Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla huzar105


huzar105

Rekomendowane odpowiedzi

Huzar ))))

"Jedni mówią, że łapy wyglądają ohydnie, zaś inni iż nie ma tragedii."

 

Te Twoje łapy - nawet jezeli najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjbardziej z wygladu ohydne.

To jednak ZAWSZE łapy - Twoje wlasne, żywe, łapy.

Nie cudze, nie sztuczne, nie przykręcane.

Funkcje spełniają - piwko trzymaja, kierownice tez zapewne.

Pomysl ze nikt na swiecie nie ma takich "ohydnych" łap.

jestes jedyny.

Głowa do gory.

P.S. ja mam rozrusznik - taki silnik do serca - i zyje i czasem zapominam ze cos mam wszyte.

 

-- 5 paź 2011, o 17:16 --

 

A jak Ci zimno w te lapy to jeszcze krążenie w naczyniach wloskowatych masz slabe.

To minie - potzreba czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Straciłem w pożarze bardzo dużo rzeczy. Ale najbardziej mi brakuje mojej torby z aparatem obiektywami i kamerą oraz migomatu. Uwielbiam robić zdjęcia i czasem coś pospawać. 8)

 

Sam fotografuję, tym bardziej mimo mojej sytuacji czuję się w obowiązku pomóc. Huzar, jaki system będziesz odbudowywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem w pożarze bardzo dużo rzeczy. Ale najbardziej mi brakuje mojej torby z aparatem obiektywami i kamerą oraz migomatu. Uwielbiam robić zdjęcia i czasem coś pospawać. 8)

 

Sam fotografuję, tym bardziej mimo mojej sytuacji czuję się w obowiązku pomóc. Huzar, jaki system będziesz odbudowywał?

Miałem E500 Olympusa z Heliosem.

Próbuje na allegro wylicytować coś uszkodzonego ( zbity ekran, połamana obudowa, automat nie ostrzy) i samemu naprawić lub używać z tą wadą, jednak ciężko jest coś wyrwać za tzw frytki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Olympusa nie jestem w stanie Ci pomóc - myślałem, że będziesz miał popularniejszy system i chciałem Ci jakiś słoik dać w prezencie (mam kilkanaście i niektóre ogniskowe się pokrywają, więc siłą rzeczy niektórych daaaawno nie podpinałem) :cry: Ja pracuję Canonem i nawet na M42 nic nie mam, żebym mógł Ci podarować... Ale pomogę inaczej, tak jak może każdy :lol: Trzymaj się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...