Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No tak,a dla męża najlepiej Ził :) Uwielbiam takie stereotypy :facepalm:

Kupujesz żonie UFO a później sam upalasz. Taki stary, a taki gupi ;) i nie wie jak żonie zrobić prezent z którego sam sie najbardziej byś cieszył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi,ta Honda wygląda perfekcyjnie,

i zapewne też tak jeździ.

 

Jak dla mnie spore podobieństwo do AMG,przynajmniej z tyłu

 

10155113_690052574366035_823894082211568

Nie wiem gdzie to podobienstwo...

Pewnie jezdzi dobrze, ale jak dla mnie design fatalny :( a szkoda :(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wszystko wygląda fajnie z tyłu i z boku, jednak przód mnie nie przekonuje.

 

A co do napędu to jak dla mnie hothatch powinien być właśnie FWD. Najlepiej jakby jeszcze w zakrętach podpierał się tylko trzema kołami i zamiatał tyłem. Patrząc na te wszystkie nowoczesne hothatche wydaje mi się, że gdzieś się te wartości pogubiły. Owszem mocy jest duuuuuużo i pewnie da się tym szybko pojechać. Tyle tylko, że gdzie w tym wszystkim jest zabawa?

Miałem Megane RS 265 i po kilku wycieczkach do Miedzianej Góry pogoniłem dziada bo zabawy to w tym nie było. Owszem szybko się jechało ale nie było "tego czegoś". Samochód był wybebeszony z jakich kolwiek emocji, za to był jak skalpel. Niestety potrafił być super precyzyjny jak skalpel w rękach chirurga, ale też morderczy jak skalpel w rękach 6 latka kiedy nagle przekroczyło się granicę. Jak dla mnie nie było nic po środku. Zmieniłem na mocne  4x4 którym prawdopodobnie nie pojadę tak szybko jak meganą ale za to banan mi z gęby nie schodzi na torze. Nie muszę być mistrzem kierownicy żeby się dobrze bawić a przy tym nie zabić. 

Ostatnie "radosne" hothatche to moim zdaniem wszystkie FWD które teraz w KJS'ach latają. Czyli np. Saxo, stare Civic czy Peugeot 106. Wszystkie nowe to elektroniczne lansowozy, które żeby się sprzedały to muszą się podeprzeć czasem na Nurburgringu. Sam kupiłem Megane ulegając marketingowemu bełkotowi. 

 

O tak  :)

1400928716_by_m66isiek.jpg?1400928716

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Design jak dla mnie idealny ze względu na to że jest to samochód Japoński, i to widać w jego charakterze.

 

Nic dodać nic ująć :)

Ja bym nawet dodał,że to wręcz hondowska konsekwentna linia,chociaż faktycznie ogolnopojętej japońskośći nie da sie zaprzeczyć.

Odważne futurystyczne linie(może się podobać lub nie),dbałość o precyzje i detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...