Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

...a ja pozdrawiam wszystkie Subaraki ,jakie mijam czassami ,cieszy mnie widok tej marki,sam sie nie wyrozniam,ale kilka jezdzi po miescie,gdzie mieszkam,ale....nigdy sie wzrokiem nie widzimy...Niemniej,pozdrowki dla wszystkich,jakich widzialem,widuje,zobacze,przewaznie bez swinek...Ja tez nie mam,nie bede miec,bo to niezgodne z moja filozofia wygladu mej maszyny ;-),co nie oznacza,ze nie szanuje...Jak najbardziej....i owszem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marcina, którego dogoniłem na Zielenieckiej gdzieś koło 19.15 ;) Gostek w tym białym BMW/AUDI mocno się na Ciebie napalił :D PS. Pamiętaj, że czasem trzeba się spodziewać zielonej Primerki :biglol: Bo dość często tędy jeżdżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj

 

dla srebrnego forka III gen na TSA na trasie Kozienice - Magnuszew :)

dla niebieskiego oświniaczonego forka 2.5XT na WPI w miejscowości Baniocha :yahoo:

 

z dziś

 

dla bordowego forka również 2.5XT na WPI na stacji benz w miejscowości Baniocha

dla czarnej Imprezy (jakiś starszy model) stojącej przy stacji kontroli pojazdów w miejscowości Baniocha

dla bordowego forka I gen na WE w miejscowości Czersk stojącego na parkingu przy kościele :)

dla srebrnego forka 158 - konnego w Konstancin - Jeziornej :)

i dla siwej Skody z prosiakiem na WPR w Górze Kalwarii :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla szampańskiego Forka XT widzianego na trasie Konstancin-Baniocha pod(chyba) motelem.... i z tego co tu czytam i wniskuje to Adson ;)

 

I też dzisiaj:

Legionowo niebieski GieTek po 17

Piaseczno - Wiewiur, oświniacz tego STi :) koło 18...

 

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla szampańskiego Forka XT widzianego na trasie Konstancin-Baniocha pod(chyba) motelem.... i z tego co tu czytam i wniskuje to Adson ;)

 

I też dzisiaj:

Legionowo niebieski GieTek po 17

Piaseczno - Wiewiur, oświniacz tego STi :) koło 18...

 

Pozdro!!!

 

 

Hahaha tak to ja, Odpozdrawiam evi :yahoo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marcina, którego dogoniłem na Zielenieckiej gdzieś koło 19.15 ;) Gostek w tym białym BMW/AUDI mocno się na Ciebie napalił :D PS. Pamiętaj, że czasem trzeba się spodziewać zielonej Primerki :biglol: Bo dość często tędy jeżdżę ;)

Odpozdrawiam :) Z młodym jechałem więc troszkę zamulałem..... Szkoda że na Zakroczym nie wpadłeś - było bajerancko :)

Tutaj pozdrawiam wszystkie załogi Subarakowe będące tam właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dziś widziałam Abrahama/Umińskiego koło 9.20, niebieski blob na wściekle pomarańczowych felgach, naklejka na szybie tylnej chyba z adrenaliny i uwaga.....wielki misiek jako pasażer :) machałam-nawet kolor kurtki miałam pod kolor subarowy :rolleyes:

Edytowane przez Konsuela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ładną kierowniczkę ładnego Legacy, która obejrzała się na mojego Forka dziś ok.19 przy zjeździe z S2 na Puławską, a później skręciła w Gruchacza.

Dzięki za miły uśmiech :)

Edytowane przez randall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...