Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierowników:

- srebrnego hawka STI obmachanego i omruganego wczoraj z wzajemnością w drodze z Suchej Beskidzkiej do Myślenic - gdzieś na wysokości Harbutowic chyba ;-)

- czarnego Forka z rej.RZ XXX zaparkowanego kilka minut temu pod C.H."Małgosia" w Rabce z "Siemankiem" na klapie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy WRX blob w sedanie z dużym skrzydłem na WW....... ok. 15.00 mknącej od strony Wawy przed Kozienicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrwoienia weekendowe z Zakpanego i okolic :)

Srebrny Legacy lub Outback KTT z czarnymi świniami na lustrach - widziany chyba dwukrotnie - w piątek na rondku w centrum Zako, i w niedzielę ok 11:00 na wjeździe do Zako z Zakopianki

Wczoraj, niedziela ok 11:30 - 12:00 - BUG - stojący pod światłami i przecinający (chyba) zakopiankę (numery chyba KLI).

 

Ja jechałem w kierunku Krakowa i Bug za mną się nie pojawił stąd mniemam że przeciął i pojechal sobie w siną dal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota wieczorem, okolice Ostravy i dalej A1 w kierunku Gliwic: mrugane pozdrowienia z Czeskim outbackiem MY07, później bez odpowiedzi warszawski MY10 (choć siedział mi na ogonie jakiś czas więc jakiś niepokój chyba zasiałem ;) ), przed Gliwicami krakowski MY10 (tu już odpowiedź była).

Ogólnie, po 10h za kierownicą, takie mruganie działa jak dwa Redbulle :mrgreen:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka XT przedliftowego , oklejonego na niebiesko , miniętego około 9:30 na Korkowej.

Oraz pozdrowienia dla Imprezy GT rejestracje RMI której trochę zajechałem drogę na Sobieskiego około 10.

Za co oczywiście przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice ok. 15.20.

Pozdrowienia dla zagadanego kierownika bordowej Imprezy SG***** ze świniakami na lusterkach, z którą się minąłem na wylotówce na Rybnik na wys. Shella.

Fajnie burczy!

 

Upsss, musiałem się zagapić, nie widziałem.....

 

Pozdrawiam również serdecznie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...