Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera w prześlicznym kolorze Satine White Pearl wczoraj w Warszawie przy Kochanowskiego. Nie zdążylimy zamachać bo ta nasza H6-ka tak szybko jeździ :D . Ale świnkę na lusterku dojrzeliśmy.

No to ja sie dołączam do pozdrowień. :D

Śliczny Forek.. Oj śliczny.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrOOfka dla kierownika czarnego wrxa "kąbi" w białym na pałacowej, który miał trochę zajętą rękę do machania więc wystawił palec. Całe szczęście nie środkowy :)

 

... z tego co wiem - rozmowa przez komórę to bodajże pińset i sześć punkcików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego motocykla enduro z wielką białą świnią na przedniej szybie, spotkanego w Zielonkach pod Krakowem dziś ok 9 rano :wink: Nie zdążyłem machnąć ale mrugałem awaryjnymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kierowniczka Forka - odpozdrawiam (wiem, wiem trochę późno, ale dawno mnie na forum nie było).

Swoją drogą jak ja jechałam, że Cię nie widziałam - zawsze się bacznie rozglądam czy aby jakaś subarynka nie jedzie.

Dla jasności - mówiąc ja mam na myśli tą z Cechowej i Łużyckiej :D

 

 

 

 

Dzisiejsze pozdrówki z Krakowa dla:

 

- Imprezy GT butelkowozielonej stojącej pod wiaduktem kolejowym na 29 listopada (ok 8:23)

- Imprezy WRX bug granatowej z białą trzodą na lusterku na "ślimaku" koło Bonarki - prowadziła ciemnowłosa kierowniczka 8) (8:38)

- Forestera new age srebrnego, "oświnionego" na lusterku i klapie i jego kierowniczki, jadącej ulicami Kijanki / Łużycka / Bochenka

 

I pozdrowienia dla Kierowniczek dwóch oświniaczonych Forków 07 (srebrny i czarny), z którymi regularnie pozdrawiam się na Cechowej / Łużyckiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosia, a jakiego koloru Foresterem jeździsz...?? :mrgreen: Tym srebrnym z czarnym prosiakiem czy czarnym z białym prosiakiem?? ;) New age czy 07?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to srebrny forek ten z "babskim" świniakiem odpozdrawia (lepiej późno niż wcale)

 

 

Barumowe pozdrowienia dla MalySTi widzianego na wyjeździe z Pinduli - kiwka była, oraz ekipy ze srebrnego Forestera, którzy kręcili się po niestety odwołanym OS15 Majak - z tyłu dwa świniaki, jak się nie mylę jeden z nich był "babski" ;)

 

-- Pt paź 05, 2012 10:34 am --

 

tosia' date=' a jakiego koloru Foresterem jeździsz...?? :mrgreen: Tym srebrnym z czarnym prosiakiem czy czarnym z białym prosiakiem?? ;) New age czy 07?? 8)[/quote']

 

 

No tym srebrnym z czarnymi świniami ( 4 prosiaki wożę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tosia, a jakiego koloru Foresterem jeździsz...?? :mrgreen: Tym srebrnym z czarnym prosiakiem czy czarnym z białym prosiakiem?? ;) New age czy 07?? 8)

 

 

No tym srebrnym z czarnymi świniami ( 4 prosiaki wożę)

 

 

Super, wpadnij kiedyś na spota jak będziesz miała czas ;) Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tosia, a jakiego koloru Foresterem jeździsz...?? :mrgreen: Tym srebrnym z czarnym prosiakiem czy czarnym z białym prosiakiem?? ;) New age czy 07?? 8)

 

 

No tym srebrnym z czarnymi świniami ( 4 prosiaki wożę)

 

 

Super, wpadnij kiedyś na spota jak będziesz miała czas ;) Pozdrawiam 8)

 

Dzięki za zaproszenie - śmiałości dotychczas nie miałam.

A tymczasem do zobaczenia na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Primara, którego zaskoczyłem na Stella-Sawickiego dziś ok 18 :mrgreen: Oczywiście wymieniliśmy uprzejmości ;) sorry że nie mogłem pogadać, ale strasznie się spieszyłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana w pięknym Legacu Kąbi, na fajnej feldze, który mnie pare dni temu na moście wpuścił! Mrygnął mi światłami, więc możliwe, że poznał świniaka ;)

 

No i antypozdro dla pana/pani w srebrym EWO X, który dziś pięknie ominął stojący korek przed mostem od ulicy Bydgoskiej i wcisnął się przede mnie. NO rejestracja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Primara, którego zaskoczyłem na Stella-Sawickiego dziś ok 18 :mrgreen: Oczywiście wymieniliśmy uprzejmości ;) sorry że nie mogłem pogadać, ale strasznie się spieszyłem :roll:

Odpozdrawiam z przyjemnością. Rzeczywiście mnie zaskoczyłeś, ale i bardzo ucieszyłeś. :)

Też się spieszyłem, bo byłem umówiony u Emila na 17.00 na drobne prace serwisowe - z trudem zdążyłem na czas.

Miłego weekendu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówki dla Tranquilizera, co mi karteczkę za wycieraczką zostawił pod Obi na Radzymińskiej. Dzięki :)

 

Nie pod OBI a na parkingu pod Warszawianką :mrgreen::mrgreen: No chyba że dopiero wtedy tem karteczkę zobaczyłeś :lol::lol:

 

Ale tak poza tym to sie wszystko zgadza 8)

 

Jeszcze raz pozdro ;-)

 

PS.:

 

Ładna ta Twoja STI :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówki dla Tranquilizera, co mi karteczkę za wycieraczką zostawił pod Obi na Radzymińskiej. Dzięki :)

 

Nie pod OBI a na parkingu pod Warszawianką :mrgreen::mrgreen: No chyba że dopiero wtedy tem karteczkę zobaczyłeś :lol::lol:

 

Ale tak poza tym to sie wszystko zgadza 8)

 

Jeszcze raz pozdro ;-)

 

PS.:

 

Ładna ta Twoja STI :oops:

 

Tak właśnie było. Wypadłem z Warszawianki w amoku coby z reklamacją zdążyć, a karteczkę zauważyłem dopiero jak zadowolony wracałem do wozu :)

 

-- 6 paź 2012, o 00:32 --

 

Nie pod OBI a na parkingu pod Warszawianką :mrgreen: :mrgreen: No chyba że dopiero wtedy tem karteczkę zobaczyłeś :lol: :lol:

 

hahah, dobre :mrgreen::mrgreen:

 

Się nie dziw - karteczka niewielka, ja wk...ny, bo się okazało że "kilka" paczek płytek co je kupiłem było połamanych, więc drę z fakturą przez pół miasta z Puławskiej na Radzymińską... Mogłem nie zauważyć karteluszka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pod OBI a na parkingu pod Warszawianką :mrgreen: :mrgreen: No chyba że dopiero wtedy tem karteczkę zobaczyłeś :lol: :lol:

 

hahah, dobre :mrgreen::mrgreen:

 

Się nie dziw - karteczka niewielka, ja wk...ny, bo się okazało że "kilka" paczek płytek co je kupiłem było połamanych, więc drę z fakturą przez pół miasta z Puławskiej na Radzymińską... Mogłem nie zauważyć karteluszka :mrgreen:

 

 

Nastepnym razem format A4 wtykne z różową czcionka :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...