Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

i dwóch Kierowników w Imprezach GC mijanych na trasie Wawa-Wrocek w okolicach godziny 19. Jeden WRX, drugi STI. Dwa razy kciuki w gore ;)

Mineli mnie kawałek za Płońskiem jadać w kierunku Warszawy. Fajnie gadały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela czarnego sti na poznańskich blachach, z mała świnką na lusterku i pięknie brzmiącym wydechem. Auto stało w centrum Łodzi , na lipowej.

 

Hej @marcinwrxsti, odpozdrawiam! Tak, byłem w Łodzi załatwić pewną sprawę ... ale inną niż sugerujecie (a szkoda ;) ). Sprawa taka, że niedługo będziemy sąsiadami, koniecznie trzeba będzie się zapoznać, dwie "takie same" sztunie.

Wydech zrobiony dosłownie kilka dni temu, cieszę się że efekt się podoba (mi także) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla napotkanych dzisiaj w Szczecinie: czarny XV pod C.H.Fala, bordowy OBK i jadacy za nim Forek, koło Arkonki oraz dwa inne czarne Forki w okolicy Azoty Areny :)

Edytowane przez PR7EMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego buga sti z blachami RK subarowicz tylko czy z tego forum? :) dzisiaj jechaliśmy razem na trasie od zegrza do różana (w moim przypadku) To ja byłem ta Skoda Fabia kombi :)

Swoją drogą wreszcie kierowca subaru, który nie jedzie jak Fiatem panda. A tempo mieliśmy dobre , potem zwolnień bo miałem telefon a przy wyższych prędkościach słabo słychać.

Odpozdrawiam

Podróżowałem  do Mikołajek na rajd polski 

Miło było troszkę szybciej pośmigać ;)  :D

bug wrx RK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią w białej Imprezie zjeżdżającą z Estakady Kwiatkowskiego w Gdyni, około 18:30. Pozdrawiam również Kierownika niebieskiej Imprezy, stojącego w korku o godzinie 19:40, w stronę autostrady - na obwodnicy Trójmiasta. Łączę się w "bulu" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oswiniaczonego Forestera XT oraz całej jego rodzinki, spotkanego dzisiaj pod Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pozdrawiać bo nie lubię takiego zachowania - kolega z Bloba WRX WA 436XX - zabawa telefonem w korku przy dojeździe do ronda Zesłańców i zaraz po zjeździe w Jerozolimskie przejazd przez podwójną ciągłą linię. Siara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...