Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebrnego Forka z trzema plejadowymi (?) "nickami" na bocznej szybie, mijanego wczoraj przed południem na wylocie z Monachium w kierunku Garmisch.

 

My już wracaliśmy z gór, a Ty mknąłeś w kierunku Alp, korek za parę kilometrów czekał na Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Kocka i Ryk. godz. 13-15.

Pozdrowienia dla Forków:

- srebrnego mijanego gdzieś na wsi pod Kockiem od strony Krzywdy.

- czarnego (chyba) na obwodnicy Kocka, mknącego w kier Lublina, świnki były.

- bordowego, w okolicy Moszczanki.

Takiej obfitości Subaraków w tej okolicy jeszcze nie spotkałem, :) dlatego nie zdążyłem ani mrugnąć, czy machnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Imprezę srebrną sedan z spojlerem jak STI (2005r?) ale ciemno było i nie zdążyłem dobrze się przyjrzeć. Rej. KSU....

 

Sobota ok 20:40 zakopianka za Pcimiem w stronę Krk. Kierownik ładnie jechał prawą stroną po dwukrotnym minięciu się było mignie awaryjnymi, a i nawet długimi. Ładnie mruczał jak mnie wyprzedzał niestety świnek brak ...

 

Piękne auto :D

Edytowane przez szurpit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego WRX? Chyba blob eye w Jankowicach koło Zatora, toczył się Pan iście jak hrabia bulgocząc sobie wesoło.

Świnkę widziałem na czanym lusterku, ale machać nie dałem rady bo stałem dość daleko od drogi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro

z soboty dla kierownika niebieskiej imprezy ok 14.20 na Dolince

z niedzieli ok 11 skrzyżowanie Nowoursynowskiej i Ciszewskiego srebrna impreza, i ok 18 niebieska impreza z którą lecieliśmy od Siekierek aż do Rembertowa razem właściwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla obywatela, który rano podniósł mnie na duchu bulgotem swojego czarnego forka śmigając wczoraj rano pod moja pracą na Abrahama o 7;23 :-)

 

Pozdrowienia dla obywatela, który rano podniósł mnie na duchu bulgotem swojego czarnego forka śmigając wczoraj rano pod moja pracą na Abrahama o 7;23 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia w imeiniu swoim i Randall'a dla kierownika Legacy w przedostatniej budzie (Bernard?) który najpierw zastukał w szybkę Randallowego Forka, pomachał, pochwalił się kluczykami z logiem plejad a potem wyjechał z parkingu Subarakiem z białą trzodą na lusterku. cała akcja miała miejsce na Chłodnej pod WTT ok 13.25.

Mega sympatyczna niespodzianka :)

Sorry za opóźnienie ale ostatnio mam mniej czasu na forum, w biurze też nie często, raz na tydzień albo dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pani z Golfa VII

Piękna świnka z kokardką naklejona

 

Dziś rano most siekierkowski

 

Pozdro

 

Ja nim jeżdżę , nikt nie pozdrawia. Żona jedzie , wszyscy machają.

Jakiś mało wyględny jestem.

 

Pozdrowienia dla Verta widzianego wczoraj na Spacerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...