Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wczoraj,20.03 wpuscilem Legacego z 2005-6 r.takiego jak moj do ruchu,potem jechalismy pare km,w koncu rozjechalismy sie...Legar byl srebrny,na BIA numerach,jechal gosc z partnerka....PS.Uwazam,ze Legar taaki jak moj,wyglada lepiej w sedanie bez tylnego spojlera :-)

 

Wysłane z mojego KM1060 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niesamowicie pięknej, białej, zaklatkowanej Imprezy stylizowanej na 22B :o  Cudo! Widziana w Radomiu, jechała od Szarych Szeregów w Mireckiego i później z powrotem. Cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziany bardzo zadbany  niebieski WRX na zlotych kolach w Kozienicach na ul. Warszawskiej dzis po godz. 14.00 oraz na wyjezdzie z miasta zielone S-Turbo ;)

 

Za zielonego Forczestera odpozdrawiam w imieniu mojej sister. A niebieska impreza to 125km wolnyssak. Znajomy kupił od Forumowicza jakiś czas temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.03 godzina między 21 a 22.30.

 

Napity wracałem z akademików w stornę Mcdonka na Bora Komorowskiego, pierwsze Niebieskie GC turbo ładnie wszystkich wydymało na światłach w stronę Huty, Później pełnym ogniem niebieska wanna turbo leciała w stronę Bronowic :). Miły widok i dźwięk dla podchmielonego człeka :).

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widziany bardzo zadbany  niebieski WRX na zlotych kolach w Kozienicach na ul. Warszawskiej dzis po godz. 14.00 oraz na wyjezdzie z miasta zielone S-Turbo ;)

 

Za zielonego Forczestera odpozdrawiam w imieniu mojej sister. A niebieska impreza to 125km wolnyssak. Znajomy kupił od Forumowicza jakiś czas temu. :)

 

coraz wiecej widze subarakow w Kozienicach :) trzeba by sie kiedys spiknac... widze, ze jezdzisz Forkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niesamowicie pięknej, białej, zaklatkowanej Imprezy stylizowanej na 22B :o  Cudo! Widziana w Radomiu, jechała od Szarych Szeregów w Mireckiego i później z powrotem. Cudo!

Sebastian Kwiecień. ;)

Nie wiem czy jest na Forum,choć jeśli tak,to kojarzyłbym z seb555. :)

Edytowane przez cybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi Legacy (outback?) WPI, który to najpierw nas wyprzedził na 7-mce tuż za Radomiem, a później odwdzięczyliśmy się tym samym w okolicach Białobrzegów. Trąbienie i miganie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi Legacy (outback?) WPI, który to najpierw nas wyprzedził na 7-mce tuż za Radomiem, a później odwdzięczyliśmy się tym samym w okolicach Białobrzegów. Trąbienie i miganie było :)

Ano było, było :) Również pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...