Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice, Ul. Gliwicka, piątek ok. 19-tej.

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego hawka (chyba-ciemno i szybko było) z afroamerykańską świnią na lusterku. Mignęliśmy koło siebie, ale odniosłem wrażenie, że mnie zarejestrowałeś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego forka spotkanego rano przy wiadukcie w Pruszkowie. Kiwka była chociaż zauważyłem w ostatniej chwili. Zamyślony byłem bo rozrusznik podziękował za współpracę i jechałem do Mysiadła, żeby chłopaki ratowali.

W Mysiadle spotkałem na placu kilku dyskutujących panów. Pomyślałem, że może the Forum. Rzuciłem pytanie:

- Cześć. Forum Subaru?

- Nie. Forum Evo

A to peszek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Przemeq którego samochód (nie Subaru ;) ) stał dziś kolo 20 pod Mariottem, świnka na klapie była, oraz Kameleon którego BURASU stało pod PKiN.

Biale bmwe? ostatni obtrabilem pod statoilem na pulawskiej /dolnej, zdziwoiona kierowniczka, a z tylu trzoda z booyakasha :twisted::P

 

czarnego klasyka na Odyńca, było kiwane ;)

 

chyba o mnie mowa, odpozdr :)

 

Dzięki Panowie, serdecznie odpozdrawiam w imieniu żony i swoim.

 

Świniąc kanapowóz uczulałem żonę, by reagowała i sama "kiwkowała", ale jak widać, musi jeszcze potrenować :twisted:.

 

Inna rzecz, że ja jeżdżąc białasem wielokrotnie pozdrawiałem kierowców subaru i to oświnionych, a reakcji zero. Z drugiej strony ich usprawiedliwiam, bo nie zwracają uwagi na nie-subaru. Choć świnie widoczne są bardzo dobrze :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

pozdrawiam adamm_mk1 który mi przed chwilą burczał pod domem

 

 

A dziękuję dziękuje słyszałem, że specjalnie zmieniłeś drogę do domu, żeby mi poburczeć pod oknem.

 

 

drobiazg, odwzajemniłem burczenie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi bluemica Imprezy spotkanej w okolicy Pawłowic dzisiaj ok. 15-tej na skrzyżowaniu DK1 z drogą na Pszczynę. Zaobserwowałem jakieś ożywienie i gwałtowny ruch w Imprezie na widok oświniaczonego Forka. Coś tam odmachałem w zaskoczeniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego motocykla enduro z wielką białą świnią na przedniej szybie

Chyba raczej dla jeźdzca? :mrgreen:

Odpozdrawiam w imieniu tegoż, naszego mechanika :D

 

Niech będzie, dla jeźdźca też... ;) A co mi tam, jak szaleć z pozdrowieniami to szaleć po całości :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...