Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj

 

dla Obk na WZW w Zwoleniu

dla czarnego forka III gen. na TSA w Jankach

dla czarnego forka III gen.na GD w Jankach

dla czarnego BRZ w Jankach

dla srebrnego Legacy na WI w Raszynie

dla czerwonego forka II gen. chyba z turbo w Raszynie

 

z dziś

 

dla srebrnego forka 158-konnego na WE w Raszynie

dla czarnego forka III gen. na WI również w Raszynie

dla srebrnego forka sTurbo na WX w Jankach kiwka była w obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonego forka i legacy spotkanego dziś na Opolskiej we Wrocławiu, a także dla kierownika niebieskiej wanny i kierowniczki niebieskiej Imprezy NA spotkanej na trasie Jelcz-Laskowice - Oława :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika srebrnego dziadka z BP przy Zachodnim.

 

Kogo dziś widziałam Abrahama/Umińskiego koło 9.20, niebieski blob na wściekle pomarańczowych felgach, naklejka na szybie tylnej chyba z adrenaliny i uwaga.....wielki misiek jako pasażer :) machałam-nawet kolor kurtki miałam pod kolor subarowy

 

To Junior. Jak w tamtej okolicy to zaspany do pracy zapewne jechał. A więcej zdjęć miśków możesz zobaczyć w galerii chociażby tu na forum. Robią robotę i jak widać po raz kolejny, wzbudzają mega pozytywne emocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego dnia w imieniu brata

 

dla dwóch niebieskich Imprez z kurnikami na WI w Zwoleniu :D

i dla czarnego forka na WE w Zwoleniu, nie wiem jakiej generacji, nie wiem czy z Turbo ale wiem że trzoda na lusterku była :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 8.20 na trasie Złotokłos-Głosków zaskoczył mnie widok jadącego z przeciwka oświniaczonego OBK ... tak zasuwałeś/aś/, że nawet ręki nie zdążyłem podnieść ani zobaczyć, kto za kierownicą ... :(

Pozdrawiam ! :) Ja do fabryki grzałem a Ty pewnie wręcz przeciwnie (?) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dziś widziałam Abrahama/Umińskiego koło 9.20, niebieski blob na wściekle pomarańczowych felgach, naklejka na szybie tylnej chyba z adrenaliny i uwaga.....wielki misiek jako pasażer :) machałam-nawet kolor kurtki miałam pod kolor subarowy :rolleyes:

 

A dziękuje za pozdrowionka i serdecznie odpozdrawiam ;D spostrzegawczy kierownik z Ciebie Konsuela ;D naklejeczki były z adrenaliny ;D Misiaka nie sposób przeoczyć, uczy się topografij, żeby mnie wozić jak gdzieś pojedziemy i popije.

 

Pozdrawiam również białego Legasia napotkanego na Zakręcie {trasa na Lublin w poniedziałek ok 15:45] było mrugane

Edytowane przez JunioreX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 8.20 na trasie Złotokłos-Głosków zaskoczył mnie widok jadącego z przeciwka oświniaczonego OBK ... tak zasuwałeś/aś/, że nawet ręki nie zdążyłem podnieść ani zobaczyć, kto za kierownicą ... :(
:) a ja zdążyłem tylko pomyśleć - "Szybko jedzie ten Forek" :D
Pozdrawiam ! :) Ja do fabryki grzałem a Ty pewnie wręcz przeciwnie (?) ;)
Również pozdrawiam! Ja też do fabryki (mimo, że w drugą stronę ;)), i stąd ten pośpiech, bo od ósmej powinienem zacząć pracę ;)

A tak przy okazji: chyba czasami mijamy się też gdzieś bliżej Piaseczna ok. 17tej - chyba że to jakiś inny czarny Forek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla oświniaczeonego niebieskiego Hawka z 'naleśnikiem', napotkanego w dniu wczorajszym na ul.Czerniakowskiej ok 20:00 początek chyba WI78, ale mogę się mylić po całości ;D

oraz Forka napotkanego na tej samej ulicy ok 01:00

Edytowane przez JunioreX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji: chyba czasami mijamy się też gdzieś bliżej Piaseczna ok. 17tej - chyba że to jakiś inny czarny Forek...
Wracam przez Piaseczno/Z. Dolne do chałupy, ale raczej ok.19-tej dopiero ... Kryzys panie, kryzys ... :( dłużej harować trza ... ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia w Imieniu mojej kobiety z dzisiejszego dnia przed południem

 

dla chyba (tak mi sie wydaje z tego co mówiła) forka I gen. granatowego na WE z wkurzonym prosiakiem na lusterku na obwodnicy w Wawie kierunek na Augustów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ;

 

Zielonego Forestera SG przed liftem 2.0 Turbo na rejestracjach WM z różową świnią na klapie

który stał sobie wczoraj na ulicy Sułkowickiej koło 15-16 ?

Oraz dla czarnej imprezy STI HAWK z rozwalonym prawym błotnikiem która wyprzedziła mnie

na Siekierkach dzisiaj koło 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...