Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

@@Paweł_P, fotele performance są wygodne, do tego można sobie pompować boczki, regulować jak nas ściskają itd. 1200 km w jeden dzień i nic nie bolało, przeszkadzało. Do tego podgrzewane. Koniecznie bierz! B) Nawet nie porównuje ich do Recaro w Megance RS... ;)

A zawieszenie performance było starsznie twarde, edition one je miały. Można było podobno zęby stracić. Nie na polskie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem w poniedziałek poupalalem trochę po lodzie RS3.Coz na takiej nawierzchni daję radę. Przyznam szczerze ze różnica do tradycyjnego Torsen jest ciężka do wyczucia zwłaszcza przez laika natomiast dźwięk R5 że sportowym wydechem jest wrecz EPIC !

post-1135-0-08902400-1458067612_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lappi :)

I drugi niedzwiedz

 

I taka ciekawostka odnośnie opon Lapii.Jak myślicie kto robi tak zwany szwedzki kolec dla Michelina ? właśnie Lappi ale oficjalnie jest to Michelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wyczytałem, że w 2016 ma wejść na rynek Seat Leon Cupra 4x4, 300 KM. Dla potencjalnych nabywców to dobra wiadomość...ale nie rozumiem koncernu VW. To będzie strzał w stopę.

Już teraz Skoda odbiera sporo klientów marce VW, dołożą sobie konkurenta dla VW Golf R. Z drugiej strony, hot hatch 4x4 to taki wąski wycinek rynku, że pewnie plusy dodatnie przeważają :-).

Ktoś wie coś więcej na temat tego LEona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś wie coś więcej na temat tego LEona?

Na pewno jest ładniejszy od R-ki :) Kumpel ma Cuprę ST, fajne autko, szybkie- na hamowni wyszło mu 295KM, ale jak dowiedział się że ma wejść Cupra 4x4 to się trochę wkurzył, że ma ośkę, tym bardziej że wcześniej jeździł S4... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wyczytałem, że w 2016 ma wejść na rynek Seat Leon Cupra 4x4, 300 KM. Dla potencjalnych nabywców to dobra wiadomość...ale nie rozumiem koncernu VW. To będzie strzał w stopę.

Już teraz Skoda odbiera sporo klientów marce VW, dołożą sobie konkurenta dla VW Golf R. Z drugiej strony, hot hatch 4x4 to taki wąski wycinek rynku, że pewnie plusy dodatnie przeważają :-).

Ktoś wie coś więcej na temat tego LEona?

 

Wiesz, na tej samej zasadzie obecna Cupra jest konkurencja dla Golfa GTI - mocniejsza i w podobnej cenie. A jednak oba modele sa na rynku.

Zreszta cos czuje, ze Rka stanie sie mocniejsza.

 

Ma byc tez Octavia RS 280-300 KM 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Seat Leon Cupra 4x4, 300 KM

 

...czyżbyś się na Leona 4x4 teraz szykował...?;) a co z poprzednimi planami, czekasz na jakieś "fajne auto dla siebie"...w końcu... ;)


Ma byc tez Octavia RS 280-300 KM 4x4.

 

 

 

...no tak czuje że za jakiś czas Skoda zdominuje to forum...:) co nie oznacza ze nie można mieć fajnego kombi do pracy...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pewnie chłopakom chodziło o spadek sprzedaży Golfa kosztem Leona czy Octavii ;)

 

..to są zabiegi marketingowe ustalone u źródła... :)

i wszystko jest zaplanowane i zaakceptowane przez tzw. "centralę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna poczytać o tych nowinkach skody i Seata ?

A tak z innej beczki dzis dostałem jako zastępcze A3 e-tron.Dziwny pojazd ale kopa ma niezłego.Przy pełnym bucie ok. 130 dalej święciła sie trakcja i gubił przyczepność.Ciekawe czy to bedzie przyszłość GTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ds3 racing jest calkiem fajny, tylko nie wiem jak ceny

Btw... Ostatnio mialem okazje sie przekonac ze ta fiestka wcale nie jest taka szybka, i auto 3 generacje wstecz nie ma sie czego wstydzic swojego wieku :)

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek pt. "co jeśli nie Fiesta ST" cd.

 

Peugeotem 208 GTI ktos jezdzil?

Widziałem to w akcji na torze Kielce. Dawało radę ale z wyglądu to takie trochę damskie wozidło jak dla mnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wątek pt. "co jeśli nie Fiesta ST" cd.

Peugeotem 208 GTI ktos jezdzil?

Widziałem to w akcji na torze Kielce. Dawało radę ale z wyglądu to takie trochę damskie wozidło jak dla mnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie do tego to rozwiazanie s zegarami ktore zasłania kierownica.

 

W Fiescie ST nie chodzi o osiagi tylko o radość z jazdy ata jest ponadprzeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jesli chodzi o zegary to zalezy, w jakiej pozycji ktos jezdzi. Musialbym sie przymierzyc.

Peugeot ma ladne wnetrze i dobre wyposazenie, to mnie zacheca.

No tak wiec jak ci pozycja nie podpasi i kierownica zasłoni zegary to po co sie tak męczyć.

GTI jest ładniejsze w środku ST lepiej jeździ i jest tańsze w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...