Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sikor,wąs i dres...z drugiej strony szkoda że nie widzieliscie jak po 3kkm pojechalem zmienic olej na motula w golfie r do zaprzyjaźnionego warsztatu subaru- zachwytom nie było końca. To na serio wdzięczne auto jest i sprawdza się w codziennym użyciu, tylko niestety wszyscy się patrzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój były szef jeżdżąc tylko Lexusami powiedział mi kiedyś, że BMW jeżdżą tylko kur.. i złodzieje. Po jakimś czasie kupił 750i, poźniej X6 a niedawno M5. Nikt mu ponoć słów z przeszłości nie przypomina :biglol:. Jak widać coś ta marka w sobie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikt mu ponoć słów z przeszłości nie przypomina :biglol:

Daj maila do niego to mu napisze ;)

 

 

Myślałem, że klienci tacy do Audi się przesiedli :)

Na szczęście tam nie ma selekcji (nie lubię nosic czapek) i mogłem sobie kupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy ja tez musze nadrobić zaległości bo ani czapki a dresu się jeszcze nie dorobilem :D

Dzisiaj miałem okazje pojeździć Audi S1 i przyznam ze jestem zaskoczony bo nie spodziewałem sie ze to auto ma takiego pazura.

Dodatkowo dowiedziałem sie ze haldex w tym aucie jest na stałe spięty 60/40 i moze przekazać aż 80% na tył w skrajnych sytuacjach.

Na prawdę fajne wozidelko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edwin a dres, kołczan prawilności i czapke wpierdolke już masz? :)

Myślałem, że klienci tacy do Audi się przesiedli :)

 

Audi obecnie a nie BMW żondzi na dzielni :) Stało się nawet obiektem w tekście Masłowskiej. Panowie przyznajcie się ile macie w tych swoich audi amstafów zaprzężonych?:)

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, gdzie jest granica tego absurdu  :toobad:  ... przecież to bez sensu, w jaki sposób to wykorzystać. Po pół godzinie jazdy nie będziesz miał ani paliwa w zbiorniku, ani prawa jazdy. Bezsens do kwadratu. Już zwykły GTI jest wystarczająco szybki, ani nim się zabić :angry: . Po kiego produkuje się takie samochody :o ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a w sumie co to mnie obchodzi. Podoba mi się :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że go trosze wykastruja pewnie do 380-400 w wersji produkcyjnej ale i ak mega.

Z ta wojną będzie pewnie tak kak z RS6 i spółka po prostu a trzyma się na pewnym poziomie a różnice beda robic mniejsza wagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...