Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego Buga , sedana. Minęliśmy się na Korkowej przy zielonej stacji. :)
Ha! To pewnie któryś z Was umilił mi czas ;-) Siedziałem w domu i usłyszałem przez okno "Wrrrrrrrrrr" - schodzenie z obrotów i redukcje na Kościuszkowców, potem skręt w prawo w Korkową i ogień :-)

Nie widziałem, ale pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 20.00 :

 

- Hogi, a bardziej vampire, parking po oklerkiem :P

 

- W tym samym czasie i tym samym miejscu biala coupeta gc8 z kierownikiem z prawej

 

- I znow to samo miejsce tylko godzine pozniej dla niuejdża rejestracja EZG w slusznych barwach co to sie scigal z beemwe i ladne marchewy sadzil :twisted:

 

Dzis

 

- OBK na Grochowksiej; ze "zla" swinia rejestracja WP

- Jako, BartkaFi, Zbyszka pozdrawiam spotkanych we warsztacie

- Harviego z Ziomutim, pozdrawiam i dziekuje za wspolna podroz z Bialoleki az do Lopuszanskiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z dziś dla Hawka N/A widzianego koło 13 na ulicy Chorzowskiej na wysokości Silesi, jechałem inckoguto czarnym Volvo s60 czarnym, mrugałem awaryjnymi Kierownik starszy Pan z brodą

Jeżeli auto grafitowe to mój ojciec bo jakoś w tych godzinach jechał tamtędy. Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, BartkaFi, Zbyszka pozdrawiam spotkanych we warsztacie

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea:

 

 

A przyokazji pozdrawiam kierownika niebieskiego Lanosa STI spotkanego wczoraj, jakoś w okolicach 13 na Modlińskiej :idea:

Świnka na lusterku była i kiwka chyba też. Pewny nie jestem, bo musiałem skręcać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego GT z czerwonymi chlapaczami obmachanego i omruganego na Klecińskiej (świnka z kropki)j, niebieskiego GT na skrzyżowaniu Lotniczej i Millenijnej (też świnka była), czarnego wrx'a widzianego koło 9 na pl. Legionów, a także niebieskiego wrx'a kombi w okolicah Jeleniej góry około południa i srebrnego forka na tej samej trasie (oba bez świnek i bez odmachania :/)

 

Edit.

Pozdrowienia dla białego hawk'a koło tesco na bielanach i resztę widzianych subaraków (bordowy forek, ciemne - granatowe? legacy, impreza w szklarskiej chyba i resztę, których widziałem a niepamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Vilmarka widzianego dzisiaj na Żelaznej :D

 

Dziękuje !!

 

-- Śr paź 10, 2012 2:01 pm --

 

Pozdrowienia dla srebrnego Buga , sedana. Minęliśmy się na Korkowej przy zielonej stacji. :)
Ha! To pewnie któryś z Was umilił mi czas ;-) Siedziałem w domu i usłyszałem przez okno "Wrrrrrrrrrr" - schodzenie z obrotów i redukcje na Kościuszkowców, potem skręt w prawo w Korkową i ogień :-)

Nie widziałem, ale pozdrawiam :-)

 

 

Chyba jesteśmy sąsiadami. :) Lata koło nas jeden STI nie forumowy , często go widuję. Słuchać go w całej okolicy.

Nie wiem czy to nie właściciel Via Verde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Buga , sedana. Minęliśmy się na Korkowej przy zielonej stacji. :)
Ha! To pewnie któryś z Was umilił mi czas ;-) Siedziałem w domu i usłyszałem przez okno "Wrrrrrrrrrr" - schodzenie z obrotów i redukcje na Kościuszkowców, potem skręt w prawo w Korkową i ogień :-)

Nie widziałem, ale pozdrawiam :-)

Chyba jesteśmy sąsiadami. :)
:-) ? Ja mieszkam w okolicy wypożyczalni przyczep i lasu... Korkowa/Kościuszkowców...
Lata koło nas jeden STI nie forumowy , często go widuję. Słuchać go w całej okolicy.

Nie wiem czy to nie właściciel Via Verde...

Możliwe, chociaż dawno już tego STI nie widziałem pod Via Verde... Co nie zmienia faktu, że ta sztuka miała wielki psychiczny wpływ na moją motoryzacyjną historię...

Po ostatnim Ułężu w Alfie Romeo (i napatrzeniu się tam na Subaraki i Evo) (wrzesień 2010) podjechałem do Via Verde na późny obiadek i zobaczyłem stojące pod knajpką srebrne STI... Poczułem wtedy, że brak trakcji na wyjściu z zakrętu boli mnie już za mocno :-D . Następnego dnia wystawiłem moją śliczną czerwoną Alfę Gtv 2.0 V6 turbo na sprzedaż, a miesiąc później w garażu zagościł garbaty brzydal kombi Bug WRX ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...