Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cena za RS3 jest z kosmosu. Już wolałbym A45 AMG kupić i jeszcze w kieszeni by zostało ewentualnie Golfa R i dłubnąć w nim i też by zostało jeszcze na paliwo.

Przecież większość tych aut bierze się w leasing...mało kto kupuje za gotówkę.
Ale leasing trzeba spłacić. Raczej eRka i RS to kosztują podobnie ale A klasa przy nich to praktycznie okazja. Jeszcze bardzo fajnie rabatuja meśki dla grup zawodowych.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli biorąc auto w leasing powinny być najlepiej oddzielne ceny i to najlepiej zawyżone bo przecież w leasing pójdzie.

Daruj sobie sarkazm, wiele drogich aut jest branych w najem dlugoterminowy lub leasing. Nie wszyscy chca je koniecznie wykupywac po zakonczeniu okresu leasingu, wazne sa dla nich raty. Reszte maja w powazaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to tak jak z nieruchomością.ci co maja domy czy mieszkania za miliony pln nie zawsze sa ich właścicielami , zazwyczaj jest to bank a rata jest wliczona w koszty życia na takim poziomie na jaki pozwalają dochody.Tak tez jest z drogimi autami.

 

Fajne porównanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije na głowę dźwiękiem nie tylko A45 a pare innych aut.

Osobiście wolał bym w nowym RS4 to R5 nawet kosztem mocy.Nich by miało z 420-30 km ale zeby ten silnik był pozeniony z prawdziwym quattro bo z tym haldexem sie tylko marnuje.

Dziwi mnie to bo przeciez quattro gmbh ma jeżdżący egzemplarz A5 z tym motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą cennik na Peugeota 308GTI. Fele obłędne, całość wygląda średnio - przedni zderzak nie powala. Fajna opcja z dwukolorowym lakierem, ale bez jaj - nie za 7900 zł. Auto cennikowo (przyzwoicie wyposażone w standardzie) kosztuje 132.900. Tak mało odbiega to od golfa R, że nie wiem kto to kupi (1.6 turbo w manualu z FWD).

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci mi wiadomo to tak tylko podobno zakute (przynajmniej tak miało pierwotnie być). Z tym THP mam same problemy w zony 208. Fajnie chodzi to 155km, ale dwa razy wymieniany był napinacz łańcucha i dwa razy rozbierany silnik do czyszczenia z nagaru (tankujemy 98 na Orlenie; ostatnio 95 super coś tam na Shellu). Myślałem ze moze te uszlachetniacze sie dobrze nie spalają ale mechanik w ASO rzucił kiedyś tekstem ze jego zdaniem to jest wada konstrukcyjna silnika bo często je czyszczą.

Ww usterki przy aucie 3 letnim i 80.000 przebiegu. Kupiony przez nas w salonie wiec dbamy od nowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten silnik w MINI, 211KM, 130 tys. km, przebiegu od nowości (tylko u mnie). Wg BMW silnik fabrycznie zakuty i faktycznie z tymi elementami nie mam kłopotów. Natomiast mam bardzo bogatą hstorię serwisową (ASO) - turbo, kompletny rozrząd, czyszczenie, etc. Też leję tylko 98 na Orlenie, olej co 10 tys. km, zgodny z zaleceniami producenta. Ale na tyle fajnie jeździ, że ma u mnie dożywocie. A że ponoć resurs tego silnika to okolice 200 tys. km, to wiele czasu mu nie zostało ;)

Edytowane przez Krzysztov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno trasa, trasa i jeszcze raz trasa  ;)

 

we wtrysku pośrednim przez zawory nie leci samo powietrze (czasami z częścią spalin) tylko jest to mieszanka z paliwem a to ma odrobinę czyszczące właściwości, wtrysk bezpośredni do komory spalania tego nie zaoferuje a dodatkowo z racji krótszego czasu nie cały ładunek spala się idealnie (mieszanka mniej homogeniczna) co powoduje powstawanie większej ilości sadzy w spalinach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki czy ktoś z Was miał trochę więcej styczności z Mitsu Coltem 6-tej generacji w wersji 1,5turbo? Interesuje mnie bardziej wersja przed liftem, czyli do 2008 roku. Ponoć to niezły mały wymiatacz i nieźle się moduje. Ktoś coś więcej może z autopsji, a nie plotek ? ;)

 

P.S.

Znalazłem "parę postów" wyżej parę słów od antikosa, ale to troszkę mało :P

Edytowane przez raison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za dwa tygodnie będę w tym miejscu na corocznym Audi Driving Experience.S4 wyszlo z producing I niewykluczone ze bedside my jezdzic RS3 w tym wypadku zdam relacje.

 

http://www.klikk.no/motor/bil/biltester/audi-rs3-quattro-test-1662120.ece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale co Szanowni Koledzy myślicie o "cywilach" od Steca?

http://autokult.pl/24598,ford-fiesta-proto-by-stec-motorsport-prawdziwy-wilk-w-owczej-skorze

Hot Hatch pełną gębą można powiedzieć :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale co Szanowni Koledzy myślicie o "cywilach" od Steca?

http://autokult.pl/24598,ford-fiesta-proto-by-stec-motorsport-prawdziwy-wilk-w-owczej-skorze

Hot Hatch pełną gębą można powiedzieć :)

 

Jak byś jeździł na rajdy , a nie jeździsz to widać :) to byś sie nie pytał , a mogleś wtedu zapytać u źdródla :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy było ale co Szanowni Koledzy myślicie o "cywilach" od Steca?

http://autokult.pl/24598,ford-fiesta-proto-by-stec-motorsport-prawdziwy-wilk-w-owczej-skorze

Hot Hatch pełną gębą można powiedzieć :)

 

Jak byś jeździł na rajdy , a nie jeździsz to widać :) to byś sie nie pytał , a mogleś wtedu zapytać u źdródla :)

 

 

Akurat Ciebie nie pytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ciebie nie pytałem

 

 

Więc wróć na forum evo , i daj nam wreszcie świety spokój :) a że nie wrócisz , to jest niemal pewne , tam już też Cie mają dość .  :twisted:

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...