Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela czarnego sti na poznańskich blachach, z mała świnką na lusterku i pięknie brzmiącym wydechem. Auto stało w centrum Łodzi , na lipowej.

 

Od dłuższego czasu się zastanawiam, ile żon i mężów śledzi ten wątek i czy kiedyś nie zrobimy komuś krzywdy. Ale zakładam, że nikt mądry nie ciąga świniaka w miejsca, z których by nie chciał być pozdrawiany  :biglol:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc właścicielem takiego auta jak Sti

 

 

Pozdrawiam właściciela czarnego sti na poznańskich blachach, z mała świnką na lusterku i pięknie brzmiącym wydechem. Auto stało w centrum Łodzi , na lipowej.

 

 

Od dłuższego czasu się zastanawiam, ile żon i mężów śledzi ten wątek i czy kiedyś nie zrobimy komuś krzywdy. Ale zakładam, że nikt mądry nie ciąga świniaka w miejsca, z których by nie chciał być pozdrawiany  :biglol:

(

 

zapomniałeś, ze my, właściciele Subaru jesteśmy pod każdym względem "kryształowi":-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam właściciela czarnego sti na poznańskich blachach, z mała świnką na lusterku i pięknie brzmiącym wydechem. Auto stało w centrum Łodzi , na lipowej.

 

Od dłuższego czasu się zastanawiam, ile żon i mężów śledzi ten wątek i czy kiedyś nie zrobimy komuś krzywdy. Ale zakładam, że nikt mądry nie ciąga świniaka w miejsca, z których by nie chciał być pozdrawiany  :biglol:

 

Było już kiedyś:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/1848-pozdrawiamy-sie/page-2111#entry2258978

 

Dokładnie nad tym samym (w odniesieniu do wątku "Pozdrawiamy się") zastanawiamy się z Żoną od początku moich "przygód" z Forum Subaru :-)

Takie wizje posta: "pozdrawiam ...... w jego wypasionym ..... <tu dokładny opis niepowtarzalnego bolidu>, widzianego na parkingu pod ...., któremu namiętne pocałunki przeszkodziły w zauważeniu mojego machania" - czyta to żona delikwenta, auto poznaje, ale sama była wtedy kupować krzaczki do ogródka w innym miejscu miasta... :rolleyes:

Co jeszcze lepsze: jeździ ze mną czasem koleżanka z pracy. Była kiedyś świadkiem wzajemnego machania i migania z innym Forumowiczem i to Jej się spodobało. Jak jeszcze dowiedziała się, że potem my się pozdrawiamy na Forum, to już w ogóle oniemiała, po czym rezolutnie stwierdziła, że w takim razie szuka sobie faceta z Subaru, klei mu świnki i zaczyna śledzić ten wątek :biglol:  Taki monitoring za free :D

Tak więc (wolni) panowie, oto szansa dla was (o ile nie macie tendencji do częstych zmian partnerek) i dowód na to, że Subaru też może być - w pokręcony sposób - magnesem na dziewczyny :P

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dla Pani jadącej srebrnym LGT z czarną świnką po ul Wołoskiej w Warszawie koło 18:50, która totalnie nie zwróciła uwagi na pozdrawianie, mimo usilnego zwrócenia uwagi, jadać obok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeladź ok. 16.20

Pozdrowienia dla szarego Forka SG (rej SL*****), który pięknie mnie wpuścił z bocznej koło Platformy. :)

Szczerze pisząc, to jak tylko cię zobaczyłem byłem pewien, że to się tak skończy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z rana dla Kierownika Outback bądź legacy szary ze świnka na rej. DJE oraz świnka widzianego na ul. Królewskiej koło budowy nowego parku zabaw :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika imprezy blue mica oklejonej STRONGFLEX widzianej na ul. Królewskiej ok 15:40 :) Pięknie bulgotała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem serdecznie przeprosić Pana w srebrnej Astrze ze swiniakiem na lusterku któremu dziś ordynarnie zajechałem drogę na S8, zaraz za mostem grota :-) Poruszalem sie w ramach odmiany autem ukochanej (Avensis) ;-)

Pzdr i kajam sie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy białego Legacy I, który albo nie chciał mnie zauważyć, albo był na maksa skupiony na jeździe. Dziś, Koszalin, ul. 4-go Marca, w stronę CH Atrium.

Na uliczkach wokół samego Atrium widziałem też zielonego Outback'a II z beżowym dołem. Pozdrawiam także.

I jeszcze pozdrowienia dla kierowcy granatowej Imprezy GE (chyba ;) ) na Orląt Lwowskich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...