Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blixten napisał(a):

@B-52 kojarzysz jaka jest kara za upublicznienie auta, nr. rej i gęby gnoja, który skopał mi auto ?  


Ale ogólnie co planujesz? Apel o wsparcie w jego odnalezieniu i ustaleniu danych (chyba nie bo to się da z tym co masz), czy jego publiczne napiętnowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B-52 napisał(a):


Ale ogólnie co planujesz? Apel o wsparcie w jego odnalezieniu i ustaleniu danych (chyba nie bo to się da z tym co masz), czy jego publiczne napiętnowanie?

 

Fakt, szkoda, że usunęli pręgierz sprzed ratusza ... ;) 

 

 

świr.jpg

 

 

Tym razem chyba jednak wyślę. 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu się śmiejesz? Obawa byłaby zrozumiała, a moja propozycja całkiem na serio w związku z tym.

Trzeba takich piętnować, obnażać ich bezeceństwa i ostrzegać innych. Chodzi mi o obawę o ewentualne konsekwencje publikacji.

Edytowane przez B-52
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, B-52 napisał(a):

Jak chcesz, to podeślij mi fotkę i ja ją powieszę, jak się obawiasz.

 

Dzięki, ale poproszę najpierw kolegę o wymazanie twarzy i rejestracji, a wtedy sami ocenicie czy aż tak zasłużyłem sobie na skopanie zderzaka i złożenie lusterka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał(a):

 

 

Dzięki, ale poproszę najpierw kolegę o wymazanie twarzy i rejestracji, a wtedy sami ocenicie czy aż tak zasłużyłem sobie na skopanie zderzaka i złożenie lusterka ;) 

IMHO to się na policję nadaje. Jeśli agresywny burak dostanie nauczkę, to może następnym razem się dwa razy zastanowi. Oczywiście może nie, ale... dlaczego miałoby mu to ujść na sucho?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Dzięki, ale poproszę najpierw kolegę o wymazanie twarzy i rejestracji, a wtedy sami ocenicie czy aż tak zasłużyłem sobie na skopanie zderzaka i złożenie lusterka  

Rozumiem, że szeryfowales, blokowałeś, zajechałeś drogę, wymusiłeś ostre hamowanie * etc. (*niepotrzebne skreśl)
Ty? Nie wierzę

Twarz chcesz to zakryj, ale rejestracja ?

Zgłoś na policję, może burak poniesie konsekwencje
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blixten napisał(a):

 

Fakt, szkoda, że usunęli pręgierz sprzed ratusza ... ;) 

 

 

świr.jpg

 

 

Tym razem chyba jednak wyślę. 

O proszę, mój blok po prawej stronie za łbem delikwenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aflinta napisał(a):

A co spowodowało taki wybuch złości?

 

5 minut temu, Snuff napisał(a):

Rozumiem, że szeryfowales, blokowałeś, zajechałeś drogę, wymusiłeś ostre hamowanie * etc. (*niepotrzebne skreśl)
Ty? Nie wierzę

 

Widać dzisiaj jechałem za wolno i stąd cała ta afera ;)

 

Wrzucę filmik i sami ocenicie co zrobiłem źle i czy tak sobie tym zasłużyłem, ale najpierw, wolę zachować ostrożność, i poproszę kolegę speca od grafiki i filmów o małą cenzurę danych i wizerunku ..... dajcie mi chwilę ;)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kriskristoffers napisał(a):

O proszę, mój blok po prawej stronie za łbem delikwenta :)

 

Ze dwa tygodnie temu mrugałem Ci (zanim dostrzegłem tablice ;) ) i przepuściłem żebyś skręcił w Wejhera, a Ty mi odmrugałeś ;) 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kriskristoffers napisał(a):

Do piekarni skręcałem - tak odmrugałem, ale ciemno było nie widziałem co za marka auta, które mnie wpuszcza :)


Spoko, natomiast Twoich tablic nie tak łatwo zapomnieć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... sami teraz możecie ocenić czy czymś takim zasłużyłem sobie na skopanie zderzaka, a potem na złożenie lusterka. 

Powinienem dopowiedzieć, że kierunkowskaz do zmiany pasa z powrotem na prawy włączyłem zanim jeszcze zacząłem zmieniać pas i zanim tamten zaczął mnie podjeżdżać. No i może jeszcze to, że takie manewry na co dzień wykonuję szybciej i bardziej zdecydowaniem, natomiast to zdarzenie miało miejsce po naprawdę udanym urlopie ... ;) 

 

 

Wyciąłem audio z nagrania , bo od momentu kopnięcia w zderzak mocno zbluzgałem chama, a kolega z TVN'u zblurował jego twarz, ale rejestrację podobno można pokazywać, więc ku przestrodze tym z 3miasta ...  

 

Zgłaszać ? ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blixten napisał(a):

Zgłaszać ? ;)

Nie zastanawiałbym się ani chwili. Agresję na drodze należy tępić. Co to ma być w ogóle? Nawet gdybyś złamał przepisy, nawet gdybyś doprowadził do stłuczki z Twojej winy, nie usprawiedliwiałoby to takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sartek napisał(a):

Nie zastanawiałbym się ani chwili. Agresję na drodze należy tępić. Co to ma być w ogóle? Nawet gdybyś złamał przepisy, nawet gdybyś doprowadził do stłuczki z Twojej winy, nie usprawiedliwiałoby to takiego zachowania.


I tym razem rzeczywiście rozważam czy tego nie zgłosić, ale … musiałbym mieć absolutną pewność, że moje dane osobowe nie zostaną w jakiś magiczny sposób udostępnione przez policję czy sąd temu chamowi, bo jeśli tak, to nie warto ryzykować jego dalszej zemsty - bo skąd wiadomo do czego jeszcze ten koleś jest zdolny ? 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blixten napisał(a):

nie warto ryzykować jego dalszej zemsty

Gdyby to był kolega w "nowym" czarnym BMW itp., to bym się zgodził. W tym przypadku? Ja bym zgłaszał. To nie jest "człowiek z miasta" ani człowiek ustosunkowany, tylko zwykły cham. Będzie miał nieprzyjemności, to następnym razem dwa razy się zastanowi. I wszystkim wyjdzie to na dobre, tak jemu, jak i kolejnej osobie, której zderzaka nie skopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Aga napisał(a):

Ja już nic nie zgłaszam, bo IMHO nie ma sensu.

 

 

nadal bez odpowiedzi?

 

co do samego filmu to no może i trochę wymusiłeś ale szczerze mówiąc komu się tak nie zdarzyło? a chłop ma ewidentnie problemy z erekcją i z tą drugą głową też, tak jak mówi @sartek warto chama spróbować, ale niestety Aga (i nie tylko) jest dobrym przykładem jak bardzo służby mają w dupiu takie zgłoszenia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Luku napisał(a):

nadal bez odpowiedzi?

Nie było i nie będzie  ;)

 

Dostałam za to odpowiedź na nie moje zgłoszenie z danymi osobowymi zgłaszającego.

Moja prośba o wyjaśnienie też się nie doczekała odpowiedzi  ;)

 

Może ktoś dostał odpowiedź na moje zgłoszenie z moimi danymi :facepalm:

 

  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blixten napisał(a):

sprawa grubymi nićmi szyta od samego początku, w mediach cisza i gdyby nie internet to sprawy by już dawno nie było..

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...