Jump to content

Kubica w F1

Recommended Posts

Teraz, Adi napisał:

Jeszcze sekundę i będzie jak Russel...jeszcze dwie...jak reszta średniaków...jeszcze trzy i jak czołówka...jeszcze cztery....i and the winner is.. ;)

No dobra, rozmarzyłem się ;)

Tylko, ze Russel na C5 ten czas zrobil

• Replies 22.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe podsumowanie wczorajszego dnia z mojej strony.    Na tor przyjechaliśmy około godziny 10:00, czyli jakieś 4h przed startem F1.        Należą się s

Mam pytanie do fanów Kubicy, jakich tu zapewne nie brakuje : czy naprawdę nie widzicie jaki to żałosny szmaciarz ? Morawiecki nim pomiata, traktuje jak ostatniego pacana ten się do niego łasi i liże r

Siema frajerzy ! Co mówiłem ? Wasz ukochany Robuś jest ostatni z ostatnich. Abstrahując od jego pisowskiego  szmalcownictwa zwracam uwagę, że jazda testowa po pustym torze, albo jazda na symulatorze t

Posted Images

W dniu ‎21‎.‎02‎.‎2019 o 21:33, turdziGT napisał:

Pomiędzy mieszanką C1 a C2 jest 0,8-1 sekunda różnicy, pomiędzy C2 a C3 0,7 sekundy, pomiędzy C3 i C4 0,6 sekundy i pomiędzy C4 i C5 0,6 sekundy.

Odnosnie mieszanek 

Obawiam się, że powyższe liczby to dane szacunkowe/teoretyczne w warunkach eksperymentalnych - rzeczywiste różnice mogą znacznie się różnić. Wystarczy, ze tor będzie miał 5 stopni mniej.

1 minutę temu, beben napisał:

gdzie najlepiej śledzić komentarze live.? Formula1.com bardzo skromnie nadaje

Chat masz na yt przy live timingu

Z jednej strony ten czas cieszy, bo auto wygląda na szybsze niż w zeszłym roku, ale z drugiej mam nieodparte wrażenie, że dzieli ich ciągle przepaść od czołówki i sporo od średniaków.

Wynik na C5 będący porównywalny do C3 w innych zespołach nie napawa wielkim optymizmem.

Edited by yak
4 minuty temu, rosaskc napisał:

Chat masz na yt przy live timingu

dzięki choć chodziło mi bardziej o oficjalne info bo na tym czacie, sądząc po poziomie to jakieś dzieci piszą ;)

Jeśli chcesz w miarę poważne komentarze, to zapraszam na http://directo.soymotor.com/ ale z tłumaczem hiszpańskiego :biglol:

Ja patrzę sobie tylko na czasy, więc yt z livetiming'iem mi wystarcza. W kończ w pracy jestem i na czytanie komentów nie mam czasu :P

Ciekawe, co się Sebie nie udało, że tak w bandę poszedł....

22 minuty temu, rosaskc napisał:

Ciekawe, co się Sebie nie udało, że tak w bandę poszedł....

Ferrari mówi że problem techniczny.  Prawdopodobnie łącznik między kierownicą a pedałami ;)