Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, -=nikon=- napisał:

W miarę fajny z Mercedesam reszt z 5 taka sobie. Chodź ja mam wrażenie że wymagamy od nich cudów po pierwszych II sezonach. 

Tez mam takie wrażenie ja juz 7 lecę i Ogolnie trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał:

Tez mam takie wrażenie ja juz 7 lecę i Ogolnie trzyma poziom

O tym że poziom będzie wysoki to wszyscy wiedzieli bo wystarczy popatrzeć na ekipy które realizują dla nich projekty. Siedziałem w tym biznesie i kilu kumpli poszło dalej i pracują w Europie dla nich wiec sprzęt jest top i obsługa też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest całkiem ok. Taka fajna retrospekcja całego sezonu z dodatkowymi smaczkami sezon trzeci. Oglądamy, a żona do mnie: patrz, zaraz Ham wyrzuci ALB z toru pozbawiając go podium, pamiętasz? 

 

:)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem mam wrażenie ze autor artykułu mie ogladal serialu. 

W 3 sezonie sa prawie wszyscy poza Williamsem ale tam drugi sezon z rzędu kompletnie nic sie nie dzieje wiec nie ma sie co dziwić. Duzo Racing Point , mega duzo Haasa , Renault i Mclaren tez maja zawsze dedykowane odcinki.

Jedyny problem to taki ze odladsz serial przed startem sezonu jesteś nakręcony , startuje sezon i jest lipa i rozczarowanie bo nudy i flaki z olejem bo relacje koncentrują sie na czołówce a tam w większości wypadków mercedes i nic sie nie dzieje. 

Mam na prawde wielka nadzie ze Redbull w tym roku bedzie mocny a Checo zadba o to zeby były fajerwerki.

Ferrari tez powinno sie podnieść z odblokowanym silnikiem tak jak i inne zespoły używające ich jednostek tak ze mniejmy nadzieje ze bedzie ciągnie we wszystkich szeregach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fulcrum napisał:

ten silnik ferki to nie do końca chyba można odblokować. Lekko nieregulaminowy chyba był

Sekretne porozumienie Ferrari i FIA to podobno brak kary za nadmierne zużycie paliwa w 2019 w zamian za ograniczenie możliwości silnika przez cały sezon 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po niedzielnym binge-watchingu całości.

Pierwszy odcinek - żona pyta co za nudy puszczam

Trzeci odcinek - wygląda zza ekranu laptopa i zadaje pyta „a ten to kto? „a to co?”

Czwarty odcinek - siedzi przed TV i ogląda :) 

 

Moim zdaniem sezon bardzo dobry. Lepszy niż drugi, ale to też kwestia tego, że scenariusz w dużym stopniu pisze życie. Nadal bardzo podoba mi się pokazanie ludzkiej i nieludzkiej strony tego cyrku.

 

Maksiu strzelił focha? Red Bulla było mnóstwo, a jego coś nie bardzo ;) 

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fulcrum napisał:

tylko zużycie paliwa zostaje chyba na poziomie z 2020, więc gdzie tu wzrost mocy?

Nikt chyba do końca nie wie o co tam chodziło w kazdym razie za tajnym porozumieniem z FIA skręcili jednostki na 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2021 o 02:22, Zyzol napisał:

Maksiu strzelił focha? Red Bulla było mnóstwo, a jego coś nie bardzo ;) 

Też zwróciliśmy w domu na to uwagę. Taki prztyczek w nos. Nie podoba się? To cię nie pokażemy. Po tym sezonie DTS sponsorzy "delikatnie" zasugerują, żeby wyciągnął kijek z pewnej części ciała i otworzył się na najlepszą na ten moment formę przekazu F1 dla przeciętnego widza, tzw. casuala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po całej serii. Zabrakło mi Maxa, Kimiego i George'a. Stanowczo za mało, w przypadku tego ostatniego czuję palce Mercedesa. Do tego za dużo gadania, za mało najciekawszych akcji z toru, których wbrew pozorom w ostatnim sezonie było naprawdę sporo. Ale i tak warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj ileś odcinków, nie wiem dokładnie ile, bo gdzieś zaraz po pierwszym zasnąłem. Tam się nic nie działo tylko w kółko pokazywali jak Horner i Toto gdzieś razem spacerują i się klepią po plecach i do kogoś dzwoni mama, ewentualnie żona. Dżizas, to było jeszcze nudniejsze niż typowy wyścig F1 :)

 

No nic, piszecie że potem lepiej, więc wkrótce postaram się obejrzeć dalsze odcinki...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

9-tyodcinek wymiata. Doskonale przekazana dramaturgia wypadku Grosjeana i sukcesu Pereza.

Dokladnie ten odcinek wymiata. Sama relacja nie pokazala co tak na prawde Perez zrobil ale bardzo brakowalo watku z GR. Gwarantuje wam ze po w padce w niemczech w zeszlym roku Totto dal szlaban bo tu tez sie mercedes pieknie skompromitowal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Ty... ale Ty wiesz co to za żona dzwoniła? :mrgreen:
Niby wiem i jeśli jesteś lub byłeś fanem, a z mojego posta nie wybrzmiała należyta doza entuzjazmu, to najmocniej przepraszam

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:
Nie chciałbym zabrzmieć jak człowiek nieczuły na znane żony. Jak usłyszałem przez sen, że łączymy się z Susie Wolff natychmiast otworzyłem jedno oko.
Gdyby łączono się z Nicole na pewno otworzyłbym dwa, ale to już zdaje się niestety zamierzchła przeszłość...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, turdziGT napisał:

Tak czy inaczej ja w tym roku stawiam na tego pana 

 

 

Screenshot_20210323-180121_Instagram.jpg

No faktycznie, może namieszać w stawce. Max znowu sie będzie irytował :). Moim skromnym zdaniem, wyczuwam dużo walki i przetasowań w nadchodzącym sezonie :D.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...