Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

...czyli jest sugestia, że wszędzie widzę seks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kilka legacy, imprez i forków (głównie na DK1 i S1, między 16:30, a 22:30), a także XV Wojtka Chuchały pod ZygZak Karting w Bielsku.

 

Wysłane z sokowirówki ;)

Edytowane przez Suseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Czecha, jadącego Legacy "dziadkiem" kombi, w ubiegły piątek, w miejscowości Znojmo na Morawach, który, widząc nas, pierwszy do nas pomachał. :)

 

I jeszcze pozdrawiam właściciela czarengo nowego STI, który zaparkował koło nas w niedzielę wieczorem na ul. Rajskiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla kierowcy Imprezy z czarną maską i różowymi naklejkami na czarnej klapie, spotkanego ostatnio na światłach przy zjeździe z Prymasa w Kasprzaka :D Było "burczane" oraz machnięcie ręki :)

Ja jechałem czarnym Legasiem na dwururkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla ;)

f482308432bee05103a14faf83099d4.jpg

Takie masz średnie spalanie? :o

 

 

Yep  :)

 

Nie zawsze, ale... 

Dziś trzeci bak tankowałem i... tak naprawdę to 9.4 wychodzi. 

Bawię się jak dziecko tym autem :yahoo:

 

P.S Przy okazji pozdro dla czerwonej imprezy GT z okolic Tarnowa która jechała za mną, i Forka pierwszej generacji który jechał przede mną  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OBKa action! - po 20 na Wisłostradzie - nadążałem S-turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam raz jeszcze /i na piśmie  :) / Wszystkich użytkowników Subaru, którym dziś machałem będąc od ran w trasie /Polska po przekątnej.../

- no i co machałem, mrugałem, i co tam jeszcze można było no i co - i nic.... ZERO reakcji zwrotnej. Czy też tak często macie?

 

Śmigam Subaru już 3 rok - przed zakupem naczytałem się, że posiadacze Subaru się pozdrawiają - no to robię to sukcesywnie - ale powoli ogarnia mnie zniechęcenie - bo niespecjalnie to działa.Ludziska patrzą się dziwnie, nie reagują. Tylko 2-3 razy zdarzyło mi się, że ktoś mignął mi pierwszy.....  trochę to słabo. Macie na to jakiś patent albo własne spostrzeżenia?

 

Przy okazji Pozdrawiam Wszystkich Pozdrawiających! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...