Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla drivera z jasnego Forka MY06 (chyba) ze świnką (a jakże) z rej. WPI XXXX co to mnie dziś rano na Puławskiej objechał prawym pasem. I nawet nie zatrąbiłeś kolego ! Popraw się ! ;) Jechałem czarnym Forkiem06 środkowym w korku. No to tylko ten korek Cię usprawiedliwia ! :)
Złoty forek z czarnymi świniami na lusterkach i biała świnia na tylnej szybie?

No ..... z tym złotem to troszku na wyrost ... ;) ale świnki jak najbardziej. Bardzo się spieszyłeś! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla drivera z jasnego Forka MY06 (chyba) ze świnką (a jakże) z rej. WPI XXXX co to mnie dziś rano na Puławskiej objechał prawym pasem. I nawet nie zatrąbiłeś kolego ! Popraw się ! ;) Jechałem czarnym Forkiem06 środkowym w korku. No to tylko ten korek Cię usprawiedliwia ! :)
Złoty forek z czarnymi świniami na lusterkach i biała świnia na tylnej szybie?

No ..... z tym złotem to troszku na wyrost ... ;) ale świnki jak najbardziej. Bardzo się spieszyłeś! :)

 

To nie ja, tylko nowy użytkownik. Ale mu powiem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ok. 7:30, okolice Tandety - pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy II (chyba - nie rozpoznaję za dobrze modeli, ale po fotkach z netu tak mi wychodzi), która stała za mną. Właściciel wyraźnie spłoszony moimi awaryjnymi ;)

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem handlowcem i ciągle się kręcę po Warszawie, chciałem pozdrowić subaraki ze Śniegockiej oraz ze starej ochoty w tym czarnego forka sti. Swoją drogą wiadomo że posiadacze subaru to ciekawi ludzie, natomiast jest też prawidłowość że lubią mieszkać w pięknych zakątkach warszawy, tak jak już wspomniałem stary Mokotów, stara ochota mają klimat, a więc stoją i forki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kierowce, ktory zaparkowal swojego oswiniaczonego Swifta (Sport?) na Anielewicza - rowniez godz. 17.30

 

Jak Swift czarny i ze świniakem na lusterku to meine frau. Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kierowce, ktory zaparkowal swojego oswiniaczonego Swifta (Sport?) na Anielewicza - rowniez godz. 17.30

 

Jak Swift czarny i ze świniakem na lusterku to meine frau. Odpozdrawiam :)

 

Czarny :) Widzialem "od tylu" i na klapie wypatrzylem trzode. Twoj? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli świniak był na klapie to niestety nie moje. U mnie na razie we frauwozie trzoda tylko na lusterku. Na klapę nie starczyło. Resztę świnek pochłonęły oba subaraki. :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...