Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziałem dużo subarów, ale głównie bez świń - zresztą u mnie jedyna świnia na razie jest przy kluczykach.

Mam też wrażenie, że dziadek w podwyższonym kombi jest mało rozpoznawalny jako subaru ;)

 

Wczoraj na drodze 579 Kazuń-Leszno zaobserwowałem dwa forki, sunące w drugim kierunku dość sprawnie.

Jeden chyba srebrny tuż za zjazdem na 7, a drugi chwilę później niebieski robiący wrażenie STaIowetego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, wydaje mi się, że Forek jeździ ulicą Mogilską (widziałem go tam kilka razy), ale kierownik nie macha ani nie odpisuje na pozdrowienia.... :roll: :|

 

Stary, dziś jak tu teraz do Cię piszę to mamy na dole samochody zaparkowane obok siebie i oba oświniowane.

:shock:

 

Ale, ale... 1. ta jego świnia jakaś duża i nieforemna :P i 2. - skoro taki dziwny to znaczy, że musi być z kreski. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, wydaje mi się, że Forek jeździ ulicą Mogilską (widziałem go tam kilka razy), ale kierownik nie macha ani nie odpisuje na pozdrowienia.... :roll: :|

Też widziałem z 2 razy i żadnego znaku życia :|

 

Kto śmiga STi w czarnym macie? Przyznać sie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanych w korkach na zakopiance:

srebrnej wanny-GC na blachach NOL ze złą świnią, około 11,

oraz niebieskiego Forka, również ze świnią, na blachach chyba WE, około 12:30.

 

Nawet chciałem machnąć, ale jechałem nieSubaru, więc darowałem sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, wydaje mi się, że Forek jeździ ulicą Mogilską (widziałem go tam kilka razy), ale kierownik nie macha ani nie odpisuje na pozdrowienia.... :roll: :|

 

Stary, dziś jak tu teraz do Cię piszę to mamy na dole samochody zaparkowane obok siebie i oba oświniowane.

:shock:

 

Ale, ale... 1. ta jego świnia jakaś duża i nieforemna :P i 2. - skoro taki dziwny to znaczy, że musi być z kreski. :P:mrgreen:

 

No więc sam widzisz, stoicie obok siebie i nic... :| Zupełnie nieSubarowy kierownik Subaru się trafił :wink: :lol:

 

Dziedzic_Pruski, wydaje mi się, że Forek jeździ ulicą Mogilską (widziałem go tam kilka razy), ale kierownik nie macha ani nie odpisuje na pozdrowienia.... :roll: :|

Też widziałem z 2 razy i żadnego znaku życia :|

 

:roll:

 

Kolejne Krakowskie pozdrowienia 13 września dla kierownika niebieskiego STi blob spotkanego i obmachanego (z wzajemnością ;) ) na ul Kobierzyńskiej / skrzyżowanie z Raciborską ok 17:20. Swoją drogą piękne to STi było... :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem w bramie urzędu dzielnicy Wola, miałem wyjść i poudawać glonojada :mrgreen: ale telefon mi zadzwonił.

Dzisiejsze pozdrowienia dla czarnego oświniaczonego Legaca (chyba diesel) widzianego po 9.00 w Grodzisku Mazowieckim (skrzyżowanie Okulickiego i Sienkiewicza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj:

 

- czarny Forek KR, 2.5XT z białą świnką na lusterku pod Kinoteką, około 12tej

 

- niebieska STI hawk WT z naklejkami Siemanka i Subaru oraz świnką na lusterku, pod Pałacem Młodzieży około 13-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla SVX, ktorego prawie codziennie rano widzę na Kazimierzowskiej.

 

Ja też go pozdrawiam, bo często jest zaparkowany u mnie pod oknem. Chyba nie jest forumowy, ale mam plan go uświadomić :lol:

 

koniecznie, wszak chyba nie przypadkiem ktoś posiadł takiego furacza :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Agi spotkanej na pewnym Orlenie ;)

Dilujemy :mrgreen:

PS: oficjalne ogłoszenie w wątku o oliwie? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...