Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i macie racje ale w końcu Red Bull ma dwóch dobrze punktujacych kierowcow wie samo to powinno podnosić ciśnienie Mercedesowi bo musza w tym sezonie mieć sie na baczności.  Z drugiej strony Christian po latach posuchy jest głodny sukcesu i jezeli tak sie stanie z Checo bedzie szybszy od Maxa to mysle ze nie bedzie go hamował. Potencjalnie to moze byc najlepsze auto do jakiego Checo wsiadł wiec myse ze on tez szybko zweryfikuje prędkość Maxa.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fulcrum napisał:

Webber też w jednym sezonie był szybszy niż Sweter. I co? I nic, mniej pasował do wizerunku Red Bulla dodającego skrzydeł swoim wychowankom

Troche inna sytuacja jakby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Vettel był wtedy na topie miał 4 majstrów pod rząd  wiec po czesci łatwo zrozumieć decyzje. W takiej sytuacji w jakiej tech chwili sa mysle ze pójdą za kierowca ktory pierwszy doprowadzi ich do tytułu. To co jest fajne ze Checo to nie jest chłopak ktory pozwoli sobie w kasze dmuchać, tak jak Max wiec mysle ze emocje w tym zespole mamy gwarantowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Tak czy inaczej ja w tym roku stawiam na tego pana

 

Na kogo stawiasz nie ma większego znaczenia....na kogo stawia Christian Horner,to już ma ;)

Stawiał na Vettela, później zauroczył się Danielem, a teraz jest w większej ekstazie spowodowanej talentem Maxa. Drugi w Red Bullu zawsze się "pali"

Myślę, że więcej punktów przywiezie, niż młodzi, ale MV będzie dla niego poza zasięgiem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Adi napisał:

 

Na kogo stawiasz nie ma większego znaczenia....na kogo stawia Christian Horner,to już ma ;)

Stawiał na Vettela, później zauroczył się Danielem, a teraz jest w większej ekstazie spowodowanej talentem Maxa. Drugi w Red Bullu zawsze się "pali"

Myślę, że więcej punktów przywiezie, niż młodzi, ale MV będzie dla niego poza zasięgiem.

Christian to racer i łapie sie tego kto myśli ze pomoże mu wrócić na top. Jaki jest sens blokowania szybszego kierowcy wątkiej sytuacji  ?  Max to koleś z twardym charakterem i ktokolwiek jest od niego słabszy psychicznie , a Ricardo , Gasley i Albon sa I byli spadają na drugie niejsce.

Checo to na torze nie przelewki i on wie jak sobie znaleść miejsce.Ma tez za sobą mega sponsora i OK znalazł sie troche w szachu w zeszłym sezonie  ale tylko dlatego ze było późno w przeciwnym razie mysle ze jest bardzo atrakcyjny dla innych zespołów zwłaszcza tych ktorzy szukają szybkiego kierowcy ale  tez zastrzyku gotówki wiec jest w zupełnie innej sytuacji niz młodzież bez pieniędzy. To zmienia troche reguły gry i jezeli był bym Maxem to zaczął bym troche srac w gacie bo mysle ze przy Checo sie troche zacznie pocić. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, czekker napisał:

Ja w tym sezonie chyba będę trzymał kciuki za tego pana:

 

https://f1-insider.com/wp-content/uploads/2021/03/Vettel-Aston-Martin-3-2-1024x683.jpg

 

 

 

Sprawdziłem że Cognizant to firma technologiczna, więc nie wiem dlaczego mam wrażenie że wygląda to jak reklama kleju do protez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BelegUS napisał:
Godzinę temu, chojny napisał:

Cognizant to firma technologiczna

 

Outsourcing do Indii ciężko nazwać technologią.

Magia F1 zadziałała, tak pewnie nigdy byście tam nie zajrzeli ;).

Edytowane przez ManoLEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ManoLEE napisał:

Magia F1 zadziałała, tak pewnie nigdy byście tam nie zajrzeli ;).

 

 

Tak ma być. Skoro sponsorują to oczekują wzmożonego ruchu na stronach, zainteresowania firmą, marką czy produktami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czekker napisał:

Ja w tym sezonie chyba będę trzymał kciuki za tego pana:

Ja po ostatnim sezonie, ciągłej frustracji i niepotrzebnych nerwach (dziwnych zachowaniach jak dziecko), odpuściłem sobie Vettela.

Pomimo, że jeździł w moim ukochanym Ferrari, które było totalnym dnem w 2020r.

Stawiam na Red Bulla i McLarena, kurcze już nie mogę się doczekać weekendu i pierwszych kwalifikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...