Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Przemqa i jego lepszej połowy w bardzo odmienionej Booyakash'y :twisted:, spotkaliśmy się w niedzielę na jednych ze świateł na Powstańców Śląskich.

Przyznaję, że nie śledzę na bieżąco wątku w nielegalu, ale nie zdawałem sobie sprawy, że przebudowa poszła tak daleko :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Krakowa:

 

Wczoraj, ok 18 pod Plazą granatowe Legacy MY 00-03 (??), była kiwka ;)

 

Dzisiaj srebrna Impreza WRX lecąca do Prus (pewnie na przegląd ;) ) ok 9 oraz Srebrne Legacy kombi MY 05 (??) spotkane na Nowohuckiej. Mrugałem awaryjnymi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej turbowanny GT, z ktorym zupelnie przypadkiem zatrzymalismy sie wczoraj w nocy na swiatlach przy Cargo. Niezle Ci wyjechalo to kangoo z lewej... Btw to byl moj trzeci strzal ze sprzegla od kiedy mam Subaru, czyli od roku :).

 

Przy okazji spoznione pozdrowienia dla slicznej kolezanki w slicznej niebieskiej GT coupe z ktora toczylismy sie w korku na Pulawskiej w Warszawie jakis tydzien temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Krakowa:

 

Wczoraj, ok 18 pod Plazą granatowe Legacy MY 00-03 (??), była kiwka ;)

 

Dzisiaj srebrna Impreza WRX lecąca do Prus (pewnie na przegląd ;) ) ok 9 oraz Srebrne Legacy kombi MY 05 (??) spotkane na Nowohuckiej. Mrugałem awaryjnymi ;)

 

Tym srebrnym legacy to mogłam być ja bo w sumie o tej godzinie byłam w tamtej okolicy :) więc serdecznie pozdrawiam chociaż Cię nie zauważyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Maćka Wisławskiego jadącego niebieskim Forkiem D z "Siemanko" na klapie za którym jechałem dzisiaj z Jeżowa do Skierniewic po godz. 17. :)

 

Pozdrawiam również niebieskiego Forda Galaxy 2.3 WGM... ze świnką na klapie, który jechał rano około 7 z Żyrardowa w kierunku Skierniewic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Krakowa:

 

Wczoraj, ok 18 pod Plazą granatowe Legacy MY 00-03 (??), była kiwka ;)

 

Dzisiaj srebrna Impreza WRX lecąca do Prus (pewnie na przegląd ;) ) ok 9 oraz Srebrne Legacy kombi MY 05 (??) spotkane na Nowohuckiej. Mrugałem awaryjnymi ;)

 

Tym srebrnym legacy to mogłam być ja bo w sumie o tej godzinie byłam w tamtej okolicy :) więc serdecznie pozdrawiam chociaż Cię nie zauważyłam :)

 

Problem w tym, że nie widziałem kierowcy, ale gdybym miał zgadywać, w pierwszym odruchu, byłem pewny, że to Ty właśnie :mrgreen: zjeżdżałaś z estakady?? Jeśli tak, to na pewno Ciebie widziałem :) Pozdrawiam jeszcze raz :) Wpadnij na spota w czwartek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Krakowa:

 

Wczoraj, ok 18 pod Plazą granatowe Legacy MY 00-03 (??), była kiwka ;)

 

Dzisiaj srebrna Impreza WRX lecąca do Prus (pewnie na przegląd ;) ) ok 9 oraz Srebrne Legacy kombi MY 05 (??) spotkane na Nowohuckiej. Mrugałem awaryjnymi ;)

 

Tym srebrnym legacy to mogłam być ja bo w sumie o tej godzinie byłam w tamtej okolicy :) więc serdecznie pozdrawiam chociaż Cię nie zauważyłam :)

 

Problem w tym, że nie widziałem kierowcy, ale gdybym miał zgadywać, w pierwszym odruchu, byłem pewny, że to Ty właśnie :mrgreen: zjeżdżałaś z estakady?? Jeśli tak, to na pewno Ciebie widziałem :) Pozdrawiam jeszcze raz :) Wpadnij na spota w czwartek 8)

 

jechałam nowohucką aż do Jana Pawła więc na estakadzie też byłam :) na spota w tym tygodniu niestety nie dam rady wpaść ale może na następny mi się uda. Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa i jego lepszej połowy w bardzo odmienionej Booyakash'y :twisted:, spotkaliśmy się w niedzielę na jednych ze świateł na Powstańców Śląskich.

Przyznaję, że nie śledzę na bieżąco wątku w nielegalu, ale nie zdawałem sobie sprawy, że przebudowa poszła tak daleko :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

A dziękuję i serdecznie odpozdrawiam :D. Dałeś mi szansę się pozdrowić, bo stojąc na pole positiom mógłbyś dać mi jedynie do powąchania spaliny i pewnie w ferworze kopania nie zauważyłbyś świni na lusterku. A tak to miałeś mnóstwo czasu do pooglądania świni na zadku.

 

Przyznaję, że nie śledzę na bieżąco wątku w nielegalu, ale nie zdawałem sobie sprawy, że przebudowa poszła tak daleko :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Dobre :mrgreen:

 

Wiesz, jak człowiek zacznie tuningować, to czasem trudno się zatrzymać :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (18-09-2012) dla :

- Złotego Forka mijanego w okolicach Gołkowa (pod Piasecznem) około godziny 14:40. Zostałem obmrugany :) i z wzajemnością obmachany :)

- Czarnej Imprezy około godziny 15:00 na ulicy Puławskiej z której zostałem obmachany (z wzajemnością) przez chyba wszystkich pasażerów tej że Imprezy... Świetnie to wyglądało z mojej perspektywy :) naprawdę :)

- Hogiego z którym ucięliśmy miłą pogawędkę w "drodze do dentysty" :)

- I pozdrowienia dla właściciela wiśniowego Forka który to został namówiony do zakupu samochodu jedynej słusznej marki przez Hogiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na WT, z dużym skrzydłem, z którą pogoniliśmy dziś rano przed dziewiątą Trasą Siekierkowską :-) , mruganko było :-) oraz dla Prelude z okokardkowaną świnką na klapie, z której kierownikiem też sobie pomachaliśmy na Siekierkach.

Także dla czarnej Imprezy z dużym skrzydłem na WT, widzianej potem na Goworka (chyba nie ta sama) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hogiego z którym ucięliśmy miłą pogawędkę w "drodze do dentysty" :)

- I pozdrowienia dla właściciela wiśniowego Forka który to został namówiony do zakupu samochodu jedynej słusznej marki przez Hogiego :)

 

Odpozdrawiam za siebie i sąsiada. :-)

 

ile nadmuchałeś w mikrofonik?

 

grosze... :-(

 

Gadałem przez telefon , głośny wydech (podobno) i brak przeglądu w dowodzie rejestracyjnym :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...