Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

O pierwsze miejsce na Nürburgring wśród kompaktów ma walczyć nowy Civic type R 2015. Ma mieć najlepszy czas wśród przednionapędówek EVER.

 

typearr.jpg?w=800&h=520&crop=1

 

2015_honda_civic_type_r_concept_01-0304.

 

Honda-Civic-HR-412E-1.6-turbo-engine.jpg

 

:rolleyes:

 

''You want specs? You can't handle the specs. The new Type R will be the first model in Europe to feature the company's brand-spanking VTEC turbo engine. It'll come as a 2.0-litre, direct injection, four-cylinder unit that'll make at least 280bhp and be Euro 6 compliant''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O pierwsze miejsce na Nürburgring wśród kompaktów ma walczyć nowy Civic type R 2015. Ma mieć najlepszy czas wśród przednionapędówek EVER.

 

typearr.jpg?w=800&h=520&crop=1

 

2015_honda_civic_type_r_concept_01-0304.

 

Honda-Civic-HR-412E-1.6-turbo-engine.jpg

 

:rolleyes:

 

''You want specs? You can't handle the specs. The new Type R will be the first model in Europe to feature the company's brand-spanking VTEC turbo engine. It'll come as a 2.0-litre, direct injection, four-cylinder unit that'll make at least 280bhp and be Euro 6 compliant''

 

Jedno jest pewne! Wygląda jak milion dolców na tych fotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI w FHI powinno mieć takie nastawienie.W przypadku Civica Type R można mówić o kroku do przodu a raczej skoku. Cel jest statement i spirit też a silnik wygląda jak milion dolców.

Nie zdziwie się jak zniesie i 500 km bez większych ingerencji ;)

Majac coś takiego pod maską chyba bym wsadził przezroczysta maske !

Co by tam nie wsadzili do tej Hondy i jakiego czasu by nie wykręciła to frajdy w robieniu power slide'ów nie da ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

O Jezu a ty dalej swoje , czy na prawde nie możesz sie z tym pogodzić że nie każdemu na tym zależy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudziGT widzę że nie zrozumiałeś mojej ironi w tym wypadku. Dlatego na końcu posta było ;)

Widać moje posty są mało czytelne :) to pewnie efekt mojej potarganej solą i wiatrem główki.

 

A co do godzenia się z czymkolwiek to mam większe zmartwienia niż zastanawianie się nad tym co się komu podoba.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi raczej nie zainteresowane panowaniem na ringu.

Czas imponujący Tommi mial 7:55 Lanosem w 2010 roku.

VW trochę jeździło, podobnie Audi, bez szału jednak http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Nürburgring_Nordschleife_lap_times

Ciekawe czy nowym STI będą chcieli poprawić czas z 2010 roku, może powstanie jakaś wersja specjalna?

Civic w wersji produkcyjnej wyszedł nieco inaczej niż concept ale naprawdę fajnie, zgadzam się że Honda wykonała skok rozwojowy. Przydałby się on także w STI, nowy silnik (moc ok 320/330 km) i poprawione hamulce to byłoby to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyscigi na czas na torze w Nur. niestety maja sie nijak do rzeczywistosci , a własciwie do aut stokowych sprzedawanych w salonie . Prym w tym wiedzie Renault zatrudniajac sztab ludzi , opony , zawias , inzyniera itp. Wezmiesz auto z salonu i nagle czas + 30 sek. :)

P.S. Honda zajebista , ale wersja koncept , niestety produkcyjna juz nie jest taka , a chetnie bym sie ustawił w kolejce , bo coś nie słychac o nowym Focusie RS :( 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.worldcarfans.com/114061176604/2016-ford-focus-rs-test-mule-spied-in-germany

 

Chances are the 2016 Ford Focus RS will carry a starting price of approximately 27,000 GBP (about 45,200 USD / 33,500 EUR).

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RSa coś tam juz męczą ale najwcześniej 2016

 

o nowym RS-e to juz mówią od 2012 roku , wiec ten 2016 to narazie wrozenie z fusow , jak by było coś pewnego , to jestem pierwszy w kolejce :) . Teraz przyszedł chyba czas sprzedać swojego , choć jeszcze bije sie z myslami ……  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RSa coś tam juz męczą ale najwcześniej 2016

 

o nowym RS-e to juz mówią od 2012 roku , wiec ten 2016 to narazie wrozenie z fusow , jak by było coś pewnego , to jestem pierwszy w kolejce :) . Teraz przyszedł chyba czas sprzedać swojego , choć jeszcze bije sie z myslami ……  

 

 

co w miejsce obecnego RS-a? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy dobrych targach da się zmieścić w 4 cyfrowej
 

Jeśli mowa o wyczynowym a nie tuningowym Ohlinsie,to raczej wątpię. ;)

 

Nawet dobry tuningowy , to kwota min. 10k jesli mowimy o serii road&track 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

RSa coś tam juz męczą ale najwcześniej 2016

 

o nowym RS-e to juz mówią od 2012 roku , wiec ten 2016 to narazie wrozenie z fusow , jak by było coś pewnego , to jestem pierwszy w kolejce :) . Teraz przyszedł chyba czas sprzedać swojego , choć jeszcze bije sie z myslami ……  

 

 

co w miejsce obecnego RS-a? :)

 

narazie jest STI 05 , z nowymi gratami spec C , w dziewiczej i maksymalnie seryjnej specyfikacji , wiec mam czym jezdzic , i mam naprawde zagwostkę co sprzedać a co zostawić , bo jeszcze sobie ostatnio Legacy 2.5N/A kupiłem :) a 8 aut w domu i firmie to troche jednak za dużo ;) w tym 4 subaru  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

RSa coś tam juz męczą ale najwcześniej 2016

 

o nowym RS-e to juz mówią od 2012 roku , wiec ten 2016 to narazie wrozenie z fusow , jak by było coś pewnego , to jestem pierwszy w kolejce :) . Teraz przyszedł chyba czas sprzedać swojego , choć jeszcze bije sie z myslami ……  

 

mój sąsiad w Kato ma takiego jak ty,  tylko że biały, mapa zrobiona chyba na 396 konia ile nm nie mam pojęcia, jednym słowem choruję na ten samochód już od roku, super fura, do tego wydaje mi się że to idealny kompromis miedzy sportowym a ulicznym (rodzinnym samochodem) w środku cicho, bagażnik jak w normalnym focusie, komfort jazdy super, jednym słowem samochód robi piorunujące wrażenie i do tego te przeładowania z wydechu, jednym słowem bomba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy dobrych targach da się zmieścić w 4 cyfrowej

 

 

Jeśli mowa o wyczynowym a nie tuningowym Ohlinsie,to raczej wątpię. ;)

Dokładnie mysle ze wtym aucie siedzi ta wyższa polka na ktora i 30 moze byc mało.

 

 

 

RSa coś tam juz męczą ale najwcześniej 2016

 

o nowym RS-e to juz mówią od 2012 roku , wiec ten 2016 to narazie wrozenie z fusow , jak by było coś pewnego , to jestem pierwszy w kolejce :) . Teraz przyszedł chyba czas sprzedać swojego , choć jeszcze bije sie z myslami ……

 

co w miejsce obecnego RS-a? :)

narazie jest STI 05 , z nowymi gratami spec C , w dziewiczej i maksymalnie seryjnej specyfikacji , wiec mam czym jezdzic , i mam naprawde zagwostkę co sprzedać a co zostawić , bo jeszcze sobie ostatnio Legacy 2.5N/A kupiłem :) a 8 aut w domu i firmie to troche jednak za dużo ;) w tym 4 subaru  :rolleyes:

No to faktycznie masz problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...