Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Brat - dzisiaj rano, parę minut po 8, tradycyjnie na trasie Złotokłos-Głosków - mrugałem światłami, machałem ale chyba pod słońce byłem i mnie nie widziałeś.

I jeszcze pozdrowienia dla Koleżanki w złotym Legacy, mijanej przed 17 w Złotokłosie - machanie było :)

Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kogo dziś widziałam Abrahama/Umińskiego koło 9.20, niebieski blob na wściekle pomarańczowych felgach, naklejka na szybie tylnej chyba z adrenaliny i uwaga.....wielki misiek jako pasażer :) machałam-nawet kolor kurtki miałam pod kolor subarowy :rolleyes:

A dziękuje za pozdrowionka i serdecznie odpozdrawiam ;D spostrzegawczy kierownik z Ciebie Konsuela ;D naklejeczki były z adrenaliny ;D Misiaka nie sposób przeoczyć, uczy się topografij, żeby mnie wozić jak gdzieś pojedziemy i popije.

 

Akurat w takich godzinach mam czas się rozglądać bo spaceruję do pracy. :)  Widziałam Cię jeszcze z kolegą-czarny hawk na fioletowych felgach, kilka razy w weekend po poprzednich pozdrowieniach, ze dwa trzy razy jednego dnia głównie jak byłam na nogach raz z auta ale z daleeeeeka. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla imprezy coupe/gt na którą trąbiłem dzisiaj w Wilanowie , czarnym Golfem.

Oraz dla brązowego Legacy które stoi od dwóch dni zaparkowane pod moim blokiem w Wesołej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi zielonego Forka S-Turbo na blachach WK spotkanego wczoraj około 18-19-tej w Al. Jezrozolimskich, gdzieś mignąłem czarną Octavią, nie trąbiłem i nie machałem bo miałem gości ze sobą co by nie bardzo zrozumieli takie zachowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj z godzin wieczornych

 

dla czarnej Imprezy WRX na WE przejeżdzająca obok dworca zachodniego w Warszawie

dla czarnej Imprezy WRX STI na WI również dworzec zachodni w Wawie

dla srebrnej Imprezy blog w kombi tak samo obok zachodniego

 

z dzisiejszego dnia

 

dla srebrnego forka II gen na WI na parkingu przed dworcem zachodnim w Wawie

dla srebrnego forka II gen na WE pomykającego obok dworca

dla wiśniowego forka II gen na WI też obok dworca

dla złotego forka II gen 158-konnego obok dworca

dla Obk na WE obok dworca

dla forka III gen z kurnikiem na WE przy galerii w Mokotowie

 

Na Puławskiej

 

dla niebieskiego Legacy

dla niebieskiej Imprezy z kurnikiem (chyba I gen) z trzodą na lusterkach :yahoo:

dla czarnej Imprezy WRX STI :D

dla czarnego forka II gen na WI

dla srebrnego forka sTurbo na WE

dla białej Imprezy w kombi z kurnikiem chyba prosiaki były :P

dla niebieskiej Imprezy w kombi na WD

dla czarnej XV

 

W miejscowości Baniocha na parkingu przy stacji kontroli pojazdów 

 

dla zielonej Imprezy w kombi na GA

dla srebrnej? Imprezy o początkowych numerach FO

dla granatowej Imprezy bez tablic rej.

 

W Kozienicach

 

dla srebrnego forka II gen 158 - konnego

dla złotego forka II gen 158 - konnego

dla ciemno złotej? Tribeki

dla zielonego forka I gen stojącego nie daleko kościoła

dla Legacy w kombi na WA przy tesco

i dla właściciela srebrnego forka III gen z kurnikiem ( machane w obie strony) :yahoo:

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Adson, może i nie zapisujesz, ale pewnie robisz notatki głosowe przy pomocy dyktafonu ;)  

 

@Tomulus Ani nie zapisuje @elmo ani nie robie notatek głosowych przy pomocy dyktafonu ani to co jeszcze wymyślicie hahaha :P  czyste zapamiętywanie subaraka z miejscem plus czasami rejestracja ale wszystkich nr nie jestem w stanie zapamietać hahaha :P :P :P

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forków z dziś:

- trasa toruńska czarny turbo MY07 z czerwoną trzodą, obmachane obustronnie. :-D

- zielony I gen. przy Ratuszu Targówek, kierownik na mrugnięcia zareagował zaciekawieniem ;-)

- granatowy z białą trzodą na trasie siekierkowskiej ok.16.40 lecący na Gocław.

- granatowy I gen. polift z głośnym wydechem z trzodą na klapie parę chwil później w dolince służewieckiej, na trąbienie nie zareagował a potem uciekł slalomem. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...