Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pozdrowienia @KALI, co to nim miota jak szatan (dziś Czerniakowska/Gagarina)

 

Również odpozdrawiam. Miałem spokojnie zawrócić, bo policja itd. aleeeee jak Was zobaczyłem to jakoś mi się z wrażenia noga omskła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z środy dla czarnego Forestera II z trumienką i rejestracją RPZ......, omruganego (z wzajemnością!) podczas wyprzedzania na drodze nr 4 przed Przeworskiem!

 

Takoż pozdrowienia dla niebieskiego Forestera IV parkującego w środę w Rzeszowie na ul. Orzeszkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam szczęścia spotykać inne Subaraki w W-wie u tu dzisiaj obudziłem Hondę ze snu zimowego (oczywiście oświniaczoną) i proszę: Zostałem Pozdrowiony!

Odpozdrawiam oczywiście z czerwonego Civica spod mostu Poniatowskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oklejonego niebieskiego STI blob/hawk, blachy SBI****, widziany przedwczoraj 05.03.2014 na Dietla w KRK około 14, piękne marchewy sadzi :),

Wracałem śpiący po całym dniu serwisu w pracy (jako pasażer), dźwięk i marchewy mnie obudziły:).

Ładnie utrzymana sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka akcja przytulania w niektórych miastach, to może wymyślcie coś bardziej oryginalnego niż tylko pozdrawianie się jakimiś światłami, może zamieniajmy się samochodami albo chociaż dzielmy paliwem, albo kto ma więcej może pieniędzmi... Co Wy na to?! Ja chętnie przyjmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Toyoty Cariny E ze świniakiem spotkanego na madalińskiego ok 11 dzisiaj,

Oświniaczonego forka ok 14:30 na wołoskiej niedaleko galerii - było machane

Kierownika identycznego bloba WRX jak mój na skrzyżowaniu wołoska/woronicza też ok 14:30 - leciałem w stornę galerii, a Ty do centrum :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświniaczonego forka ok 14:30 na wołoskiej niedaleko galerii - było machane

 

Odpozdrawiam :). Pierwszy raz widziałem bloba ze skrzydłem, bo na parkingu ostatnio sporo rzadziej bywałem, i zdecydowanie mu do twarzy ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam szczęścia spotykać inne Subaraki w W-wie u tu dzisiaj obudziłem Hondę ze snu zimowego (oczywiście oświniaczoną) i proszę: Zostałem Pozdrowiony!

Odpozdrawiam oczywiście z czerwonego Civica spod mostu Poniatowskiego ;)

Czerwony Type R? Jeśli tak to pozdrowienia z kombi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu odmachiwałem parę dni temu w białym legacy kombi między Wilanowem a Powsinem? Turbodziadkiem jechałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suberet, Tez widywany przeze Mnie dość często....Aczkolwiek na "zaczepki" Mojego pudełka nie reaguje...Mimo, że oświnione :P

O ja cież :( Szczerze żałuję i obiecuję poprawę. Muszę przestawić system namierzania dotąd skupiony jedynie na kształty kilku modeli Subaru. ;)

A tymczasem odpozdrawiam hurtowo zaległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...