Jump to content

Adventure184

Użytkownik 500
 • Posts

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Adventure184

 1. Najlepiej poziome, ale jak wygra pionowe to cos się wykombinuje Rok temu było chyba jedno pionowe edit: Tak było pionowe:
 2. Cierpliwości Póki co, zanim Aga nie zauważy
 3. Ruszamy ze zbiórką zdjęć do kalendarza, w tym roku trochę inaczej - ale dzięki temu to autorzy najlepszych zdjęć będą dostawiać like - więc jest o co walczyć Szczegóły w oddzielnym wątku: Reszta informacji o kalendarzu będzie się sukcesywnie pojawiać tutaj
 4. Cześć Rozpoczynamy zbiórkę zdjęć do kalendarza na 2022 rok, w tym roku w trochę innej formie niż ostatnio: Propozycje zbieramy do 14.11.2021 do 23:59 Zdjęcia dodajecie w tym wątku, powinny one być waszego autorstwa lub za zgodą autora zdjecia, Szukamy ładnych, estetycznych zdjęć, najchętniej takich zrobionych przez fotografa, Maksymalnie 3 zdjęcia na 1 użytkownika, każde dodane w oddzielnym poście, Zdjęcie musi zawierać podpis w formacie: model auta by Nick (np. Impreza GG by Adventure184), Waga zdjęcia - zdjęcia pobrane z FB, czy przesłane na mesengerze (ważące po kilkadziesiąt czy 200 kB) nie nadają się do druku. Zdjęcie powinno ważyć kilka MB. Nie dodajemy innych postów (od tego jest główny wątek kalendarzowy), dla osób które tego nie będą przestrzegały jest przewidziana nagroda w postaci Ostrzeżenia/ Tymczasowego bana, Głosowanie odbędzie się w terminie późniejszym, dlatego proszę nie dodawać reakcji do zdjęć, Porządku będzie pilnować Aga, więc nie ma co liczyć na pobłażliwość Finalny projekt oraz zapisy będą się odbywać w wątku głównym dotyczącym kalendarza)
 5. Kwestia co kto lubi Znalazłem kilka komentarzy, jedni mówią że nie pasują, inni że tylko tylne mocowanie trzeba przerobic a reszta p&p.
 6. Szykujecie fotki na kolejną edycje kalendarza ?
 7. Odświeżę temat, czy ktoś przedkładał kubełki z GH do GD? Wymaga to dużej rzeźby, czy np można przełożyć szyny z fotela z gd do gh?
 8. Planujecie również noclegi? Bo ilość miejsca jest ograniczona.
 9. Powiem wam że po wpisaniu "subaru" na aukcjach WOŚP jest kilka fajnych licytacji https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/29-final-wosp-final-z-glowa?string=subaru&cel-charytatywny=wszystkie&order=t
 10. Jak co roku razem z Subaru Klub Podkarpacie organizujemy licytację wyjątkowych kalendarzy na rzecz WOŚP. W tym roku mamy dwa kalendarze z podpisami trzech Kierowców bardzo bliskich marce Subaru. Po szczegóły zapraszam na licytacje: Kalendarz nr 1. Kalendarz nr 2.
 11. Jak co roku razem z Subaru Klub Podkarpacie organizujemy licytację wyjątkowych kalendarzy na rzecz WOŚP. Jak już wspomniał kolega Maciej, mamy dwa kalendarze z podpisami trzech Kierowców bardzo bliskich marce Subaru. Po szczegóły zapraszam na licytacje: Kalendarz nr 1. Kalendarz nr 2.
 12. Zapraszam na prv, lub są tez na allegro. Jak Ci wygodniej.
 13. Za "Bóg zapłać" piwa w sklepie nie kupisz
 14. na specjalne zamówienie zrobiłem różowy środek
 15. Sms też nie zawsze przychodzą, inpost z nich kiedyś zrezygnował i trzeba je jakoś dodatkowo włączyć. Do mnie np. powiadomienia o przesyłce przychodzą tylko na maila.
 16. Pop w którym nadawałem przesyłki jest czynny od 10:00, zapewne po tej godzinie przyjedzie kurier i odbierze przesyłki. Te które już dotarły również były tam nadawane, wiem że to nie wiele pomoże ale proszę Was o cierpliwość
 17. Widzę, że kurierzy go nie oszczędzali.... ale mam nadzieje że wszystko ok. Dla mnie teraz najtrudniejszy moment, czy nic nie zjeba**m, czy dobrze wszystko spakowałem. W razie czego dawajcie znać
×
×
 • Create New...