Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czarnego hawka WRX z dużym skrzydłem, z którym dziś rano wbijałem się na Trasę Łazienkowską. Fajny Subarak

Złote felgi i świnia wściekła na lusterkach? :twisted:(edit i czarne chlapaki?)

 

I japstyle backbox oraz chyba FMIC (ale to mi się mogło wydawać). Pozdrawiam serdecznie :!: :D

 

Odpozdrawiam, dzięki za spostrzegawczość i wpuszczenie na dole 8) To nie FIMC tylko siatex Prodrive'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Przemeq którego samochód (nie Subaru ;) ) stał dziś kolo 20 pod Mariottem, świnka na klapie była, oraz Kameleon którego BURASU stało pod PKiN.

Biale bmwe? ostatni obtrabilem pod statoilem na pulawskiej /dolnej, zdziwoiona kierowniczka, a z tylu trzoda z booyakasha :twisted::P

 

czarnego klasyka na Odyńca, było kiwane ;)

 

chyba o mnie mowa, odpozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) dla kierowcy Legacy kombi, mrugającego przed policją na drodze Białystok-Wasilków.

 

jeśli to my się mijaliśmy (Ty zjeżdżałeś z gOOrki, ja wjeżdżałem) - i widziałeś mrugającego niebieskiego legasia - nie było to kombi :)

... a policji jakoś nie zauważyłem - widziałem za to prosiaka na lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gendziu napisał(a):

Biale bmwe? ostatni obtrabilem pod statoilem na pulawskiej /dolnej, zdziwoiona kierowniczka, a z tylu trzoda z booyakasha

 

 

tak zgadza się, to było białe BMW

 

To ja przy okazji również pozdrawiam Przemeqa i szanowną małżonkę 8) 8) ..oraz Mietka i Boooyakashe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Paździerza i jego właściciela bo nie pamiętam nicka :(( Ale już myślałem, że Jako nas odwiedził na stacji ;) Początkowe kiwki nie zakumałeś co ;) "W myślach co on macha do mnie z tego Nissana :mrgreen: "

 

Ja również często widuje "Paździerza" przy mojej pracy na Mińskiej oraz bardzo ładnego bordowego Legacy GT.

Może tego samego właściela?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Paździerza i jego właściciela bo nie pamiętam nicka ( Ale już myślałem, że Jako nas odwiedził na stacji Początkowe kiwki nie zakumałeś co "W myślach co on macha do mnie z tego Nissana "

zobaczylem tylna szybe i sie domyslilem, pozniej swiniacza i wiedzialem ;)

Ja również często widuje "Paździerza" przy mojej pracy na Mińskiej oraz bardzo ładnego bordowego Legacy GT.

Może tego samego właściela?

Pozdrawiam

tak, nie mam czsu na upalanie, wiec czasem upalam chociaz do pracy ;)

 

odpozdrawiam Panowie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam sole3, z którym się dzisiaj spotkałem koło M1. Miło kogoś z forum w tych okolicach spotkać :) 8)

 

Codziennie tamtędy jeżdżę przynajmniej 2-3 razy i nigdy Cie nie widziałem... :shock: Ale pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Czasami się tam kręcę, ale specjalnie się chowam, więc na zapas pozdrawiam! :mrgreen: 8)

Pozdrawiam.

Dogoniłem ( na światłach :wink: ) , kciuk do góry - banan na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla MZY, z którego uprzejmości skorzystałem jako "kuriera klubowego" - dziękuję. :D

 

Oraz dla pozdrowienia dla kierownika Mitusbishi - oświniaczonego czarnego Lancera Evo bez tablicy z przodu :wink: - na Rosoła około 12.

Szczególne pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego Outlandera z napisem "prawie jak SUBARU" w centrum Wilanowa około 13. Tutaj sobie pomachalismy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Paździerza i jego właściciela bo nie pamiętam nicka ( Ale już myślałem, że Jako nas odwiedził na stacji Początkowe kiwki nie zakumałeś co "W myślach co on macha do mnie z tego Nissana "

zobaczylem tylna szybe i sie domyslilem, pozniej swiniacza i wiedzialem ;)

 

Tak myślałem bo na lusterku byłem pod innym kątem więc nie widziałeś świnki ;)

Subarak by rozwiał wątpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...