Jump to content

kuzi4

Użytkownik
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kuzi4 last won the day on October 23 2011

kuzi4 had the most liked content!

Community Reputation

45 Dobry

About kuzi4

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 04/11/1976

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Chrzanów/Łódź
 • Auto
  STi TypeR "22B" Błękitna Apokalipsa
  GT GF '98 Babcia
  Outback '00 Bogdan

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bezpiecznerajdy.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kuzi4

  Wyjęcie silnika

  Nie cały pas przedni, tylko zderzak (szkoda uszkodzić) i górna belka pasa.
 2. Potrzebuję jedną oprawkę żarówki oświetlenia zegarów - dokładnie wskaźnika poziomu paliwa. Ma ktoś zbędną lub wie czym zastąpić?
 3. kuzi4

  Wyjęcie silnika

  W końcu nadszedł czas na ogarnięcie komory Błękitnej Apokalipsy. W sobotę wyciągamy z Młodym silnik i pytanie do bardziej doświadczonych. Jakie niespodzianki mogą nas zaskoczyć? Chodzi mi o tematy typu ukryta śrubka, zaczep, kabelek które dla kogoś, kto wyciągał już silnik z Subaru nie są tajemnicą lecz ktoś, kto wcześniej tego nie robił może się zdrowo nawkurw... I jeszcze jedna gorąca prośba. Nie proszę o rady typu „oddaj to w ręce fachowca”, „nie znasz się to nie tykaj” itp. Nie jest to pierwszy wyciągany z samochodu silnik ale pierwszy z Subaru. Obaj jesteśmy mechanikami ale chcemy sobie zwyczajnie ułatwić robotę tym bardziej, że mamy na to tylko dniówkę. Oczywiście pas przedni wylatuje. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Błękitna Apokalipsa będzie, a Wy? https://www.facebook.com/events/232433097257401/?acontext={"ref"%3A"29"%2C"ref_notif_type"%3A"event_aggregate"%2C"action_history"%3A"null"}&ref=notif&notif_t=event_aggregate&notif_id=1497166651160405
 5. kuzi4

  Hamulce STI

  Szkoły są dwie - z ABS i bez ABS. W pierwszym przypadku zaczynasz od najbliższego pompie koła, w drugim od najdalszego. Odpowietrz układ jeszcze raz, a potem jeszcze raz.
 6. Jaką turbiną zastąpić IHI VF28? Regeneracja nie wchodzi w grę, a rzeczona jest już dość starawą konstrukcją i stąd moje pytanie. Jakiś nowocześniejszy model odpowiadający parametrami VF28?
 7. Gdzie paczka do odbioru bo ja z Kielc będę jechać pewnie przez Łódź i mogę podrzucić Krzychu, paczka do odbioru na Miedziance na zlocie ale niestety nie będę mógł jej odebrać wcześniej niż w poniedziałek dlatego potrzebuję kogoś srticte z LDZ...
 8. Niestety nie mogę jechać Czy mogę kogoś z Łodzi prosić o odebranie paczuszki dla mnie?
 9. Potrzebna instrukcja PL w pdf lub skan do Forka 2014. Ktoś coś?
 10. Ja wymieniłen na ten z IC i jest OK. Blacharz wiedział jak się za to zabrać i zrobić dobrze.
 11. Półoś wymieniona, zmienione tylne tuleje przednich wahaczy na forkowe (tera cza czekać na śliskie i sprawdzić czy faktycznie działa jak ALK ), a do tego na koniec nówka oliwa do skrzyni i dyfra poszła. BRAWO JA!!!
 12. A we własnym zakresie? I nie za milion pieniądza...
 13. A jak sprzęgło było hydrauliczne to też auto mogło mieć hillholder?
×
×
 • Create New...