Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy też tak macie, ale kurde jak porównuję Audi, BMW i Merca to ten ostatni jest chyba najlepiej wykończony w środku :) "Byle" C-klasa wygląda kozacko a co dopiero modele za 250-300 tysiaków...

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co dopiero modele za 250-300 tysiaków...

 

Mercedes ostatnio....zrobił duży skok do przodu... szczególnie w kierunku młodych ludzi....

 

a wszystkie "tłuste wersje ze znakiem AMG"..... naprawdę powalaja...jakością...osiągami...i właśnie wykończeniem!;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dla mnie sam projekt wnętrza jest taki mocno cacuśno/azjatycki. Chromy i inne błyskotki, tablety itd itp.

Ale to chyba nie tylko Mercedes tylko ogólnie większość marek. Upatrują głównego rynku zbytu w Chinach i pod nich projektują. A tam lubują się we wszelkiego rodzaju chromach, ledach, ekranikach i innych świecidełkach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dla mnie sam projekt wnętrza jest taki mocno cacuśno/azjatycki. Chromy i inne błyskotki, tablety itd itp.

Ale to chyba nie tylko Mercedes tylko ogólnie większość marek. Upatrują głównego rynku zbytu w Chinach i pod nich projektują. A tam lubują się we wszelkiego rodzaju chromach, ledach, ekranikach i innych świecidełkach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Coś w tym jest. Dla mnie też ciut za cukierkowo, może nawet odpustowo, ale z mojej strony to tylko gadanie bo i tak Mercedesa nie kupie.

 

Zdecydowanie bardziej leży mi wnętrze Audi. Co do jakości - jednak upieram się, że bawarczycy z Ingol są w tym najlepsi.

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam wrażenie że Mercedes odszedł własnie od cukierków, chromów itd. tylko że inne marki zaczęły sie bawić za bardzo w błyskotki a o dźwiękach wydechu dochodzących z systemu audio nie wspomnę bo to wiocha na maxa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdecydowanie bardziej leży mi wnętrze Audi.

 

...oglądając nowe modele Audi  ...jest jakoś... "schludnie...przyjemnie..i bez przepychu..." a przede wszystkim

"tandetą tak nie trąci..." :biglol: , co do napędu quattro....nie będę się rozpisywał, bo to zbędne...i nie o to tutaj chodzi..:)

Audi wielokrotnie wyprowadziło mnie... "z sytuacji podbramkowych na drodze...", a jeżdżę dość sporo...bo ok. 80tys. km/rocznie

- więc coś na ten temat mogę powiedzieć...natomiast co zauważyłem;

 

Jeżeli kupimy kilku letni nawet model w topowej wersji..to widzimy, że "mimo upływu lat auto zatrzymał czas"...materiały trwalsze...wszystko jakoś porządniej spasowane... a jeśli poprzedni właściciel dbał...to możemy jeszcze trochę nacieszyć się czymś porządnym...

 

Podobną sytuację zaobserwowałem w 2009 roku kiedy kupiłem ostatniego w tamtym czasie najładniejszego moim zdaniem subaru Outbacka...;)

jaki był produkowany:

- kolor jasny niebieski charakterystyczny dla tego modelu

- szyby bez ramek. itd...itd...

 

Ale co zauważyłem ...jak wyszedł nowszy model... to się za "głowę złapałem..."  :biglol:   nie mówiąc o gustach...ale

- środek...deska...plastiki...itd.... stwierdziłem...no tak "kryzys chyba przyszedł rzeczywiście...i duże oszczędności..."

na początku myślałem...że to subaru poszło w oszczędności...bo miałem z ta markę do czynienia na co dzień ....

jak potem się okazało...większość innych marek również.....poszła "w tę stronę", gdy w zeszłym roku oglądałem na Plejadach nowego Outbacka,

a mieliśmy również próbę tym autem...zobaczyłem, ze coś jednak wraca dobrego... a nowy model przypomina mi mój niegdyś samochód...i cieszyłem się ,

że subaru powróciło na dobry sprawdzony tor.... - zaznaczam, że nie jestem pracownikiem SIPu...reklamującym wam Nowy Model czasem...

lecz takim samym użytkownikiem jak wielu z Was....:)

 

Po kilku latach patrząc na rozwój technologiczny widzę znaczną poprawę... i rywalizacja o klienta różnych marek aut "pędzi w coraz szybszym tempie",

czego dowodem jest np: to że kiedyś marka BMW - kojarzyła się nam z szybkim autem dla młodego pokolenia, a mercedes dla "statecznego dziadziusia"....

Zobaczcie co jest dzisiaj.... Audi jak zawsze - w środku...:) a Mercedes.. szukając nowego klienta "skręcił w stronę młodszego pokolenia"

co uważam, że jest dobrą zmianą - choć "to określenie ostatnio niezbyt dobrze nam się kojarzy"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby Mercedes zmienił jakoś kierunek, po prostu wprowadzili trochę nowych modeli bardziej "luzackich designersko" że tak powiem ale w sumie cała oferta jest taka, że każdy znajdzie tam coś dla siebie ;) a że jeszcze większość modeli ma wersję AMG (C-klasa nawet dwa!) to dla mnie to jest bajka :) aktualnie jakbym miał kasę to od ręki wskazałbym pewnie z 5 Meśków, które wziąłbym dzisiaj w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

aktualnie jakbym miał kasę to od ręki wskazałbym pewnie z 5 Meśków, które wziąłbym dzisiaj w ciemno :)

 

no widzisz...sam zainteresowałbyś się jakimś tłustym AMG.... :) potem jakiś http://www.amgacademy.pl/ z chłopakami z SJSu....i było by fajnie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie jestem bardzo zainteresowany A45 AMG do kupienia w tym roku więc mnie nie trzeba przekonywać :) ja co roku mam zamiar kupować nietuzinkowe auta i zbierać je do starości :) Evo oczywiście ma u mnie dożywocie a w planach mam STI 2017, MX-5 (pewnie też nowe), S2000, Deltę Integrale, GT-R'a i wiele wiele innych ;)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wszystkie "tłuste wersje ze znakiem AMG"..... naprawdę powalaja...jakością...osiągami...i właśnie wykończeniem!

 

 

zapomniales dodac "ceną"... ;)

Zgadza sie ale A45 jest np najtańsze z całej czwórki.

Jezeli chodzi o MB to na obecnie najfajniejsze wnętrza nie mam tu na myśli jakości a design.Zdecydowanie najbardziej młodzieżowe zwłaszcza A i C.Jakoscia nadal ustępuje Audi ale i tak bije BMW na głowę.

RS3 natomiast tak jest chorendalnie drogie ale tam przynajmniej dostajesz wnętrze i materiały premium no i fantastyczny silnik.Czy jest tego warte tez uważam ze nie skoro A45 oferuje prawie to samo za sporo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie jestem bardzo zainteresowany A45 AMG do kupienia w tym roku więc mnie nie trzeba przekonywać :) ja co roku mam zamiar kupować nietuzinkowe auta i zbierać je do starości :) Evo oczywiście ma u mnie dożywocie a w planach mam STI 2017, MX-5 (pewnie też nowe), S2000, Deltę Integrale, GT-R'a i wiele wiele innych ;)

Jak co to bede mial niedlugo foke RS mk1 na sprzedaz. Stan cukierek, wiecej szczegolow za jakis czas :)

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 000 zł za maciupci kompakcik z haldexem...jak dla mnie bzdura, ale może się mylę

 

Szkoda, że audi nie chce za niego pół bani.... albo milion od razu... dlaczego nie .....  :wacko:

 

Dobrze Zachar powiedział... prawie dwa golfy R....... i do tego RS3 szałowo nie wygląda..... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ja właśnie jestem bardzo zainteresowany A45 AMG do kupienia w tym roku więc mnie nie trzeba przekonywać :) ja co roku mam zamiar kupować nietuzinkowe auta i zbierać je do starości :) Evo oczywiście ma u mnie dożywocie a w planach mam STI 2017, MX-5 (pewnie też nowe), S2000, Deltę Integrale, GT-R'a i wiele wiele innych ;)

Jak co to bede mial niedlugo foke RS mk1 na sprzedaz. Stan cukierek, wiecej szczegolow za jakis czas :)

 

 

Dobrze wiedzieć, będę wdzięczny za cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za RS3 jest z kosmosu. Już wolałbym A45 AMG kupić i jeszcze w kieszeni by zostało ewentualnie Golfa R i dłubnąć w nim i też by zostało jeszcze na paliwo.

Przecież większość tych aut bierze się w leasing...mało kto kupuje za gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...