Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wysyp pozdrowień z trasy piknikowej do Radziejowic i z powrotem:

 

- złoty Forek XT WA przy wjeździe na parking przy Stodole (pomrugaliśmy sobie ślicznie) około 14tej

Odpozdrawiam. :) Z juniorkami po gierkę na xboxa pojechaliśmy. Skończyło się na Lego Star Wars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysyp pozdrowień z trasy piknikowej do Radziejowic i z powrotem:

 

- złoty Forek XT WA przy wjeździe na parking przy Stodole (pomrugaliśmy sobie ślicznie) około 14tej

Odpozdrawiam. :) Z juniorkami po gierkę na xboxa pojechaliśmy. Skończyło się na Lego Star Wars.

 

A obok moja codzienna strzeżona stajnia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysyp pozdrowień z trasy piknikowej do Radziejowic i z powrotem:

 

- złoty Forek XT WA przy wjeździe na parking przy Stodole (pomrugaliśmy sobie ślicznie) około 14tej

Odpozdrawiam. :) Z juniorkami po gierkę na xboxa pojechaliśmy. Skończyło się na Lego Star Wars.

 

A obok moja codzienna strzeżona stajnia... :wink:

To nie puszczaj kucyków luzem, bo uciekną i będziesz mieć parę KM mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- na skrzyżowaniu Jana Pawła z Anielewicza przed 19tą - srebrny Legacy z czarną świnką na klapie - mrugałem z tyłu, ale chyba kolega nie zauważył

 

Ja przed 19 lecialem Jana Pawla, ale zadnego Subaru nie widzialem, tym bardziej mrugania. Swinia sie zgadza, bialy outline w lewym dolnym rogu szyby. Czy to bylo kombi czy sedan? Ja latam kombi.

Jezeli to bylem ja, to serdecznie odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z przed chwili :)

Dla kierownika oświniaczonej niebieskiej IMPREZY z zielonym felunkiem podróżującej ok. 9:20 na lawecie ul. Puławską , skręcającą do Mysiadla - pewnie do doktora ...

Mam nadzieje że nic poważnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego niebieskiego STi - PJA XXXXX - widzianego wczoraj na Lechickiej w Poznaniu. Byłem "inkoguto", więc przemknąłem niezauważony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 19 lecialem Jana Pawla, ale zadnego Subaru nie widzialem, tym bardziej mrugania. Swinia sie zgadza, bialy outline w lewym dolnym rogu szyby. Czy to bylo kombi czy sedan? Ja latam kombi.Jezeli to bylem ja, to serdecznie odpozdrawiam

 

Jeżeli skręcałeś z Anielewicza w prawo w Jana Pawła, to pewnie Ty. Byłem zaraz za Tobą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 19 lecialem Jana Pawla, ale zadnego Subaru nie widzialem, tym bardziej mrugania. Swinia sie zgadza, bialy outline w lewym dolnym rogu szyby. Czy to bylo kombi czy sedan? Ja latam kombi.Jezeli to bylem ja, to serdecznie odpozdrawiam

 

Jeżeli skręcałeś z Anielewicza w prawo w Jana Pawła, to pewnie Ty. Byłem zaraz za Tobą. :)

 

W takim razie to nie ja, bo:

1. lecialem Jana Pawla od Dw. Centralnego, a nastepnie skrecilem w Stawki

2. gdybys za mna lecial i machalbys dlugimi to z pewnoscia bym Cie zauwazyl i odpozdrowil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze rok mija jak we Wrocławiu mieszkam i po raz pierwszy ktoś mnie pozdrawia zwracając uwagę na coś innego niż Subaru:)

ciesz się :wink: ... ja z uporem maniaka pozdrawiam wszystkie Subaraki spotkane na drodze i tylko odsetek odpozdrawia... a tu raz pozdrowiłem VW i od razu odzew. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI (blob?) na złotych felgach, na jakichś warszawskich blachach 91xxx i napisem na klapie PredatoR albo PromotoR...

Burczy mi prawie codziennie za oknami biura na Olkuskiej przed Puławską albo stoi na Puławskiej w okolicy Narbutta-Madalińskiego :-)

 

http://promotormocy.pl/mods/subaru-wrx ten :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla:

- EVO na WOT z trzodą

- niebieskiego sti na WPI

Oba ok 16 na parkingu przy SGGW

- Corolli na WWL z ramkami od Zbyszka z nie-ASO

- Yarisa z trzodą

Obie Toyoty ok 16.30 na wylocie w stronę Mińska

 

Pozdrawiamy z żonowozu :)

Fajne fele, z kilometra już krzyczalem do małżowiny, że forumowy Forek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...