Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bosman napisał:

Alfa Romeo korzystnie na testach wygląda.
Ciekawe czy przełoży się to na wyscigi...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Sporo zespołów dobrze wyglada , Red Bull , Mclaren , Alpine , nawet Williams. Mowię wam Robert ze swoim szczęściem trafił tam na dno dna.

BTW lecę wlasnie naNetflixie wszystkie odcinki dla przypomnienia przed premiera i wlasnie ogladnalem Serie 2 o Williamsie. Jest tam taki kawałek jak inżynierowie robia z Claire odprawe techniczna przy składaniu a ona ma oczy jak 5 zł bo widac ze nie ma pojęcia oczym oni mówią. To chyba mowi wszystko.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, turdziGT napisał:

Sporo zespołów dobrze wyglada , Red Bull , Mclaren , Alpine , nawet Williams. Mowię wam Robert ze swoim szczęściem trafił tam na dno dna.

BTW lecę wlasnie naNetflixie wszystkie odcinki dla przypomnienia przed premiera i wlasnie ogladnalem Serie 2 o Williamsie. Jest tam taki kawałek jak inżynierowie robia z Claire odprawe techniczna przy składaniu a ona ma oczy jak 5 zł bo widac ze nie ma pojęcia oczym oni mówią. To chyba mowi wszystko.

Po testach sezon zapowiada się wyrównanie nie ma ekipy nr 1 a potem długo długo nic. Pozostaje czekać do 26 bo treningi już przed pierwszym wyścigiem powinny coś wyklarować. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -=nikon=- napisał:

Po testach sezon zapowiada się wyrównanie nie ma ekipy nr 1 a potem długo długo nic. Pozostaje czekać do 26 bo treningi już przed pierwszym wyścigiem powinny coś wyklarować. 

Raczej będzie ekipa nr1 jak w poprzednich latach, Mercedes jak to już kiedyś pewnie jechał na skręconym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak walka o miejsca będzie odbywała się od pozycji 2. w dół. Wątpię, żeby Mercedes miał jakiejkolwiek kłopoty. Na ten rok zmiany są kosmetyczne i musieliby zrobić coś arcygłupiego, żeby popsuć swoją maszynę do zdobywania punktów. BLM zdobędzie swój 8 tytuł, Merc wywalczy majstra i czekamy na rewolucję '22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, .Misza. napisał:

Obawiam się, że jednak walka o miejsca będzie odbywała się od pozycji 2. w dół. Wątpię, żeby Mercedes miał jakiejkolwiek kłopoty. Na ten rok zmiany są kosmetyczne i musieliby zrobić coś arcygłupiego, żeby popsuć swoją maszynę do zdobywania punktów. BLM zdobędzie swój 8 tytuł, Merc wywalczy majstra i czekamy na rewolucję '22

 

I się wycofa schodząc ze sceny niepokonany. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z niecierpliwością czekam na pierwszy wyścig.

Testy to inna półka, każdy kombinuje jak może. Jedni żeby wypaść jak najlepiej, drudzy żeby czasami nie pokazać przewagi.

Cieszy mnie fakt, że Raikkonen chwalił bolid po testach, a Bottas jednak narzekał.

Nieustannie trzymam kciuki za Ferrari i Maxa, wszystko się okaże już niebawem :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, turdziGT napisał:

Ja uwazam sie Netflix na prawde zrobił mega ten serial. Swietnie sie to ogląda nawet dla kogoś kto motorsportem sie nie specjalnie interesuje.

I przyznałeś się do braku zainteresowania motorsportem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 21:16, -=nikon=- napisał:

Domyśliłem się moja oglądała ze mną pierwsze dwa sezony teraz z racji młodego ja też raczej obejrzę na raty. 

I jak ja juz lecę 3 epizod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej po pierwszym. ;)
Już drugi według mnie był znacznie gorszy (a odcinek o Williamsie dobił go do reszty).

 

Dziś pewnie zacznę trzeci sezon, ale po doświadczeniach z drugiego jakoś bardzo mocno mnie nie ciągnie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...