Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jacky X napisał:

że bardzo mu pomogły kółka między 500 a 600 ?

Poważnie pytasz? Wiesz na czym polega zawodowy sport? 

Powiedz Djokoviczowi, lub Nadalowi, trenuj 5, a nie 6 godzin dziennie, to nic nie zmieni. Jakiemuś topowemu kulturyście, rób powtórzenia na ciężarach o 20 % mniejszych. A Svindalowi i Von, na tej prostej 100 km/h to i tak dużo.

Tysiące, a w wielu dziedzinach miliony rywalizują w danym sporcie. A tylko kilku jest najlepszych. Jak myślisz, dlaczego?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sądzę , że tylko ilość kilometrów nie jest wprost proporcjonalna do korzyści. Owszem kierowca może mówić o "feelingu" ale gdyby chodziło tylko o kilometry to topowe zespoły przywoziły by trzy bolidy i były na torze bez przerwy. Nawet, gdyby zatrzymywano kogoś w garażu na 45 minut to w tym czasie już by jeździł zmiennik, a tak się nie dzieje.

Pewnie mało kółek jak Wiliams to zła sytuacja ale nie spuszczał bym się za bardzo nad tym że Mercedes przejechał 600 a Ferrari 500 czy na odwrót.

 

A i z tym "feelingiem" to chyba nie do końca jest tak skoro Wiliams potrafi przehandlować czas dla Latifiego i inne zespołu podobnie. I niezmiennie jestem pod wrażeniem różnych nowych kierowców bez dużego doświadczenia w F1 którzy siadają do bolidu i niemal od razu kręcą dobre czasy. Tak więc bez paniki.  Kubica chciał by się przygotować jak na Mistrzostwa Świata a tymczasem Wiliams będzie atakował środek stawki i to nie na pewno.

 

@Adi

 

To chyba nie takie proste aby trening był dłuższy. Kiedyś trener kadry polskich pływaków popukał się w czoło bo trening w czasach PRL wyglądał tak,że Ruscy na treningu pływali 20km to Polacy musieli pływać 25 km. Co jak powiedział samo w sobie było głupie.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lepiej jest przejechać więcej nie mniej. Ale gdyby to było takie proste to wystarczyło by przywieźć byle paścia i kręcić kółka bez sensu. Jak się ma przepastny budżet to można też dużo i wszystko w innym wypadku sprawy są trochę bardziej skomplikują. Słowo na dziś : optymalizacja ;)

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2019 o 22:27, carfit napisał:

@SUBORO czekamy na Ciebie w wątku o F1 i Kubicy :)

 

Świetnie ! Jesteś następnym bohaterem ostatniej godziny. Twojemu "analogowi" już tłumaczyłem, że zakład trzeba podjąć od razu, a nie po tygodniu,  jak już jest znany wynik. Gratulując refleksu, proponuję nowy zakład : Robercik nie skończy w ogóle sezonu (rozbije się na bandzie albo zderzy terminalnie z innym bolidem), a jeśli nawet, to na 2 ostatnich miejscach tabeli. Stawiam karton JW 0,7L, który zdeponuję w salonie Subaru w Rzgowie. Ty postaw karton tego samego ale w 0,5L i zdeponuj w analogicznym salonie Subaru.

Edytowane przez Urabus
Edycja wulgaryzmu
  • Do kitu 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SUBORO napisał:

 

Świetnie ! Jesteś następnym bohaterem ostatniej godziny. Twojemu "analogowi" już tłumaczyłem, że zakład trzeba podjąć od razu, a nie po tygodniu,  jak już jest znany wynik. Gratulując refleksu, proponuję nowy zakład : Robercik nie skończy w ogóle sezonu (rozbije się na bandzie albo zderzy terminalnie z innym bolidem), a jeśli nawet, to na 2 ostatnich miejscach tabeli. Stawiam karton JW 0,7L, który zdeponuję w salonie Subaru w Rzgowie. Ty postaw karton tego samego ale w 0,5L i zdeponuj w analogicznym salonie Subaru.

Pthirus pubis

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Świetnie ! Jesteś następnym bohaterem ostatniej godziny. Twojemu "analogowi" już tłumaczyłem, że zakład trzeba podjąć od razu, a nie po tygodniu,  jak już jest znany wynik. Gratulując refleksu, proponuję nowy zakład : Robercik nie skończy w ogóle sezonu (rozbije się na bandzie albo zderzy terminalnie z innym bolidem), a jeśli nawet, to na 2 ostatnich miejscach tabeli. Stawiam karton JW 0,7L, który zdeponuję w salonie Subaru w Rzgowie. Ty postaw karton tego samego ale w 0,5L i zdeponuj w analogicznym salonie Subaru.


Zakładać to ja się mogę , ale z poważnymi ludźmi ..... . Ty się z nikim nie założyłeś tylko napisałeś ze stawiasz skrzynkę JW ze Robert nie dostanie się do F1 . Poprawcie jeśli się mylę , bo nie chce mi szukać tego idiotycznego wpisu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2012 roku zalozylem sie z kumplem o zwykla flache ze wróci. Ja mowilem ze po max roku on ze w ogole. Po ogloszeniu decyzji Williamsa przyjechał z flaszką i uśmiechem od ucha do ucha :)

No ale to poważny człowiek ;)

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, carfit napisał:

Zakładać to ja się mogę , ale z poważnymi ludźmi ..... . Ty się z nikim nie założyłeś tylko napisałeś ze stawiasz skrzynkę JW ze Robert nie dostanie się do F1 . Poprawcie jeśli się mylę , bo nie chce mi szukać tego idiotycznego wpisu

Racja Carfit . Dokładnie tak napisał ;

"Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym styl."

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, x_maly_x napisał:

Racja Carfit . Dokładnie tak napisał ;

"Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym styl."

Jeżeli już cytujemy, to cytujmy całość:

 

W dniu 7.11.2018 o 22:27, SUBORO napisał:

Dokładnie !  :D

Ja bardzo cenię Twoja wiedzę i aktywność na forum, ale temat Kubicy mnie rozwala i nie mogę się powstrzymać. Nie mam intencji obrażać kogokolwiek, chociaż sam zostałem tu brutalnie sponiewierany.

W tym wątku aktywne są osoby, które wierzą w geniusz Kubicy i jego w powrót do F1. Mam skrajnie odmienne zdanie. Mogę to poprzeć deklaracją, że jeśli RK wróci do wyścigów F1 jako główny kierowca jakiejkolwiek stajni to stawiam karton (12 butelek 0,7) napoju typu jasio, dżony czy coś w tym stylu. Po Waszej stronie wystarczy mi, że postawicie na szali 1 butelkę 0,7 belwedera. Pasuje ?

 

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

Ja w 2012 roku zalozylem sie z kumplem o zwykla flache ze wróci. Ja mowilem ze po max roku on ze w ogole. Po ogloszeniu decyzji Williamsa przyjechał z flaszką i uśmiechem od ucha do ucha :)

No ale to poważny człowiek ;)

 

A ja po wypadku jak usłyszałem jakie miał obrażenia to dałbym sobie głowę uciąć, że nie wróci. I byłbym bez głowy teraz :mellow:

 

Ale jak zaczął jeździć  w rajdach, i podczas licznych rozmów ktoś kwestionował talent Kubka to mi twarz tężała i skłonny byłem się naparzać z każdym do upadłego :D

 

PS. 21 dni .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jumpman napisał:

To co, gdzie ten karton?

Pewnie Hanka Mostowiak rozjechała :cry:

 

Plan pracy Williamsa na drugą turę testów:
26.02 George Russell
27.02 Robert Kubica
28.02 George Russell
01.03 Robert Kubica

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kukson napisał:

Pewnie Hanka Mostowiak rozjechała :cry:

 

Plan pracy Williamsa na drugą turę testów:
26.02 George Russell
27.02 Robert Kubica
28.02 George Russell
01.03 Robert Kubica

 

Dobry układ widac ze rozumieją kto ma wiedzie i powinien ustawić to auto w końcowych dniach.To bedą ważne dni jezeli tam bedzie dupa to bedzie to bedzie pozamiatane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...