Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ponadto po wyłożeniu dodatkowych ok. 5 PLN na remap i potrzebne usprawnienia typu wydech i IC można się cieszyć mocą 300+  :)

Ok.380 o ile dobrze pamiętam

 

 Tyle robią z Golfa R w ramach "stage 0,5", także z Leona pewnie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu wygląda jak zwykly Civic. Przyłapane prototypy miały napompowane błotniki. Poza tym te wloty na masce to chyba jakieś naklejki a ledy w zderzaku podłączone są kablem którego nikt nawet nie próbował ukryć. Przychylam się do opini:

 

This is most likely a pre-production car used for a photo/video shoot. Most likely, folks at Honda were not ready on time to get together a full-spec Type R in pre-prod guise, so they probably added just new parts to a conventional Civic. While the car doesn´t look exactly like the real deal, it's good enough for the shoots and retouching is always possible afterwards.

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tego nie wiem. Moja firma sklada tylko dechy rozdzielcze i na testy montazu Ford podeslal zwyklego Focusa...

Ja czekam na nowa Foke RS bez wzgledu czy bedzie AWD czy FWD.

2.3 L i 320 koni bedzie dobrze smigac znajac Forda :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A slyszeli ze bedzie tez Fiesta RS ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Pyzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o Fieście. Z ciekawości chciałem wypróbować tak chwalony model i zadzwoniłem do Forda chcąc umówić się na jazdę testową.

Niestety w całej Polsce brak egzemplarza przeznaczonego do takich celów. Szkoda bo cena, wygląd i opinie są zachęcające ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja jeździłem nowym Megane RS przyjaciela, wersja Cup i to auto wymiata. Prowadzenie w zakręcie rewelacja. Świetne auto! B)

 

Na chwilę jest super, ale ponoć jako auto na codzień odpada..

 

Kumpel jeździ codziennie od jakiegoś miesiąca, zobaczymy ile wytrzyma :mrgreen: A poważnie mówiąc, mimo, że ma zawieszenie Cup, felgi 19, to nie ma tragedii na krakowskich dziurach, jest wręcz bardzo ok! Myślałem, że będzie gorzej. Jak reszta się spisuje nie wiem, jechałem tylko chwilę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...