Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika nadgryzionego zębem czasu Legaca, z którym kiwnęliśmy sobie na Chałbińskiego wczoraj ok 18:30.

 

Anty pozdrowienia dla rowerzysty, który zdecydował się wczoraj na al.niepodległości na przejazd przez przejście na czerwonym tuż przed nosem rozpędzonej Babci. Nie wiem jakim debilem trzeba być żeby słysząc grzmot GT-ka wjechać mu pod koła. Gratulacje i następnym razem nie będę hamował na złamanie karku tylko włączę wycieraczki. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i następnym razem nie będę hamował na złamanie karku tylko włączę wycieraczki.

 

jak rozumiem przejechałeś gnoja, ale próbowałeś hamować i dlatego nie włączyłes wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z zeszłego tygodnia dla elmo, którego świnie spotkałem na parkingu pomiędzy blokami na Okopowej/Dzielnej/Bellottiego.

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Forka Sport, który szukał miejsca parkingowego na Dzielnej ok 8.20:) tam gdzie wczoraj parkowałeś było jeszcze kilka miejsc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z zeszłego tygodnia dla elmo, którego świnie spotkałem na parkingu pomiędzy blokami na Okopowej/Dzielnej/Bellottiego.

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika niebieskiego Forka Sport, który szukał miejsca parkingowego na Dzielnej ok 8.20:) tam gdzie wczoraj parkowałeś było jeszcze kilka miejsc:)

tego forka to i ja widzialem na dzielnej tydzien temu wiec pozdrawiam aczkolwiek nieco spozniony jestem jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego forka zaparkowanego pod hotelem Twist w Krośnie. Forek w barwach kliniki dentystycznej z naklejkami plejadowymi.

Ja nocuję w Twist. Karteluchę pozdrówkową zostawiłem za wycieraczką.

 

PS. Nie szukaj na parkingu subaraka bo jestem kijanką :mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrowienia również dla właściciela srebrnego STI z dużym parapetem zaparkowanego pod Inglotem w Przemyślu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika nadgryzionego zębem czasu Legaca, z którym kiwnęliśmy sobie na Chałbińskiego wczoraj ok 18:30.

 

Anty pozdrowienia dla rowerzysty, który zdecydował się wczoraj na al.niepodległości na przejazd przez przejście na czerwonym tuż przed nosem rozpędzonej Babci. Nie wiem jakim debilem trzeba być żeby słysząc grzmot GT-ka wjechać mu pod koła. Gratulacje i następnym razem nie będę hamował na złamanie karku tylko włączę wycieraczki. :evil:

Sam jestem rowersem, ale za takie akcje to bym urywał kikuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika oświniaczonego forka zaparkowanego pod hotelem Twist w Krośnie. Forek w barwach kliniki dentystycznej z naklejkami plejadowymi.

Ja nocuję w Twist. Karteluchę pozdrówkową zostawiłem za wycieraczką.

 

No hej hej :mrgreen: Jakże to miłe zobaczyć karteczkę ze świniakiem za wycieraczką .... tak na zakończenie ciężkiego dnia pracy 8)

 

Ja również odpozdrawiam ale....

 

PS. Nie szukaj na parkingu subaraka bo jestem kijanką :mrgreen: :mrgreen:

 

No właśnie, a ja latałem jak głupek po parkingu i szukałem :evil: Jak Cię ząb rozboli (odpukać) to wiesz gdzie masz iść... :wink: Nawet mogę Ci przykleić takiego malutkiego srebrnego świniaka na jakimś siekaczu.... hiihhi :mrgreen:

 

Trzymaj się,

 

PZDR dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Jak Cię ząb rozboli (odpukać) to wiesz gdzie masz iść... :wink: Nawet mogę Ci przykleić takiego malutkiego srebrnego świniaka na jakimś siekaczu.... hiihhi :mrgreen:

 

Wszystkie mnie rozbolały na samą myśl ... ale świniak na jedynce mógłby fajnie wyglądać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa:Pozdrawiam kierowcę ze srebrnego Hawka z którym wymieniliśmy machania i mrygania na ul.Anielewicza dziś koło 10.

 

A odpozdrawiam. :D Pięknie brzmiący wydech. 8)

 

Czy Pani w niebieskim beatle jest też wtajemniczona w subarowe machania???

 

Mowa. Już przy Jana Pawła dawała mi znaki, że Foryś przed nią. Wkrótce będzie miała też różową świnkę na klapie. :mrgreen: Jechaliśmy razem na badania techniczne "żuka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak myślałem :D:lol:

Domyśliłem się ,że coś jest na rzeczy bo z reguły nie wzbudzam takiego zainteresowania w innych uczestnikach ruchu ,a dodatkowo wyjeżdżaliście z jednej ulicy :mrgreen: :wink:

 

Pozdrawiam także i kierowniczkę w takim razie :!: :)

 

Wydech dzięki,jak zobaczyłem oświniaczoną subarke nie mogłem się powstrzymać,żeby nie ryknąć chociaż trochę :mrgreen:

Cały czas bije się z myślami czy nie za głośno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...