Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, FOR CVT napisał:

 

 

Ochroniarze w pewnym porcie na R sa zaopatrzeni w aerozol z mieszanina kwasu mlekowego i merkaptanow

Za blokowanie szyn czy pasow wydzielonych jedno psikniecie w kratke

Do konca zycia nie zaparkuje na zakazie  ;)

 

tapatalked

Ja tam słyszałem tylko o plaku który po rozpyleniu w kabinie lakierniczej spowoduję że nie da się malować aut przez jakiś czas bo wychodzą skazy nie do usunięcia. To taka metoda na zemstę na lakierniku za złe pomalowanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo jest jedno a wychodzi w różnych miejscach. Czy pewne miejsca mu bardziej sprzyjają? default_wink.png

W sklepie: przepychanie się dyskretne za plecami żeby dotrzeć do towaru na półce. Mówię - wystarczy powiedzieć przepraszam a nie tak się pchać. Na to pchajacy się: ale nic nie zrobiłem, nie musiałem przepraszać. Taki młody duży facio.
Albo ktoś stoi i dyszy i nic nie mówi no to ja spokojnie sobie wybieram towar...



  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 10:43, ipsx82 napisał:

i wszystkich tych chamów łączy jeden mianownik - auto. Trza pozbyć się aut i nie będzie chamów :biglol:

Na razie ubezpieczyciele chcą się ich pozbyć ;)

https://businessinsider.com.pl/motoryzacja/duza-zmiana-w-ubezpieczeniach-nawet-15-tys-za-oc-dla-piratow-drogowych/wjzh4lv?utm_medium=push&utm_source=browser&utm_campaign=push_push_go&utm_site=business_insider&utm_push_id=62a82bfc5827e910161e4e96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogły mieć jako opcję lub standard w najwyższym wyposażeniu. Tutaj lusterko z kierunkowskazem sugeruje, że to ta wyższa opcja, nie ma pewności czy najwyższa, podobnie jak to czy jest ES. Ale hamowanie dobre, więc może i system był.

http://www.cars101.com/subaru/legacy/legacy2015.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 10:52, jkarp napisał:

Chamstwo jest jedno a wychodzi w różnych miejscach. Czy pewne miejsca mu bardziej sprzyjają? default_wink.png

W sklepie: przepychanie się dyskretne za plecami żeby dotrzeć do towaru na półce. Mówię - wystarczy powiedzieć przepraszam a nie tak się pchać. Na to pchajacy się: ale nic nie zrobiłem, nie musiałem przepraszać. Taki młody duży facio.
Albo ktoś stoi i dyszy i nic nie mówi no to ja spokojnie sobie wybieram towar...
 

 

 

 

kwintesencja chytrgo zeza i prawdy chodządzej na boki. Wspaniałe. nie wchodź na pasy, bo cofniesz się w ewolucji... ech... to bydle.. chyba ze wylosowal F126 i "przechdzi na wyższy poziom" . Cudowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko :biglol:

 

Kiedyś kumpel był świadkiem jak na stacji benzynowej jeden gościu leciał z łapami do kierowcy w mesiu S500 i po otwarciu drzwi powiedział przepraszam i delikatnie je zamknął i odjechał. Ponoć w tym mesiu Pudzianowski siedział i czekał na kogoś blokując dystrybutor dobre 20 min.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też się czasami wkurzam na kierowców ciężarówek, kiedy wyprzedzają przez trzy kilometry lub więcej, ale w życiu bym nie wpadł na tak idiotyczny pomysł, żeby zatrzymać się tuż przed tirem i zablokować jeden pas takiej drogi. Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni, bo stworzył z niczego ogromne zagrożenie na drodze. Czy strzał w zęby się należał? Tak. Jednak trochę mi się zjeżyły włosy na głowie, kiedy dostał drugi raz i się zatoczył na bok, a potem przewrócił. Czy tylko ja pomyślałem, że mógłby wywalić się trochę dalej, czyli na prawym pasie wprost pod koła innego samochodu?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda "jazda w Polsce prawym pasem" :facepalm: dodam, że to jest tylko kawałek, a zarówno ten na środkowym jak i lewym jechali tak z 3 kilometry.

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechałem do pracy. Kilka minut później zdarzyło się to: https://zory.naszemiasto.pl/tragedia-na-drodze-w-zorach-24-letnia-kobieta-smiertelnie/ar/c1-8888841 

Oglądałem zapis monitoringu. Zachowanie kierującego Volvo zdaje się potwierdzać tezę, że choć mózgu u człowieka nie widać, to jeśli go nie ma, to widać...

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hak64 napisał:

Wczoraj przyjechałem do pracy. Kilka minut później zdarzyło się to: https://zory.naszemiasto.pl/tragedia-na-drodze-w-zorach-24-letnia-kobieta-smiertelnie/ar/c1-8888841 

Oglądałem zapis monitoringu. Zachowanie kierującego Volvo zdaje się potwierdzać tezę, że choć mózgu u człowieka nie widać, to jeśli go nie ma, to widać...

Ale jakim trzeba być debilem by na jednopasmowej dwukierunkowej wyprzedzać auta które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Przecież dobre 15-20 metrów wcześniej zaczyna się już podwójna ciągła. Już bardziej zrozumiałe ale nadal niebezpieczne  jest na 3 pasmowej gdzie brak tej podwójnej i przekonanie że się zdąży przed pieszym będąc na skrajnym lewym gdy zatrzymuje się ten na prawym skrajnym.

Po obejrzeniu zdjęć to tam cały czas jest podwójna i skrzyżowanie , powinni debilowi zabrać uprawnienia dożywotnio.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ipsx82 napisał:

Ale jakim trzeba być debilem by na jednopasmowej dwukierunkowej wyprzedzać auta które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych

Nie raz na YT widziałem taki manewr, a pamiętajmy, że tylko część kierowców ma rejestrator... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę wysyłać te moje nagrania na komendę bo coraz gorsze zachowania rejestruję. Ostatnio w środę wracając do domu był gigantyczny korek na wylotówce z Łodzi bo policja zablokował skręt w lewo na moja wieś (śmiertelny wypadek) i kierowała na wprost do objazdu. Jednej paździągwie tak się spieszyło że dobre 300 metrów jechała chodnikiem z ścieżką rowerową :facepalm: po której często dzieciaki rowerami lub hulajnogami śmigają. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

Chyba zacznę wysyłać te moje nagrania na komendę bo coraz gorsze zachowania rejestruję. Ostatnio w środę wracając do domu był gigantyczny korek na wylotówce z Łodzi bo policja zablokował skręt w lewo na moja wieś (śmiertelny wypadek) i kierowała na wprost do objazdu. Jednej paździągwie tak się spieszyło że dobre 300 metrów jechała chodnikiem z ścieżką rowerową :facepalm: po której często dzieciaki rowerami lub hulajnogami śmigają. 

 

Jeśli masz czas być ciągany na zeznania na komendę i ewentualnie do sądu. Jak najbardziej wysyłaj. Film to początek drogi... bez zeznań świadka nic nie zrobią.

Raz film wysłałem, jak facet w mieście postanowił wyprzedzać na trzeciego i prawie mnie zahaczył, mimo że zjechałem na maksa do krawędzi. Podwójna ciągła, po 1 pasie w każdą stronę. Oczywiście prędkość też znacząco przekroczona, ale tego nie udowodnisz. Po jakichś 2 miesiącach się policja odezwała, dostałem wezwanie na komendę żeby złożyć zeznania. Facet zapewne przyjął mandat (500 zł), bo do sądu wezwania już nie dostałem, choć informowano mnie o możliwości takiego scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subbiefan napisał:

Jeśli masz czas być ciągany na zeznania na komendę i ewentualnie do sądu.

 

Dlaczego miałby być ciągany?

Ze dwa tygodnie temu dostałem polecony z komendy. W środku informacja o ukaraniu właściciela pojazdu za niewskazanie kierującego. Jakieś 2 miesiące wcześniej jedyne co zrobiłem, to wysłałem mail z linkiem do nagrania wyprzedzania na przejściu, opis zdarzenia i moje dane. Tyle.

Kierowca (chyba kierująca, bo kilka razy jeszcze ten samochód widziałem i zawsze była kierująca) niestety punktów nie dostał i mam nadzieję, że to nie tylko pouczenie.

 

Wysłałem na stopagresji... chyba mazowieckie trafia do Radomia. Stamtąd trafiło do Warszawy, potem do Pruszkowa, a polecony przyszedł z Brwinowa. Prawie w całym tym przekazywaniu wiadomości byłem DW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...