Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro z weekendu dla legaca w kombi z czarna maska na mojej ulicy golawickiej.

 

A tak wogole to nikt nie macha. Nawet jest swinia a ze inne subaru jedzie to towarzystwo nie widzi.

 

Ale czasem sie spotyka. Jakis rok temu machalismy sobie z gosciem w legacu ktory siedzial na tylnej kanapie bo proqadzila zona. Forka chyba jeszcze mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym zamazaniem numerów powyżej, to jakaś wyższa kultura :D

Nie widać? Nie widać.. A na telefonie ciezko to inaczej zrobić

Chyba ze na forum nie jest to konieczne

 

 

Robota w stylu "będzie pan zadowolony" :rolleyes:

Takie na pewno nie jest konieczne, bo i tak widać, a czy właściciel będzie zadowolony to inna kwestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego BH, który jakby spod ziemi pojawił się za mną dziś w Miastku. Zauważyłem dopiero po zjeździe z ronda tą znajomą sylwetkę auta we wstecznym lusterku. ;)

Byłem w Miastku wczoraj przelotem ale 1.5 godziny później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Forka SH w dieslu za którym jechałem wczoraj od Placu Zebrań Ludowych do "wyspy" we Wrzeszczu (Gdańsk), który pozdrowił mnie awaryjnymi, a ja odpowiedziałem mignięciem długimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika Srbernego forka bodajże z niebieskim zderzakiem z przodu spotkanego w Obornikach Śląskich na rondzie :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika bądź Kierowniczki bialego sti ze świnia na lusterku spotkanego na ul. Borowskiej we Wrocławiu przy stacji Lukoil w stronę centrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego WRX bugeye dziś na parkingu pod Bikepark Stożek w Wiśle. :)

O! Fajny Stożek jest rowerowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z weekendu dla:

W pierwszej kolejności dla brata bliźniaka mojego Forka, czyli bordowe s-turbo zaparkowane na ul. Grenady na warszawskiej Woli.

Dla zestawu Forek XT i Bugeye, z którym to spotkałem się w sobotę na Połczyńskiej przy zjeździe z S8. Było machine.

No i na koniec najważniejsze - dla kierowniczki pięknego, perłowego, oświczniaczonego  Legacy GT. Zaparkowany w Magdalence, mimo że "w ciurku" :biglol: innych samochodów prezentował się baaaardzo pięknie B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...