Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najważniejsze, że jest wybór takich aut, że człowiek nie musi jeździć jakimś mułem 60 KM tylko może wybrać auto mocniejsze, z lepszym zawieszeniem, niższym profilem opon (także z lepszymi oponami), ze skuteczniejszymi hamulcami itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bmarcin napisał:

Cena Cupry jest między vw R, a octavia RS ale bliżej do vw niż skody.Główna różnica to marka :) moc lekko mniejsza niż w R. Ale czy mega ciekawe ?

 

Ciekawe bo nie ma na rynku za dużo alternatyw na auto z 300 KM AWD bagazniniem 600 litrów poniżej 200K.

To bardz pustaRS6 dla ubogich:)

 

 

Mega ciekawe auto jak dla mnie.

To bardzo pusta nisza która na szczęście zaczyna się wypełniać.

Poza R Variant i tym Seatem to 300 + i to grubo + jeżeli mają być spełnione te kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

RS6 dla ubogich:)

 

Żeby wszyscy byli tacy "ubodzy".

 

A jak już ktoś dysponuje takim budżetem to aledrogo jest nowy a45 381 kunia  za 165k. Chyba nic szybszego w tej cenie nie ma.  Co prawda wersja podstawowa jest trochę bidna ale wszystko co potrzebne do jazdy posiada..Brak zbędnych gadżetów to niższa waga auta.

A tu porównanie a45(2015) i STI(2014) Jak dla mnie to jest przepaść:

 

http://www.zeperfs.com/en/duel5922-5346.htm

 

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

340l w a45 chyba powinno wystarczyć ale co kto lubi.. CLA ma 470l ale jest dłuższe o 34cm (parkowanie!) i ma mniej praktyczną budę typu sedan. Nawet gdyby było w tej samej cenie to i tak mniej atrakcyjny wybór.

 

Cytat

Czym w praktyce różni sie od Rki?

 

Z tego co podają to seat ma tylko napęd na przód. To bardzo istotna różnica.

Octavia RS jest już od lat a to wygląda na prawie to samo.

Edytowane przez Spiochu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użerałem się trzy lata z Toledo dyszel 2,0. Hiszpańska precyzja i niemiecki temperametr. Dostałem Golfa w piątek. Nówka sztuka. Przy 71 km na zegarku, powiesił mi się komputer. Wiem, dlaczego lubię SUBARU>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spiochu napisał:

340l w a45 chyba powinno wystarczyć ale co kto lubi.. CLA ma 470l ale jest dłuższe o 34cm (parkowanie!) i ma mniej praktyczną budę typu sedan. Nawet gdyby było w tej samej cenie to i tak mniej atrakcyjny wybór.

 

 

Z tego co podają to seat ma tylko napęd na przód. To bardzo istotna różnica.

Octavia RS jest już od lat a to wygląda na prawie to samo.

 

 

Ja podalem tem przyklad w kontekscie samochodu kombi I nawet 470l to nie 600 dodatkowo Cla ciezko wobble nazwac autem rodzinnym.

 

Poliftowy Leon ST Cupra czyli kombi jest 4x4 i za 157K to chyba najtansza alternatywa na auto tego typu.

CLA schooting brake AMG zaczynam sie Od 185 a w praktyczne to bedzie grubo ponad 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 16:33, elmo napisał:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=08G7yN_n9hk

Gdyby CTR miał AWD to fajne by było z niego Subaru ;)

 

AWD w typeR jest nieuniknione . Honda bardzo długo wzbrania się przed pewnymi rozwiązaniami jak np turbo czy diesel ale jak już coś zrobi to jest nie zniszalne i dopracowane w szczegółach -niestety Subaru tak nie potrafi a szkoda ( patrz SBD, 2,5T, pierwsze wolnossaki fb żrące oliwę na potęgę) Jak wyjdzie civic TypeR z Sh-awd wchodze w to jak w ciepły boczek :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 16:14, Karas napisał:

AWD w typeR jest nieuniknione . Honda bardzo długo wzbrania się przed pewnymi rozwiązaniami jak np turbo czy diesel ale jak już coś zrobi to jest nie zniszalne i dopracowane w szczegółach -niestety Subaru tak nie potrafi a szkoda ( patrz SBD, 2,5T, pierwsze wolnossaki fb żrące oliwę na potęgę) Jak wyjdzie civic TypeR z Sh-awd wchodze w to jak w ciepły boczek :biglol:

Honda jest the best of the best , takie silniki jakie tworzy wszystkie ale to wszystke marki powinny na kolanach prosić jak "wy to robicie" :) ze nic sie nie dzieje i zapiernicza  tysięce km w przeróżnych warunkach!!!

Śmieją sie z hondy ale to ludzie którzy płaca krocie za remonty i podciąganie mocy w swoich wehikułach i też tyczy się to subaru.

Kocham i uwielbiam dźwięk silnika Subaraka , ale niestety Subaru musi pójśc po GRUBE korepetycje  do Hondy....

Nie tyczy się tylko tej marki ale generalnie wszystkie.

Też się czasami zastanawiam nad zmianą auta własnie hondy,rozmawiam z rożnymi tunerami naprawdę ogarniętymi, chodzi o podwyższenie i tuning silnika w przyszłości, jakie auto następne. HONDA CTR

Wszyscy a bynajmniej 99% mówi Nie masz lepszego auta jakim jest Honda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem FWD może smieszny dźwięk akurat nie w mojej wersji :) ale duzo ludzi się nabija podśmiewa...

Tylko powiem tak każdy uważa swoje auto jako swoją miłość ? ........... 

Jeżeli tak to zapytam inaczej ile razy wybaczyłbyś zdradę swojej żony , dziewczyny? :D

Bo np. honda mnie nigdy w niczym nie zdradziła w przeróżnych warunkach , czy jazda po bułki, do przedszkola czy nie miłosiernym upalaniu, czy wyścigu .

Jak do tej pory nikt jeszcze nie osiągnął z 1 L silnika atmosferycznego 120 kunia realnego powera :)

Za to należy się mega szacun, nie tylko że to osiągnęła, ale że to jeździ po tak długim czasie i naprawdę nic się nie dzieje .....

Kocham subaru i jego dzwięk , mówię poważnie bo to fantastyczne auta, ale ..... właśnie i tutaj daje wielokropek bo właśnie jest to ALE.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...