Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

http://promotormocy.pl/mods/subaru-wrx ten :?: :mrgreen:
Dokładnie! :-) No to zdrowo "pomodzony" :-) Czyj to? Od nas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

http://promotormocy.pl/mods/subaru-wrx ten :?: :mrgreen:
Dokładnie! :-) No to zdrowo "pomodzony" :-) Czyj to? Od nas?

chyba nie forumowy brak świni :shock: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że widuję dużo subaraków i nawet macham, ale niestety w 99% przypadków jestem ignorowany, to nie opisuję wszystkich napotkanych.

 

Przedwczoraj spotkałem na Bemowie białego dziadka kombi na blachach WK ....., niestety osobnicy w środku byli zajęci mapą i nie zwracali na mnie uwagi, jednak wspólnie przejechaliśmy połowę Powstańców Śląskich - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Piciu spotkanego wczoraj 8)

oraz zaległe pozdrowienia z soboty z ok godziny 14 dla:

oświnionej toyoty spotkanej na Puławskiej jak jechała w kierunku Warszawy

post-2407-135184478529_thumb.jpg

 

jak i dla kierownika srebrnego oświnionego WRX kombii widzianego tego samego dnia jak wyjeżdżał z Norauto w Piasecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam sole3, z którym się dzisiaj spotkałem koło M1. Miło kogoś z forum w tych okolicach spotkać :) 8)

 

Codziennie tamtędy jeżdżę przynajmniej 2-3 razy i nigdy Cie nie widziałem... :shock: Ale pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam sole3, z którym się dzisiaj spotkałem koło M1. Miło kogoś z forum w tych okolicach spotkać :) 8)

 

Codziennie tamtędy jeżdżę przynajmniej 2-3 razy i nigdy Cie nie widziałem... :shock: Ale pozdrawiam :wink: :mrgreen:

Czasami się tam kręcę, ale specjalnie się chowam, więc na zapas pozdrawiam! :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego hawka WRX z dużym skrzydłem, z którym dziś rano wbijałem się na Trasę Łazienkowską. Fajny Subarak

Złote felgi i świnia wściekła na lusterkach? :twisted:(edit i czarne chlapaki?)

 

I japstyle backbox oraz chyba FMIC (ale to mi się mogło wydawać). Pozdrawiam serdecznie :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od Juniorów dla Goory'ego (?) koło Sadyba Best Mall

 

 

oczywiście odpozdrawiam całą ekipę :-)

 

goory

 

P.S.

Jak córka usłyszała o "akcji" to bardzo żałowała, że akurat nie jechała ze mną :wink:

Jeździmy tamtędy często, będzie okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Paździerza i jego właściciela bo nie pamiętam nicka :(( Ale już myślałem, że Jako nas odwiedził na stacji ;) Początkowe kiwki nie zakumałeś co ;) "W myślach co on macha do mnie z tego Nissana :mrgreen: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...