Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozdrowienia z wyścigu górskiego z zaluza dla

Nie jestem w 100%pewny ale dla kolegi Waszka

Dla właściciela hawka zaparkowanego tyłem do drogi była świnia na lusterku kierowcy i naklejki na klapie erajdy

Dla zielonego gt kombi na złotych speedlinach swinek brak

Dla właściciela pięknej białej cupety na blachach SJ

Dla buga sti na numerach Lks chyba na takich dość specyficznych felgach

Pozdrowienia rownież dla Pana Steca z którym miałem przyjemność zamienić kilka zdań w temacie jego skody dla ciekawskich samochód dziś legitymowal sie mocą 790 kunia i 900 niutkow

Dla właściciela czarnego bloba kombi z ogłoszeniem na sprzedaż

I aby nikogo nie pominąć to pozdrowienia dla wszystkich obecnych

Ps. Jak ktoś chętny na jakieś filmy zdjęcia to proszę pisać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi oświniaczonego nowego Forka diesla z którym pomachaliśmy sobie dziś przed 10 rano na Puławskiej - jadąc od Piaseczna w stronę Wawy. PIĘKNY slalom przed Karczunkowską i co za ogień :D Nie spodziewałem się, że Forek D tak daje czadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki błękitnego Forka z numerami z woj. podlaskiego (Bxx xxxxx) który to jechał za mną przez chwilkę Puławską od Piaseczna w stronę Warszawy ok 12:00.

Sorki że nie dałem żadnego znaku życia - jechałem nieco zamyślony i rozkojarzony i dopiero gdy skręciłeś/łaś w ul. Pelikanów (Mc Donalds), zauważyłem samochód i świnkę na klapie bagażnika.

Zachowałem się nieładnie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam złotego Legacy/Outback'a ze złowieszczymi świniakami na lusterkach i klapie bagażnika, mijanego dziś w Żninie ! :-) Ja jechałem czerwonym Suzuki Swift, dlatego machanki nie widoczne :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę oświniaczonej Corolli startującej w V rundzie SMT na torze w Tychach :wink:

 

Również serdecznie pozdrawiam, w swoim (pilota) i kierowniczki imieniu :D

 

Serdecznie pozdrawiam wiernych Kibiców. Dzięki za duży doping :D

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę oświniaczonej Corolli startującej w V rundzie SMT na torze w Tychach :wink:

 

Również serdecznie pozdrawiam, w swoim (pilota) i kierowniczki imieniu :D

 

Serdecznie pozdrawiam wiernych Kibiców. Dzięki za duży doping :D

 

Do zobaczenia na kolejnych imprezach :)

Do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla rodzinki w eleganckim legasiaku ze świnką, który mnie elegancko przepuścił na przejściu dla pieszych w Wilanowie około godziny 20:45 wczoraj.

 

pozdro

goory

 

TAK, zawiesiłeś nieco dłużej oko na aucie, potem była ręka w górę na 1/3 (mini machanie), nawet wspomniałem rodzinie, że chyba ktoś nas delikatnie pozdrowił, ODPOZDRAWIAM ! :D

 

Wczoraj około 22 na Wilanowskiej widziałem białego dziadka Legacy turbo (WF ?). Styl jazdy - slalom i głośno, za autem smrodek, uff. Świnek nie było, ale była nalepka na klapie "przy zakrętach zachodzi 3m" albo jakoś tak, .... no pozdrawiam - ale chyba to nie forumowy gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...