Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRXa kombii Bloba, który tankował się około 22:00 na Bliskiej na rogu Sobieskiego i Dolnej. Obejrzał się za STI ale kiwki mojej chyba nie widział. I pozdro dla kierownika Niebieskiego Bloba STI, który skillował na Sobieskiego przy Dolnej po 22:00 czarne Audi A3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika srebrnego GT, około 18:10 na Ursynowie :-) Chyba skrzyżowanie Ciszewskiego/Dereniowa ;-)

Kiwki obustronne były :-)

I dla Kierowniczki ciemnego Smarta ForTwo ze świnką na klapie, widzianego chwilę wcześniej na Pileckiego :-) Byłem trochę z tyłu, kiwki nie było :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnia przejażdżka po mieście i wysyp naprawdę ładnych furek zapowiadał miły trip. Niestety widziałem tylko jedno Subaru -czarnego Forka XT, który dołożył swoje 3 grosze do korka na łazienkowskiej, niegroźnie wjeżdżając w inny samochód (tak to wyglądało).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnej Impali STOJĄCEJ na Brożka :twisted:

odpozdrawiam :mrgreen: jesteśmy sąsiadami :?: :D

 

Brat z rodziną mieszka obok. :)

Więc częstymi gośćmi jesteśmy w tej okolicy :)

A to wszystko wyjaśnia... Bo jak leciałem do Żabki po browarki to nie widziałem żadnego nowego subaraka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnej Impali STOJĄCEJ na Brożka :twisted:

odpozdrawiam :mrgreen: jesteśmy sąsiadami :?: :D

 

Brat z rodziną mieszka obok. :)

Więc częstymi gośćmi jesteśmy w tej okolicy :)

A to wszystko wyjaśnia... Bo jak leciałem do Żabki po browarki to nie widziałem żadnego nowego subaraka :P

 

No to nie zdziw się kiedyś, jak będziesz leciał do żabki a jakiś tam sobie będzie stał obok ;)

Lubi dobre towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysyp pozdrowień z trasy piknikowej do Radziejowic i z powrotem:

 

- złoty Forek XT WA przy wjeździe na parking przy Stodole (pomrugaliśmy sobie ślicznie) około 14tej

 

- na rondzie w Radziejowicach mignął mi chyba oświniony na klapie czarny Forek około 17.30

 

- na skrzyżowaniu Jana Pawła z Anielewicza przed 19tą - srebrny Legacy z czarną świnką na klapie - mrugałem z tyłu, ale chyba kolega nie zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...