Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mysłowice ok. 15-tej'

Podwójne pozdrowienia dla czarnego Forka na lokalnych blachach z opaloną świnką na lusterku, na którego to natknąłem się dzisiaj dwukrotnie. Radości obopólnej wyrażanej kończynami górnymi i uzębieniem było co niemiara. :yahoo:

Czasem dwa miesiące się jeździ i nic, a tu dwa razy w jeden dzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krk. Pozdrowienia dla załogi bardzo ładnego niebieskiego Hawka N/A widzianego dziś w okolicy wiaduktu na Kamieńskiego. Śmigałem na rowerze.

Pozdrawiam również użytkownika czarnego Lanosa, którego czasem mijam w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej, kiwka też bywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam Kolegę z czarnego Hawka (?) na kolorowej feldze mijanego na Sredzkiej ok 10; machane ;)

Jeśli był to odcień różo-fioletu, a Hawk jechał od strony Leśnicy, to pewnie ja... więc odpozdrawiam :)
Zgadza sie ;) jak ten hawk wyglada.. Palce lizać ;) Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kirownika Imprezy na złotej feldze która stała dziś w Węgierskiej Górce w karczmie pod Niedźwiedziem. 

Pozdrawiam też stockowego (pięknego) buga wrx sedan na złotej feldze którego mijałem na rondzie w stronę browaru. Nie odmachał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam mijanego wczoraj zielonego oświniaczonego forestera na ul. Bora Komorowskiego we Wrocławiu i zagapionego kierownika :)

Ozzy, a to Twój OBK polift  srebny lub złoty który często się w tamtych okolicach widzi? Jeśli tak to pozdrowienia od bratniego srebnego OBK który b.często tam się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam mijanego wczoraj zielonego oświniaczonego forestera na ul. Bora Komorowskiego we Wrocławiu i zagapionego kierownika :)

Ozzy, a to Twój OBK polift srebny lub złoty który często się w tamtych okolicach widzi? Jeśli tak to pozdrowienia od bratniego srebnego OBK który b.często tam się pojawia.
Tak jest, nawet wydaje mi się że na jednym osiedlu mieszkamy bo często widuje tego srebrnego Obka zaparkowanego na jednej z uliczek Pawłowic :-)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam mijanego wczoraj zielonego oświniaczonego forestera na ul. Bora Komorowskiego we Wrocławiu i zagapionego kierownika :)

Ozzy, a to Twój OBK polift srebny lub złoty który często się w tamtych okolicach widzi? Jeśli tak to pozdrowienia od bratniego srebnego OBK który b.często tam się pojawia.
Tak jest, nawet wydaje mi się że na jednym osiedlu mieszkamy bo często widuje tego srebrnego Obka zaparkowanego na jednej z uliczek Pawłowic :-)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

No proszę, Ty też z tych okolic? A ja myślałem że na Pawłowicach tylko 2 forki (SG, SJ), jeden starszy OBK oraz XV się meldują, a tu taka niespodzianka, bliźniaczy model :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pozdrawiam mijanego wczoraj zielonego oświniaczonego forestera na ul. Bora Komorowskiego we Wrocławiu i zagapionego kierownika :)

Ozzy, a to Twój OBK polift srebny lub złoty który często się w tamtych okolicach widzi? Jeśli tak to pozdrowienia od bratniego srebnego OBK który b.często tam się pojawia.
Tak jest, nawet wydaje mi się że na jednym osiedlu mieszkamy bo często widuje tego srebrnego Obka zaparkowanego na jednej z uliczek Pawłowic :-)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

No proszę, Ty też z tych okolic? A ja myślałem że na Pawłowicach tylko 2 forki (SG, SJ), jeden starszy OBK oraz XV się meldują, a tu taka niespodzianka, bliźniaczy model :D.
Jest jeszcze jeden Legacy, ukryty na jednej z Uliczek. Jak spaceruje z córką to obyczajam :-)

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy widziałem oświniaczonego LEVORG'a - rejestracja coś tam KERAM - nie pozdrowiłem osobiście to pozdrawiam tutaj.

Odpozdrawiam też kierownikowi z XV (?) który pomigał mi dzisiaj około 11 na rondzie przy dw. centralnym w stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla STi "Lanos" BlueMica - "krolbemowo" :)

Spotkalismy się w Al. Krakowskiej jechałem za Tobą od ronda z Łopuszańską żonowozem - białym Forkiem XT.

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego buga sti z blachami RK subarowicz tylko czy z tego forum? :) dzisiaj jechaliśmy razem na trasie od zegrza do różana (w moim przypadku) To ja byłem ta Skoda Fabia kombi :)
Swoją drogą wreszcie kierowca subaru, który nie jedzie jak Fiatem panda. A tempo mieliśmy dobre , potem zwolnień bo miałem telefon a przy wyższych prędkościach słabo słychać.

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha , tak to jest jak się pisze z komórki no niezle , ale dobrze ze to nie są pozdrowienia z pod mariottu :biglol: , swoją drogą ostatnio często jestem w siestrzeniu pod warszawą przejazdem i tam są takie dwie urocze panie i tez mi przeszło przez myśl by pozdrowić stojące tam kiedyś subaru ;) natomiast pewności nie miałem w jakim celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...