Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Odkąd pozbyłem się dolnej części zderzaka oraz zamontowałem wyciągarkę, nie mam problemu z zamulaczami.

:coffee:

 

Zastanawiało mnie zawsze, jak w przypadku pomotanej terenówki wygląda sprawa z uzyskaniem odszkodowania za niehomologowane części, albo np takie szpeje jak wyciągarka. Masz wiedzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 555marcin napisał(a):

 

Zastanawiało mnie zawsze, jak w przypadku pomotanej terenówki wygląda sprawa z uzyskaniem odszkodowania za niehomologowane części, albo np takie szpeje jak wyciągarka. Masz wiedzę?

Nie mam pojęcia.

Ważne że czuje się bezpiecznie na drodze jak i górskim lesie.

 

No i nie pieje ordynarnie.

 

IMG_0444.jpeg

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było mowy o postrzeganiu że pieszy wtargnął na pasy pod jadące auto to w porze deszczowej powinien zacząć wchodzić gdy auto do pasów  ma minimum jakieś 30 metrów jeśli mniej np. 20 lub o zgrozo 10 metrów to wina pieszego tylko bez kamerki weź to udowodnij.

 

A tu inna sprawa oparta o wyrok sądowy , nie zawsze pieszy ma pierwszeństwo:

https://www.biznesinfo.pl/przelomowy-wyrok-sadu-pieszy-na-wysepce-miedzy-przejsciami-bez-pierwszenstwa-om-om-220823

https://pomorska.pl/pieszy-chcial-wejsc-na-jezdnie-ten-wyrok-udowadnia-ze-sprawa-nie-jest-oczywista/ar/c1-17853443

 

Edytowane przez Henryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmentarze są pełne pieszych z pierszeństwem. U mnie na lokalnym forum tradycyjnie cojesienna gównoburza kto ma myśleć, kto ma pierszeńśtwo itd. A nikt nie wspomina o instynkcie samozachowawczym. Może to taka selekcja naturalna tylko szkoda że inni też na tym cierpią.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co trzeba brać, by osiągnąć taki stan umysłu pewnie poprawny katolik poza tym chore


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/100063526749670/videos/pieszy-potrącony-i-przejechany-przez-dwa-pojazdy/1778745729294878/

Zdarzenie z wczoraj.

Byłem na miejscu kilka minut po zdarzeniu, widziałem film z momentem zdarzenia.

Dostawczak przejeżdżający po 19-letnim chłopaku, podskakuje jak po zbyt szybko przejechanym garbie.

Pieszy na szczęście żyje, ciemne ubranie, kaptur i słuchawki...

Wbiegł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu to musiało boleć i fizycznie i psychicznie. Zastanawiam sie czy jak by nagrywający nie próbował uciekać na pobocze to pacjent z naprzeciwka by starał się uniknąć za wszelką cenę czołówki a tak widząc próby ucieczki nagrywającego na pobocze zrezygnował z planu pierwotnego i pocałował kamerzystę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca golfa zbyt mocno zawierzył  że uda mu się dokończyć manewr , mi kilka razy w życiu jadąc wolnym ssakiem zabrakło tej mocy (nie wiem czemu ale jak kogoś wlekącego się wyprzedzam nagle budzi się i rwie do przodu) i w połowie manewru hamowałem i chowałem sie za kretynem którego chciałem wyprzedzić . Dzięki takim postepowaniom zachowawczym nadal żyje.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...