Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś na Słupskiej w Poznaniu jechałem zdaje się za takim ładnym Legacy.No i wstyd bo Legacy zamigał do mnie awaryjkami a to była pierwsza moja jazda tym autem po zakupie i nie wiedziałem gdzie co jest :) Włączyłem coś na plastiku od kierownicy ale to nie były chyba żadne światła.Po chwili dałem za wygraną i mrugnąłem długimi ale nie wiem czy Pan Legacy to widział.W każdym razie poprawa będzie bo już wiem gdzie trójkąty i takie tam inne :) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie pozdrowić, bo kręciłem się chwilę po Ochocie, a nikogo nie widziałem. ;)

No to pozdrawiam :)

Siedzę cały czas w Józefosławiu i też Cię nie widziałem :)

 

Hmm ... Może właśnie dlatego ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.09

Pozdrowienia dla kierownika zielonej imprezy kombi na ul. Rakowieckiej/Na niskich łąkach we Wrocku, oraz dla kierownika imprezy kombi na niskich łąkach koło tresury psów.

27.09

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego buga wrx widzianego dziś jak skręcał z ul. Ślężnej w Armii Krajowej ok. 10:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy i jego właściciela, z którym sobie machnelismy na Krasickiego

 

Dzieki, odpozdrawiam :)

 

dodatkowo pozdrawiam kierowce srebrnego/grafitowego Forka, zaparkowanego wczoraj ok. godz. 18 przy ul. Mysiej 5 (W-wa). Trzoda na lusterku wiec licze na odpozdrowienia! 8)

PS. Super felgi, szkoda, ze na zdjeciu nie widac!

20120926180941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie pozdrowić, bo kręciłem się chwilę po Ochocie, a nikogo nie widziałem. ;)

 

Pozdrawiam Ciebie - zapierdalającego_po_Grójeckiej, przy Asseco. Leciałes za szybko, żeby Cie pozdrowić, czy zrobic cokolwiek innego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej wanny nadgniecioną klapą na nr-ach NSZ który turlał się przede mną w tłoku w Dolince Służewieckiej w kierunku Czerniakowa.

Kierownik bardzo zajętym czymś być musiał bo mu z tylca długimi namolnie świeciłem ale nic, zero reakcji . Jak już na którychś światłach bok w bok stanęliśmy to też akurat we wszystkich kierunkach się patrzył tylko nie w lewo na machającego mnie :)

Może "nieforumowy" tylko świnka mu się została po poprzednim właścicielu albo jakoś dziwnie przylepiła niechcący do zadka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...