Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela Czarnego GT jeżdżącego w okolicach ulicy Barskiej i Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie (na razie tylko na nogach spotkałem, ale mam nadzieje, że już niedługo i mój GT się w Krakowie pojawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki widziane dzisiaj na A4 (białe STI sedan, ze 2 forki w nowej budzie, zielono-srebrny Outback, chyba dwa czarne Legacy, lanosaa na bramkach w korku) i zaparkowanego WRX'a w KRK na początku zakopianki kolo KFC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego klasyka na złotej feldze, który to turlał się Puławską wczoraj późnym popołudniem w stronę W-wy. Gada klasyk zacnie 8)

 

No to ja tego klasyka widzialem godzine temu przy wilanowskiej. fakt gada dostojnie. pozdro

 

 

Kubeusz, Grzehoo => Odpozdrawiam serdecznie :) Po kilku miesiacach przestoju na warsztacie wypadało sprawdzić sprzęt :D A propos "gadania" - na osiedlu wzbudza skrajne emocje: jeden sasiąd zapiekle biduje na auto a drugi kabluje mnie do SM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika Forka STI SK....V, z którym gnaliśmy od Mikołowa w kier. Katowic gdzieś ok. 14.40. Machanko było obustronne. :D

Jechał bym za tobą słuchając pięknego bulgotu, ale się spieszyłem, dlatego trochę wariacko gnałem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika Forka STI SK....V, z którym gnaliśmy od Mikołowa w kier. Katowic gdzieś ok. 14.40. Machanko było obustronne. :D

Jechał bym za tobą słuchając pięknego bulgotu, ale się spieszyłem, dlatego trochę wariacko gnałem. 8)

 

Odpozdrawiam! Do STI jeszcze trochę brakuje, trochę na wyrost ten sticker /ostał się po poprzednim wł./ ale silnikowo i heblunkowo myślę przeskoczyłem już te wymagania. Jeszcze zawiecha + 6MT i znaczek może zostać :mrgreen:

Kręciło mnie żeby zakończyć kiwkę ładną marchewą ale wygrał głos rozsądku dobiegający z nowego i prawidłowo docieranego sprzęgła :twisted:

 

Pzdr

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szarego GT kąąbi zagadanego poprzez CB dziś na S7 pomiędzy Radomiem a Grójcem ok 14.10.

 

Przyznać się kto ma białe nowe beemwu z czarnymi świniakami? Parę razy widziałem na mieście ale kierowniczka nie odmachuje. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...