Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakis czas temu jezdzilem juz nowym RSem i ciesze sie ze nie czekalem i odstapilem auto komus innemu

 

 

Getapatalked

witaj w klubie :) Ja dwa miesiące temu sprzedałem swoją rezerwację/umowę , jak go zobaczyłem na żywo na targach autosport w Birmingham o czym pisałem w tym wątku . Nawet niektórzy pisali jakieś brednie ….. celowo nie odpowiadałem , bo po co  :biglol: . Niech sie dalej buduje kult nowego rs-a ,sprzedałem umowę na szczycie ! i nie ukrywam że zarobiłem , teraz bym stracił , już to wiem , jak przyszły pierwsze egzemplarze do salonów i jest jęk rozczarowania niestety . 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zarobilem. ;) ale to byl luty. Teraz kest jak piszesz - zarobku nie bedzie, ale auto i tak sprzeda sie od reki...

 

Przejechalem prawie 500km tym autem.

 

Szybki daily driver dla kierowcow malo wymagajacych... Tym autem kazdy pojedzie szybko. Bardzo szybko. Jak na playstation.

 

STI daje jednak feedback, jest niepokorne. Po prostu analogowe :)

Dodam rowniez ze Foka ST ktora uzywam jako daily car wymaga wiecej niz RS.

 

 

Getapatalked

Ostatnio siedziałem w Hondzie TYPE R , i ogladałem ją siedziałem , i powiem wprost, wygladem na zywo , miazdzy Focusa RS , na zdjęciach podobnie jak z Subaru szału nie ma , ale na żywo jest piękna , i agresywna i kipi mocą !

mam zaproszenie na jazdy testowe , i jak tylko czas pozwoli nie omieszkam spróbować :)

Mysle ze szalu nie bedzie z TypeR ale rozczarowany tez nie bedziesz :)

 

Fajny i poprawny HH.

Edytowane przez Pyzo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że @@Mikad czeka na Fiestę ST200 w Polsce. No no no ;)

 

Jeszcze nie czeka, bo nie można jeszcze zamawiać. Ale jak tylko będzie można...  B)

 

 

 

Chodzą słuchy, że @@Mikad czeka na Fiestę ST200 w Polsce. No no no  ;)

 

Dobry wybór. Następca dopiero za 2 lata i będzie pod pewnym względem trochę....hmm...inny ;]  

 
 
Co znaczy inny? Automat, hybryda?
Edytowane przez Mikad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się wierzyć nie chce....zobaczymy co Renault wymyśli z Megane RS

Zapewne 5 drzwiowe. Też pewnie w stronę Playstation. Niektórzy mówią że na 100% automat... Są podobno plotki że się dogadali z Mercedesem i wezmą napęd od nich jak w A45. W to jednak jakoś nie chce mi się wierzyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się wierzyć nie chce....zobaczymy co Renault wymyśli z Megane RS

Wiele osob nie wierzy. Wszystko zalezy od oczekiwan. Ja mam zupelnie inne wymagania od trzeciego samochodu...

Jesli szukalbym daily hatchbacka to mysle ze Foka nie ma konkurencji (w tej cenie) - ale jako zabawka - totalnie nie moj typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Renault ma problem z nowym RS'em. Moim zdaniem będzie im bardzo ciężko dorównać obecnej generacji bo ta przez wiele lat była/jest wzorem HH.

Oby tylko nie spaprali tego jak obecnego Clio RS.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż się wierzyć nie chce....zobaczymy co Renault wymyśli z Megane RS

Wiele osob nie wierzy. Wszystko zalezy od oczekiwan. Ja mam zupelnie inne wymagania od trzeciego samochodu...

Jesli szukalbym daily hatchbacka to mysle ze Foka nie ma konkurencji (w tej cenie) - ale jako zabawka - totalnie nie moj typ.

Odnośnie wyglądu nie ma co dyskutować na tle poprzedniej generacji jest słabo a nawet bardzo słabo natomiast odnośnie tego jak ten samochód jeździ to nie chce mi się wierzy żeby aż tak rozczarował skoro prasa motoryzacyjna wydaje mu raczej przychylne opinie i jest to prawdopodobnie najlepsze auto w klasie A że klasa poszła w tą czy inna stronę ciężko o to winić inżynierów to rynek decyduje co się buduje i sprzedaje.

Jeżeli w obecnych czasach chce się mieć męski samochód typu E9 to niestety trzeba przemierzać rynek aut używanych bo nowych tego typu aut się już nie produkuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aż się wierzyć nie chce....zobaczymy co Renault wymyśli z Megane RS

Wiele osob nie wierzy. Wszystko zalezy od oczekiwan. Ja mam zupelnie inne wymagania od trzeciego samochodu...

Jesli szukalbym daily hatchbacka to mysle ze Foka nie ma konkurencji (w tej cenie) - ale jako zabawka - totalnie nie moj typ.

Odnośnie wyglądu nie ma co dyskutować na tle poprzedniej generacji jest słabo a nawet bardzo słabo natomiast odnośnie tego jak ten samochód jeździ to nie chce mi się wierzy żeby aż tak rozczarował skoro prasa motoryzacyjna wydaje mu raczej przychylne opinie i jest to prawdopodobnie najlepsze auto w klasie A że klasa poszła w tą czy inna stronę ciężko o to winić inżynierów to rynek decyduje co się buduje i sprzedaje.

Jeżeli w obecnych czasach chce się mieć męski samochód typu E9 to niestety trzeba przemierzać rynek aut używanych bo nowych tego typu aut się już nie produkuje.

 

 

A obecnie produkowane STI? Też jest mało męskie... :question:  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i pod względem prowadzenia / zawieszenia moze służyć jako wzór ale odstaje osiagami i to chyba jego największy problem.

Jest tez bardzo komfortowy w środku wiec jako spartańskie auto do zabawy tez traci.

Ogólnie tendencja poszła w ta stronę ze auto nawet TOP HH musi byc do wszystkiego i jak nie ma jakiejś limitowanej edycji Ala megane RS to raczej auta konfigurowania sa do poszczególnych zadań za pomocą elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale trzeba odróżnić obiektywna ocenę bazująca na tym co sobą reprezentuje od subiektywnej oceny paru indywidów którym nie wpisał sie on w jakies tam konkretne kryteria.

Innymi słowy ja bym nie skreślal samochodu dlatego ze paru osoba na forum subaru nie przypad do gustu skoro połowa swiata motoryzacyjnego pisze o nim w superlatywach.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć do czego taki samochód jest nam potrzebny. Do upalania będzie co innego a do wożenia 4 liter z A do B autostradą jeszcze co innego.

Niestety nie każdego stać na to żeby mieć kilka samochodów i stąd pomysły na łączenie w jednym aucie kilku cech. Niestety zawsze to będzie jakiś kompromis, z którym pogodzimy się żyć albo udamy się do konkurencji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci konkretnie przeszkadza i dyskwalifikuje go do tego przeznaczenia ?

Wedle wielu opini to obecnie najbardzie " Track orientated " i " Drivers car " na rynku w swojej klasie.

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć do czego taki samochód jest nam potrzebny. Do upalania będzie co innego a do wożenia 4 liter z A do B autostradą jeszcze co innego.

Niestety nie każdego stać na to żeby mieć kilka samochodów i stąd pomysły na łączenie w jednym aucie kilku cech. Niestety zawsze to będzie jakiś kompromis, z którym pogodzimy się żyć albo udamy się do konkurencji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No tak niestety jest.Ma to tez dobre strony tak jak piszesz zamiast paru aut mozna mieć jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWD ktore moim zdaniem zbyt duzo robi za kierowce.

 

STI moze byc wolniejszy, ale tam czuje sie zaangazowany w prowadzenie...

 

A RS. Jak juz pisalem. Mam wrazenie ze z tego auta KAZDY wycisnie na torze dobre czasy. Byc moze dlatego dziennikarze tak chwala...

 

Drift Mode to rowniez nie jest prawdziwy drift.

Lekka korekta gazem i auto wraca na tor jazdy..

 

 

 

Getapatalked

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to nie jest niespodzianka skoro napęd w tym aucie to A'la haldex i jak stałe poszperowane AWD sie nidy nie bedzie zachowywać co nie zmienia faktu ze to prawdopodobnie najlepszy napęd w klasie odstawiając na bok STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic ci nie chce udowodnić po prostu interesuje mnie dlaczego tak krytycznie go oceniasz skoro większość ocenia go bardzo dobrze.

Odnośnie elektroniki to zgadzam sie i jestem pewien ze przy mocnym torowym traktowaniu ten napęd bedzie strajkował.Sam ugotowałam sportowy dyfer w S4 ktory działa na identycznej zasadzie.Wystarczylo 10 min jazdy bokiem i to po śniegu wiec nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak to ma wytrzymać na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Auto nie spelnia MOICH OCZEKIWAN.

 

To nie znaczy ze Wy nie bedziecie zadowoleni.

 

:)

 

 

Getapatalked

Dodam jeszcze ze napisalem rowniez ze jako daily drivera przygarnalbym takiego RSa :)

Ale szukam czegos innego! Bo daily drivera juz mam :)

 

 

Getapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...