Bardzo szkoda nam tego kierowcy,bi nie ma lekko w tym sezonie,zwłaszcza jak oczekiwania zespołu są wysokie. Mam nadzieje,ze Go nie skreslą.Rajd jak narazie idzie dobrze wiec
 9. Witajcie, parę słów ode mnie.A więc,od czego lub kogo by tu zacząć.Naturalnie zacznę od gratulacji dla mojej kochanej załogi czyli Grazki i Żelki czyli Żonki i Córci.jak powiedziały tak zrobiły.Nie ukrywam,że mocno zastanawiałem się,czy jeszcze będzie co zbierać z forka,ale udało się.Jest cały i co najważniejsze, zdrów. Również serdeczne dzięki dla mojego Władzia kierowcy @Bikert . Władziu rzekł jedno zdanie,które obowiązywało od wyjazdu do przyjazdu.Motto... Władziu, to za bezpieczny weekend. musieliśmy wziąć superrally na sobotnią pętlę Wielkie, ogromne gratulacje dla całego naszego
 10. A ja Cię proszę,żebyś się zaś w coś nie wpakował,dobrze
 11. Na pewno widziałem jak Władziu czyli nasz Bikert,razem z Szuwaru Jureczkiem ponieśli BartZ.Zaniesc taką górę mięcha,szacun Panowie.
 12. Kolego Wojciechowski, nie bardzo rozumiem,dlaczego tak się unosisz.Nikt Ciebie tutaj nie obraża i nie przypominam sobie, abym to uczynił,wiec odpuść sobie tego typu wycieczki w moją stronę.Jeżeli tylko masz ochotę dowiedzieć się co nie co na ten akurat temat, telefon do mnie można znaleść bardzo łatwo.Będzie mi miło odpowiedzieć na Twoje pytanie.Piszę serio. Natomiast co do meritum, Kolego wrcfan81, zrób ten motor od podstaw,na solidnych zabawkach,wyjdzie na pewno taniej, niżeli robić z tego auta hybrydę,którą potem ani nie sprzedaż,bo wynalazek, a jak wejdziesz w takie mody to droga da
 13. Mam dla Ciebie propozycję, przeczytaj dobrze raz jeszcze ze zrozumieniem cały tekst...... Jeżeli myślisz,że mówię to po to,aby pozyskać klienta,to ciężko sie mylisz.Mam co robić i przede wszystkim nie doradzam głupot. Co do tematu,to jak niby zaadoptujesz oprzyrządowanie z 2.5 do 2.0 ???? Ułatwię Ci, nie do zrobienia,wiec raz jeszcze powtórze, nie doradzaj jak się po prostu nie znasz.Dobre podpowiedzi się ceni, głupie się gani.
 14. Andrzejku,zaraz jak skończę tylko tego co na wymianę wiązki przyjechał.Dla Ciebie nie ma sprawy :-)
 15. Proszę Cię, Ty już nie doradzaj,na prawdę.Nie wiesz,lub może słyszałeś,ale masz błędne informacje.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...