Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BartZ napisał:

I nawet wygląda.

Ja się nawet trochę yaram tym Yarisem. Fiesta ST mi się nie podoba i jest oklepana, Pug 208GTi ma kiepską skrzynię i jakoś do mnie nie przemawia, Clio RS jest dostępne tylko z łopatkami, co nijak nie pasuje mi do HH. Ten Yaris może być tym, co chciałbym kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2017 o 09:15, elmo napisał:

EVO zawsze miało FMIC i dziurę w masce (lub nawet kilka), więc Honda może stosować podobne rozwiązanie.

 

EVO ma otwór w masce w celu odprowadzania ciepła

STI ma otwór w masce w celu doprowadzania zimnego powietrza

;)

 

Edytowane przez woyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, woyt napisał:

 

EVO ma otwór w masce w celu odprowadzania ciepła

STI ma otwór w masce w celu doprowadzania zimnego powietrza

;)

 

Evo X łapie zimne powietrze. Generalnie dziury w masce w Hondzie maja na celu poprawę chłodzenia poprzez doprowadzenie zimnego powietrza i odprowadzenie ciepłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ciągu minuty jechałem obok czerwonego typer i szarego focusa rs. Oglądając te auta osobno honda wydawała mi się zbyt krzykliwa a focus, tyle że niebieski, był w sam raz. Ale w takiej kombinacji kolorystycznej rs trudno odróżnić ot hatchbacka z wypożyczalni, a typer wydawał się bardzo estetyczny

Ten najnowszy typer podnosi poprzeczkę ospojlerowania jeszcze wyżej, no ale nastolatki też muszą o czymś marzyć. Potem dorosną, staną się bogatymi zgredami i kupią sobie to marzenie, a honda zarobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7. mars 2017 o 13:00, elmo napisał:

 

 

Mydelniczka kompletnie nie mi nie leży ten wyglad ale fajnie ze jest wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jest posiadaczem golfa R? Niestety GTI jest jednak dla mnie za mały (bagażnik w pracy + wyjazdy na wakacje) i rozważam albo CLA lub GLA AMG lub Golfa R w długiej budzie. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Wolałbym Rke bo prawie 100.000 tańszy i w mojej pracy gwiazda moze mi przeszkadzam (drogie auto, wiec mnie rznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 21:27, Czarne_Koronkowe napisał:

Czy ktoś z Was jest posiadaczem golfa R? Niestety GTI jest jednak dla mnie za mały (bagażnik w pracy + wyjazdy na wakacje) i rozważam albo CLA lub GLA AMG lub Golfa R w długiej budzie. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Wolałbym Rke bo prawie 100.000 tańszy i w mojej pracy gwiazda moze mi przeszkadzam (drogie auto, wiec mnie rznie).

mam i nie narzekam - pytaj o co chcesz :)

Dnia 11.03.2017 o 21:56, Ayu napisał:

Kolega @pajk (chyba dobrze pamiętam nick)  ma R w kombi. 

tak to ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 21:27, Czarne_Koronkowe napisał:

Czy ktoś z Was jest posiadaczem golfa R? Niestety GTI jest jednak dla mnie za mały (bagażnik w pracy + wyjazdy na wakacje) i rozważam albo CLA lub GLA AMG lub Golfa R w długiej budzie. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Wolałbym Rke bo prawie 100.000 tańszy i w mojej pracy gwiazda moze mi przeszkadzam (drogie auto, wiec mnie rznie).

Tez posiadm,  jak cos chetnie pomoge

Dnia 13.03.2017 o 09:51, MarcinK napisał:

mam i nie narzekam - pytaj o co chcesz :)

tak to ja :)

MarcinK coś zmieniałeś w golfie czy czysta seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Megane RS ma mieć silniki z A110 opracowane wspólnie z AMG.Brzmi ciekawie.

 

https://www.autoevolution.com/news/2018-renault-megane-rs-getting-alpine-a110-engine-report-says-116205.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Nowe Megane RS ma mieć silniki z A110 opracowane wspólnie z AMG.Brzmi ciekawie.

 

https://www.autoevolution.com/news/2018-renault-megane-rs-getting-alpine-a110-engine-report-says-116205.html

Nie ograniam tego, tak zasluzona marka w motorsporcie, produkcji silnikow (producent silnikow do f1, formula renault series, rajdy, itd) i ida do AMG (nie tak dawno tuner, teraz juz jako fabryka) o pomoc w stworzenia silnika z lepszymi parametrami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Korton napisał:

Nie ograniam tego, tak zasluzona marka w motorsporcie, produkcji silnikow (producent silnikow do f1, formula renault series, rajdy, itd) i ida do AMG (nie tak dawno tuner, teraz juz jako fabryka) o pomoc w stworzenia silnika z lepszymi parametrami.

 

 

Moze wezmą ten z A45 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...