Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego Buga , sedana. Minęliśmy się na Korkowej przy zielonej stacji. :)
Ha! To pewnie któryś z Was umilił mi czas ;-) Siedziałem w domu i usłyszałem przez okno "Wrrrrrrrrrr" - schodzenie z obrotów i redukcje na Kościuszkowców, potem skręt w prawo w Korkową i ogień :-)

Nie widziałem, ale pozdrawiam :-)

Chyba jesteśmy sąsiadami. :)
:-) ? Ja mieszkam w okolicy wypożyczalni przyczep i lasu... Korkowa/Kościuszkowców...
Lata koło nas jeden STI nie forumowy , często go widuję. Słuchać go w całej okolicy.

Nie wiem czy to nie właściciel Via Verde...

Możliwe, chociaż dawno już tego STI nie widziałem pod Via Verde... Co nie zmienia faktu, że ta sztuka miała wielki psychiczny wpływ na moją motoryzacyjną historię...

Po ostatnim Ułężu w Alfie Romeo (i napatrzeniu się tam na Subaraki i Evo) (wrzesień 2010) podjechałem do Via Verde na późny obiadek i zobaczyłem stojące pod knajpką srebrne STI... Poczułem wtedy, że brak trakcji na wyjściu z zakrętu boli mnie już za mocno :-D . Następnego dnia wystawiłem moją śliczną czerwoną Alfę Gtv 2.0 V6 turbo na sprzedaż, a miesiąc później w garażu zagościł garbaty brzydal kombi Bug WRX ;-)

 

i to była słuszna koncepcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika dla kierownika Niebieskiego oświnionego STI, którego mijałem dziś koło 9:15 przed skrzyżowaniem Modzelewskiego z Al Lotników...mrygałem, mrygałem i machałem i zero odzewu (jechałem oświonionym żonowozem - bordowa meganka kombii) i chwilę później machałem do kierownika forka XT ("wściekła" świnka na aucie) mijanego na Smyczkowej - też nic...

 

ps. widać muszę wrócić do Subaru by MACHANE było widoczne :(

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Buga , sedana. Minęliśmy się na Korkowej przy zielonej stacji. :)
Ha! To pewnie któryś z Was umilił mi czas ;-) Siedziałem w domu i usłyszałem przez okno "Wrrrrrrrrrr" - schodzenie z obrotów i redukcje na Kościuszkowców, potem skręt w prawo w Korkową i ogień :-)

Nie widziałem, ale pozdrawiam :-)

Chyba jesteśmy sąsiadami. :)
:-) ? Ja mieszkam w okolicy wypożyczalni przyczep i lasu... Korkowa/Kościuszkowców...
Lata koło nas jeden STI nie forumowy , często go widuję. Słuchać go w całej okolicy.

Nie wiem czy to nie właściciel Via Verde...

Możliwe, chociaż dawno już tego STI nie widziałem pod Via Verde... Co nie zmienia faktu, że ta sztuka miała wielki psychiczny wpływ na moją motoryzacyjną historię...

Po ostatnim Ułężu w Alfie Romeo (i napatrzeniu się tam na Subaraki i Evo) (wrzesień 2010) podjechałem do Via Verde na późny obiadek i zobaczyłem stojące pod knajpką srebrne STI... Poczułem wtedy, że brak trakcji na wyjściu z zakrętu boli mnie już za mocno :-D . Następnego dnia wystawiłem moją śliczną czerwoną Alfę Gtv 2.0 V6 turbo na sprzedaż, a miesiąc później w garażu zagościł garbaty brzydal kombi Bug WRX ;-)

 

Ja mieszkam kawałek dalej , w Wesołej. Mój Forek często stoi pod blokiem.

W Via Verde jest jeszcze ta Impreza , przynajmniej w sierpniu była.

To co jeździ po nocy to srebrny Hawk , sedan , zaślepki STI w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z 06.10 ok godz. 12-13 okolice placy narutowicza dla białego Hawka STI na białej feldze, z którym sobie kawałek pośmigaliśmy.

2 godzinki później niebieski Hawk STI na czarnej feldze, który przemknął na Emilii.

 

Z wczoraj wieczorem niebieski Hawk STI na złotej (nieoświniony niestety), z którym śmigaliśmy po Niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczności dla :arrow: PRIMAR'a spotkanego dzisiaj koło praktikera na nowohuckiej około 17:30, kiwka była :) :wink:

Odpozdrawiam serdecznie - ładne to Twoje autko - zapatrzyłem się i ledwie zdążyłem odmachać :)

 

dzięki 8) Jeszcze raz pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrOOfka dla kierownika czarnego wrxa "kąbi" w białym na pałacowej, który miał trochę zajętą rękę do machania więc wystawił palec. Całe szczęście nie środkowy :)

 

... z tego co wiem - rozmowa przez komórę to bodajże pińset i sześć punkcików :)

 

Odpozdrawiam. W końcu mam pozdrowienia, normalnie radość mnie rozpiera.

 

A komórka to atrapa, przecież nie wolno rozmawiać jadąc, a ja mam handsfree ;)

 

 

Ach, no i pozdrowienia dla kierownika srebrnego hawka non-turbo ze świnką na lusterku, który wpuścił mnie do skrętu w lewo w korku na Słonimskiej we środę (albo czwartek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika GT, chyba zielonego , z którym wymieniliśmy uprzejmości dzisiaj na Wałbrzyskiej nieco po 11.

 

odpozdrawiam, fakt mam zielonego GT :) pierwsza pozdrówka przy pierwszym teście napędów z sti :) strasznie byłem podjarany kiwką aż dziewczynie z 30 min tłumaczyłem, az zajarzyła dlaczego tak się jaram odbiorem auta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...