Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla białego Forchestera Boxer Diesel z urokliwym pakietem aero (STi?), z którym miałem dzisiaj mruganko i kiwanko na drodze nr 81 Skoczów-Katowice, na wysokości Mikołowa (?). Srebrna GC8, jak by kto pytał ;)

 

 

I oczywiście dla Qba25, z którym minąłem się u stóp Serpentyn - akurat gonił kota jakiejś Alfie, ale kiwka była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony jestem ostatnio i mało spostrzegawczy.

Pozdrowił mnie kierownik ciemnego forka chyba w dyszlu w piątek na Ślężnej we Wrocławiu,

a także wczoraj w miejscowości Trzciel na trasie 92 Świecko-Poznań kierownik GT-ka chyba brytyjczyka,

w obu przypadkach zareagowałem po czasie, tym nie mniej pozdrawiam obie załogi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr. da srebrnego WRX z rejestracją zaczynającą się na KT, dzisiaj w godzinach 8-10 w KRAKOWIE na jednym z rond (kocmyrzowskie? czemu w Krk jest tyle kurfa rond!!!!! :roll: ), a i tylna szyba była przyciemniana.

Stałam za nim na czerwonych światłach srebrną eLką z pomarańczowym trójkątem na masce i napisem Jantar. Oczywiście miałam zwolnione ruchy przy starcie poprzez rozgadanie 8) się z instruktorem, z resztą jak zawsze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla kierownika białego Outbacka II widzianego w sobotę około 16.30 w okolicach Cytadeli i Poznań Garbary

oraz dziś na Hetmańskiej i skręcającego w Kolejową około 15.45.

90f5c93edb6ef78amed.jpg

 

oraz Kierownika Imprezy klasyka widzianego dziś na przejazdach kolejowych na Góreckiej około 16tej.

Było machane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam użytkownika emotorsport, który wisi mi kasę

 

już całe forum wie. Proponuję jeszcze wrzucić list w butelce do najbliższej rzeki, wykupić pierwsze strony gazet i nagrać reklamówki do telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony jestem ostatnio i mało spostrzegawczy.

Pozdrowił mnie kierownik ciemnego forka chyba w dyszlu w piątek na Ślężnej we Wrocławiu,

(...),

w obu przypadkach zareagowałem po czasie, tym nie mniej pozdrawiam obie załogi :!:

Pozdrawiam również, sory za pipkanie, ale Ślężną jadę przepisowo i jak zacząłeś skręcać no musiałem jakoś Cię pozdrowić

 

p.s. nie mam dyszla, niektóre benzynki też mają kurnik na masce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...